Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas), Data: 2017-10-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [15] 10:45   L.Leonavičiūtė    
 9   Vakarė Žilytė      21:11  21:11 [25']    
[1] 10:00   V.Žilytė      
 8   Agota Narvilaitė    21:8  21:7 [24']      
    [29] 11:30   L.Leonavičiūtė  
 5   Dangė Lygnugarytė        21:13  21:3 [17']  
[2] 10:00   D.Lygnugarytė      
 12   Amanda Vaišvilaitė      B/Ž      
  [16] 10:45   K.Čyvaitė    
 13   Dominyka Norgailaitė      21:11  21:12 [22']    
[3] 10:00   K.Čyvaitė      
 4   Kotryna Čyvaitė    21:5  21:7 [18']       1-a vieta
      [43] 12:35   V.Trakšelytė
 3   Rusnė Vitkauskaitė          21:10  21:11 [18']
[4] 10:00   R.Vitkauskaitė      
 14   Simona Jurgilaitė    21:14  21:2 [25']      
  [17] 10:45   R.Vitkauskaitė    
 11   Atėnė Peleckytė      21:16  21:17 [21']    
[5] 10:00   S.Mauragytė      
 6   Smiltė Mauragytė    21:17  21:18 [23']      
    [30] 11:30   V.Trakšelytė  
 7   Saida Micevičiūtė        21:11  21:9 [24']  
[6] 10:00   A.Ralytė      
 10   Aina Ralytė    21:12  21:8 [19']      
  [18] 10:45   V.Trakšelytė    
 15   Viktorija Bernotaitė      21:9  21:8 [20']    
[7] 10:20   V.Trakšelytė      
 2   Vakarė Trakšelytė    21:2  21:1 [18']    K.Čyvaitė   3-a vieta
      [44] 12:35   K.Čyvaitė
       R.Vitkauskaitė   21:13  23:21 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Žilytė    
    [31] 11:50   V.Žilytė  
     D.Lygnugarytė   21:11  21:16 [26']   5-a vieta
      [45] 12:35   V.Žilytė
     S.Mauragytė     21:9  21:17 [24']
    [32] 11:50   A.Ralytė  
     A.Ralytė   21:12  21:12 [18']  
         
         
       D.Lygnugarytė   7-a vieta
      [46] 12:35   D.Lygnugarytė
       S.Mauragytė   21:12  21:14 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Narvilaitė    
   A.Narvilaitė   ->    
    [33] 11:50   A.Narvilaitė  
   A.Vaišvilaitė     21:9  21:7 [20']  
  [19] 11:05   A.Vaišvilaitė    
   D.Norgailaitė   21:3  21:3 [19']     9-a vieta
      [49] 13:00   A.Narvilaitė
   S.Jurgilaitė       21:11  21:15 [28']
  [20] 11:05   A.Peleckytė    
   A.Peleckytė   21:5  21:7 [19']    
    [34] 11:50   A.Peleckytė  
   S.Micevičiūtė     21:17  15:21  21:18 [31']  
  [21] 11:05   S.Micevičiūtė    
   V.Bernotaitė   21:5  21:2 [16']    
         
       A.Vaišvilaitė   11-a vieta
      [50] 13:00   S.Micevičiūtė
       S.Micevičiūtė   21:9  21:11 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Norgailaitė  
     D.Norgailaitė   ->   13-a vieta
      [51] 13:00   V.Bernotaitė
     S.Jurgilaitė     21:12  21:7 [20']
    [35] 11:50   V.Bernotaitė  
     V.Bernotaitė   21:8  21:9 [20']  
         
         
        15-a vieta
       S.Jurgilaitė
       S.Jurgilaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.