Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas), Data: 2017-10-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Vakarė Trakšelytė ,   Atėnė Peleckytė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Trakšelytė, A.Peleckytė    
 8       ->    
  [71] 14:20   V.Trakšelytė, A.Peleckytė  
 5   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė      21:10  21:11 [34']  
[58] 13:25   D.Lygnugarytė, L.Leonavičiūtė    
 4   Dangė Lygnugarytė ,   Liepa Leonavičiūtė    21:14  16:21  21:14 [42']    1-a vieta
    [82] 15:10   V.Trakšelytė, A.Peleckytė
 3   Kotryna Čyvaitė ,   Smiltė Mauragytė        21:11  21:14 [24']
[59] 13:25   K.Čyvaitė, S.Mauragytė    
 6   Viktorija Bernotaitė ,   Amanda Vaišvilaitė    21:13  21:4 [22']    
  [72] 14:20   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  
 7   Simona Jurgilaitė ,   Dominyka Norgailaitė      21:11  21:14 [27']  
[63] 13:55   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė    
 2   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė    21:5  21:5 [30']    
     
     D.Lygnugarytė, L.Leonavičiūtė  3-a vieta
  [83] 15:10   D.Lygnugarytė, L.Leonavičiūtė
   K.Čyvaitė, S.Mauragytė   21:16  19:21  21:12 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Ralytė, V.Žilytė  
   A.Ralytė, V.Žilytė   ->  5-a vieta
    [84] 15:10   A.Ralytė, V.Žilytė
   V.Bernotaitė, A.Vaišvilaitė     21:12  21:9 [12']
  [73] 14:45   V.Bernotaitė, A.Vaišvilaitė  
   S.Jurgilaitė, D.Norgailaitė   21:9  21:9 [26']  
       
       
     7-a vieta
     S.Jurgilaitė, D.Norgailaitė
     S.Jurgilaitė, D.Norgailaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.