Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas), Data: 2017-10-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Simas Klioštoraitis 
 Lukas Miliauskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Klioštoraitis, L.Miliauskis      
 16       ->      
   S.Klioštoraitis, L.Miliauskis    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [76] 14:45   S.Klioštoraitis, L.Miliauskis  
 5   Rokas Krasauskas 
 Matas Miliauskis 
      21:18  21:13 [22']  
 R.Krasauskas, M.Miliauskis      
 12       ->      
  [66] 13:55   R.Krasauskas, M.Miliauskis    
 13         22:20  21:18 [26']    
 D.Gudavičius, R.Jokubaitis      
 4   Deinoras Gudavičius 
 Rokas Jokubaitis 
  ->       1-a vieta
      [90] 15:35   M.Noreika, Š.Stumbra
 3   Simas Skurdauskas 
 Ramūnas Žilys 
        21:13  21:18 [41']
 S.Skurdauskas, R.Žilys      
 14       ->      
  [67] 14:20   M.Liorančas, D.Genys    
 11   Justas Balsys 
 Edgaras Cirtautas 
    21:11  21:13 [24']    
[47] 12:35   M.Liorančas, D.Genys      
 6   Matas Liorančas 
 Dovas Genys 
  21:13  21:12 [19']      
    [77] 14:45   M.Noreika, Š.Stumbra  
 7   Arnas Juknevičius 
 Artūras Radavičius 
      21:12  21:10 [20']  
[48] 12:35   A.Juknevičius, A.Radavičius      
 10   Nojus Beitneris 
 Dovydas Samoška 
  21:8  21:18 [20']      
  [68] 14:20   M.Noreika, Š.Stumbra    
 15         21:6  21:5 [17']    
 M.Noreika, Š.Stumbra      
 2   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  ->    R.Krasauskas, M.Miliauskis   3-a vieta
      [91] 15:55   M.Liorančas, D.Genys
       M.Liorančas, D.Genys   18:21  21:16  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     D.Gudavičius, R.Jokubaitis  
     D.Gudavičius, R.Jokubaitis   ->   5-a vieta
      [92] 15:55   S.Skurdauskas, R.Žilys
     S.Skurdauskas, R.Žilys     21:0 [2']
    [78] 14:45   S.Skurdauskas, R.Žilys  
     A.Juknevičius, A.Radavičius   21:16  21:12 [21']  
         
         
        7-a vieta
       A.Juknevičius, A.Radavičius
       A.Juknevičius, A.Radavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Balsys, E.Cirtautas
        ->
   J.Balsys, E.Cirtautas    
   J.Balsys, E.Cirtautas   ->    
    [79] 15:10   J.Balsys, E.Cirtautas  
   N.Beitneris, D.Samoška     21:10  21:13 [18']  
   N.Beitneris, D.Samoška    
    ->    
         
        11-a vieta
       N.Beitneris, D.Samoška
       N.Beitneris, D.Samoška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.