Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIUS International Youth Tournament, Data: 2017-01-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28 2017-01-28  
 1   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 16       ->      
  [99] 14:10    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 9   Emilija Klinavičiūtė 
 Viltė Vinckutė 
    11:5  11:2  12:10 [12']    
[90] 13:50    A.Ramaneckaitė, T.Leonovič      
 8   Aurelija Ramaneckaitė 
 Taja Leonovič 
  11:3  11:8  11:6 [14']      
    [110] 14:30    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Atėnė Peleckytė 
 Vakarė Žilytė 
      11:1  11:7  11:2 [12']  
 A.Peleckytė, V.Žilytė      
 12       ->      
  [100] 14:10    A.Peleckytė, V.Žilytė    
 13         12:10  11:3  12:10 [20']    
 R.Kelečiūtė, J.Kavaliauskaitė      
 4   Radvilė Kelečiūtė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [120] 14:55    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
 3   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
        11:5  11:4  11:7 [13']
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 14       ->      
  [101] 14:10    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 11         11:1  11:8  11:6 [16']    
 A.Sepova, G.Vedrickaitė      
 6   Anastasija Sepova 
 Greta Vedrickaitė 
  ->      
    [111] 14:30    A.Narvilaitė, L.Leonavičiūtė  
 7   Eliza Greckaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
      11:9  8:11  11:7  11:3 [21']  
[91] 13:50    E.Greckaitė, J.Šalnaitė      
 10   Gintarė Tomkevičiūtė 
 Ugnė Stankevičiūtė 
  11:6  11:9  9:11  11:7 [23']      
  [102] 14:10    A.Narvilaitė, L.Leonavičiūtė    
 15         11:3  11:3  11:2 [16']    
 A.Narvilaitė, L.Leonavičiūtė      
 2   Agota Narvilaitė 
 Liepa Leonavičiūtė 
  ->    A.Peleckytė, V.Žilytė   3-a vieta
      [121] 15:15    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
       L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   11:6  11:5  11:7 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ramaneckaitė, T.Leonovič    
    [112] 14:30    R.Kelečiūtė, J.Kavaliauskaitė  
     R.Kelečiūtė, J.Kavaliauskaitė   11:6  9:11  11:6  11:8 [30']   5-a vieta
      [122] 15:15    R.Kelečiūtė, J.Kavaliauskaitė
     A.Sepova, G.Vedrickaitė     11:4  12:10  11:6 [20']
    [113] 14:30    A.Sepova, G.Vedrickaitė  
     E.Greckaitė, J.Šalnaitė   11:4  11:6  12:14  11:5 [26']  
         
         
       A.Ramaneckaitė, T.Leonovič   7-a vieta
      [123] 15:15    A.Ramaneckaitė, T.Leonovič
       E.Greckaitė, J.Šalnaitė   11:9  11:8  11:5 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė    
   E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė   ->    
     E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [103] 14:10    G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė
        6:11  11:8  11:9  11:4 [19']
   .    
    ->    
     G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė  
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė     ->  
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.