Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2017-06-24, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-06-24 2017-06-24 2017-06-24 2017-06-24  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [56] 15:20   R.Ubis, S.Kliaubienė    
 9   Julius Ežerskis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:17  13:21  22:20 [35']    
[49] 14:30   R.Ubis, S.Kliaubienė      
 8   Raimondas Ubis 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:12 [27']      
    [65] 16:35   K.Adomaitis, J.Adomaitienė  
 5   Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
      21:19  11:21  21:19 [34']  
[50] 14:55   A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė      
 12   Vaidas Turolevičius 
 Dalia Bogatko 
  21:16  21:18 [22']      
  [57] 15:45   K.Adomaitis, J.Adomaitienė    
 13   Edmundas Daukintis 
 Diana Grigalauskienė 
    19:21  21:17  21:19 [33']    
[51] 14:55   K.Adomaitis, J.Adomaitienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Jolanta Adomaitienė 
  21:12  21:10 [20']       1-a vieta
      [76] 17:50   K.Adomaitis, J.Adomaitienė
 3   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
        12:21  21:11  21:16 [28']
 T.Jarutis, M.Petreikytė      
 14       ->      
  [58] 15:45   D.Bernans, L.Bernane    
 11   Davis Bernans 
 Linda Bernane 
    10:21  21:10  21:17 [27']    
[52] 14:55   D.Bernans, L.Bernane      
 6   Tomas Šnepeta 
 Vaida Martinkienė 
  21:19  21:15 [21']      
    [66] 16:35   T.Šorius, I.Vidzėnienė  
 7   Tomas Šorius 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:17  23:21 [27']  
[53] 14:55   T.Šorius, I.Vidzėnienė      
 10   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  13:21  21:13  21:19 [32']      
  [59] 15:45   T.Šorius, I.Vidzėnienė    
 15         21:13  21:19 [21']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    R.Ubis, S.Kliaubienė   3-a vieta
      [77] 17:50   R.Ubis, S.Kliaubienė
       D.Bernans, L.Bernane   21:12  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    [67] 16:35   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   21:15  12:21  21:11 [32']   5-a vieta
      [78] 17:50   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
     T.Jarutis, M.Petreikytė     21:15  21:11 [22']
    [68] 17:00   E.Petrošius, V.Slušnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   18:21  21:18  21:9 [27']  
         
         
       A.Jarošaitis, Z.Jarošaitienė   7-a vieta
     
       T.Jarutis, M.Petreikytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Ežerskis, E.Grigeliūnienė    
   J.Ežerskis, E.Grigeliūnienė   ->    
    [69] 17:00   J.Ežerskis, E.Grigeliūnienė  
   V.Turolevičius, D.Bogatko     21:16  21:13 [22']  
  [60] 15:45   V.Turolevičius, D.Bogatko    
   E.Daukintis, D.Grigalauskienė   21:13  21:18 [20']     9-a vieta
      [79] 18:10   T.Šnepeta, V.Martinkienė
        21:16  21:10 [11']
   T.Šnepeta, V.Martinkienė    
   T.Šnepeta, V.Martinkienė   ->    
    [70] 17:00   T.Šnepeta, V.Martinkienė  
   S.Januška, R.Januškienė     21:13  21:14 [21']  
   S.Januška, R.Januškienė    
    ->    
         
       V.Turolevičius, D.Bogatko   11-a vieta
     
       S.Januška, R.Januškienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Daukintis, D.Grigalauskienė  
     E.Daukintis, D.Grigalauskienė   ->   13-a vieta
       E.Daukintis, D.Grigalauskienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.