Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas), Data: 2017-12-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23  
 1   Jonas Petkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Petkus        
 32       ->        
  [83] 16:10   J.Petkus      
 17   Edvinas Ruzgaila      11:2  11:1  11:1 [11']      
[75] 15:30   J.Pocius        
 16   Justas Pocius    11:8  11:8  11:8 [20']        
    [95] 17:30   J.Petkus    
 9   Justas Balsys        11:2  11:6  11:5 [14']    
 J.Balsys        
 24       ->        
  [84] 16:30   R.Krasauskas      
 25         8:11  11:6  11:8  11:5 [17']      
 R.Krasauskas        
 8   Rokas Krasauskas    ->        
      [109] 18:30   J.Petkus  
 5   Dovas Genys          11:2  11:3  11:3 [13']  
 D.Genys        
 28       ->        
  [85] 16:30   D.Genys      
 21         11:5  11:9  11:4 [18']      
 V.Šukys        
 12   Vytautas Šukys    ->        
    [96] 17:30   R.Jokubaitis    
 13   Matas Liorančas        11:8  11:7  10:12  11:6 [25']    
[76] 15:50   M.Liorančas        
 20   Eividas Vaitkus    11:5  12:10  11:7 [16']        
  [86] 16:30   R.Jokubaitis      
 29         13:11  11:8  11:8 [22']      
 R.Jokubaitis        
 4   Rokas Jokubaitis    ->         1-a vieta
        [119] 19:30   L.Borusas
 3   Tomas Petrošius            12:10  12:10  8:11  11:9 [32']
 T.Petrošius        
 30       ->        
  [87] 16:30   T.Petrošius      
 19   Valentas Anužis      11:7  11:5  11:5 [11']      
[77] 15:50   A.Radavičius        
 14   Artūras Radavičius    11:5  11:9  11:3 [16']        
    [97] 17:30   T.Petrošius    
 11   Matas Miliauskis        11:7  11:6  11:6 [15']    
 M.Miliauskis        
 22       ->        
  [88] 16:50   L.Miliauskis      
 27         11:9  11:7  8:11  11:3 [19']      
 L.Miliauskis        
 6   Lukas Miliauskis    ->        
      [110] 18:30   L.Borusas  
 7   Matas Vilinauskas          11:7  11:6  11:2 [16']  
 M.Vilinauskas        
 26       ->        
  [89] 16:50   M.Vilinauskas      
 23         8:11  11:8  11:9  11:7 [24']      
 D.Gudavičius        
 10   Deinoras Gudavičius    ->        
    [98] 17:30   L.Borusas    
 15   Edgaras Cirtautas        11:4  11:3  11:3 [12']    
[78] 15:50   E.Cirtautas        
 18   Pijus Sutkaitis    12:10  7:11  11:9  11:6 [21']      R.Jokubaitis   3-a vieta
  [90] 16:50   L.Borusas   [120] 19:30   T.Petrošius
 31         11:3  11:2  11:3 [10']    T.Petrošius   11:5  6:11  14:12  11:2 [21']
 L.Borusas        
 2   Laurynas Borusas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Krasauskas    
      [111] 18:50   R.Krasauskas  
       D.Genys   11:3  11:5  12:10 [15']   5-a vieta
        [121] 19:30   R.Krasauskas
       L.Miliauskis     4:11  11:8  5:11  11:8  11:7 [23']
      [112] 18:50   L.Miliauskis  
       M.Vilinauskas   11:7  12:10  11:3 [15']  
           
           
         D.Genys   7-a vieta
        [122] 19:30   M.Vilinauskas
         M.Vilinauskas   11:8  11:2  13:11 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Pocius      
    [99] 17:50   J.Balsys    
     J.Balsys   6:11  11:6  11:5  9:11  12:10 [22']    
      [113] 18:50   J.Balsys  
     V.Šukys     11:8  13:11  6:11  9:11  11:2 [25']  
    [100] 17:50   V.Šukys    
     M.Liorančas   6:11  6:11  15:13  11:8  11:8 [43']     9-a vieta
        [123] 19:50   J.Balsys
     A.Radavičius       7:11  8:11  11:9  11:8  11:7 [26']
    [101] 17:50   A.Radavičius    
     M.Miliauskis   11:9  13:11  11:8 [18']    
      [114] 18:50   D.Gudavičius  
     D.Gudavičius     11:4  11:2  13:11 [13']  
    [102] 17:50   D.Gudavičius    
     E.Cirtautas   11:4  11:5  11:7 [14']    
           
         V.Šukys   11-a vieta
        [124] 19:50   V.Šukys
         A.Radavičius   7:11  11:7  11:4  11:8 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Pocius    
      [115] 19:10   M.Liorančas  
       M.Liorančas   11:6  11:7  11:7 [16']   13-a vieta
        [125] 19:50   M.Miliauskis
       M.Miliauskis     13:15  11:5  11:7  11:0 [17']
      [116] 19:10   M.Miliauskis  
       E.Cirtautas   11:7  11:6  11:9 [16']  
           
           
         J.Pocius   15-a vieta
        [126] 19:50   J.Pocius
    Dėl 17-32 vietos      E.Cirtautas   11:5  11:6  9:11  11:7 [16']
         
   E.Ruzgaila      
   E.Ruzgaila   ->      
     E.Ruzgaila    
      ->    
   .      
    ->      
      [103] 18:10   E.Vaitkus  
        11:7  11:4  7:11  11:8 [19']  
   .      
    ->      
     E.Vaitkus    
   E.Vaitkus     ->    
   E.Vaitkus      
    ->       17-a vieta
        [117] 19:10   E.Vaitkus
          11:6  11:5  11:7 [14']
   V.Anužis      
   V.Anužis   ->      
     V.Anužis    
      ->    
   .      
    ->      
      [104] 18:10   P.Sutkaitis  
        11:7  11:5  6:11  3:11  12:10 [23']  
   .      
    ->      
     P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis     ->    
   P.Sutkaitis      
    ->    E.Ruzgaila   19-a vieta
        [118] 19:10   E.Ruzgaila
         V.Anužis   12:10  11:5  11:4 [17']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.