Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas), Data: 2017-12-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23  
 1   Rokas Krasauskas ,   Jonas Petkus   Dėl 1-4 vietų    
[60] 14:10   R.Krasauskas, J.Petkus    
 8   Valentas Anužis ,   Vytautas Šukys    11:0  11:3  11:4 [11']    
  [65] 14:50   R.Krasauskas, J.Petkus  
 5   Justas Balsys ,   Eividas Vaitkus      11:8  11:7  11:3 [17']  
[61] 14:30   D.Genys, M.Liorančas    
 4   Dovas Genys ,   Matas Liorančas    11:6  11:4  11:7 [17']    1-a vieta
    [70] 15:10   R.Krasauskas, J.Petkus
 3   Matas Miliauskis ,   Matas Vilinauskas        11:6  13:11  8:11  11:9 [25']
[62] 14:30   M.Miliauskis, M.Vilinauskas    
 6   Justas Pocius ,   Artūras Radavičius    12:10  11:7  11:6 [14']    
  [66] 14:50   L.Borusas, L.Miliauskis  
 7   Edgaras Cirtautas ,   Edvinas Ruzgaila      11:6  11:7  11:4 [16']  
[63] 14:30   L.Borusas, L.Miliauskis    
 2   Laurynas Borusas ,   Lukas Miliauskis    11:2  11:4  11:3 [7']    
     
     D.Genys, M.Liorančas  3-a vieta
  [71] 15:10   D.Genys, M.Liorančas
   M.Miliauskis, M.Vilinauskas   4:11  11:5  11:7  11:4 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Anužis, V.Šukys    
  [67] 14:50   J.Balsys, E.Vaitkus  
   J.Balsys, E.Vaitkus   8:11  11:7  11:8  11:5 [21']  5-a vieta
    [72] 15:10   J.Balsys, E.Vaitkus
   J.Pocius, A.Radavičius     8:11  11:5  11:7  6:11  11:7 [24']
  [68] 14:50   J.Pocius, A.Radavičius  
   E.Cirtautas, E.Ruzgaila   11:9  11:8  11:9 [18']  
       
       
     V.Anužis, V.Šukys  7-a vieta
    [73] 15:30   V.Anužis, V.Šukys
     E.Cirtautas, E.Ruzgaila   11:9  11:7  6:11  11:8 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.