Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas), Data: 2017-12-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-23 2017-12-23 2017-12-23  
 1   Deinoras Gudavičius ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 8       ->    
  [46] 13:10   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Rokas Jokubaitis ,   Vykintė Trakšelytė      11:5  11:7  11:9 [20']  
[38] 12:30   M.Vilinauskas, O.Ščerbakova    
 4   Matas Vilinauskas ,   Oresta Ščerbakova    11:4  11:1  9:11  11:8 [21']    1-a vieta
    [54] 13:50   R.Krasauskas, S.Bagdonaitė
 3   Tomas Petrošius ,   Klaudija Pleškytė        11:5  11:2  11:8 [14']
[40] 12:30   R.Krasauskas, S.Bagdonaitė    
 6   Rokas Krasauskas ,   Sofija Bagdonaitė    11:5  11:4  6:11  12:10 [21']    
  [47] 13:10   R.Krasauskas, S.Bagdonaitė  
 7   Pijus Sutkaitis ,   Gabija Jurkevičiūtė      5:11  11:3  11:8  11:9 [20']  
[39] 12:30   L.Miliauskis, M.Sukackaitė    
 2   Lukas Miliauskis ,   Monika Sukackaitė    11:3  11:6  11:5 [16']    
     
     M.Vilinauskas, O.Ščerbakova  3-a vieta
  [55] 13:50   L.Miliauskis, M.Sukackaitė
   L.Miliauskis, M.Sukackaitė   11:5  11:6  11:7 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė  
   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė   ->  5-a vieta
    [56] 13:50   T.Petrošius, K.Pleškytė
   T.Petrošius, K.Pleškytė     11:8  11:2  13:11 [18']
  [48] 13:10   T.Petrošius, K.Pleškytė  
   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė   11:4  11:3  11:6 [13']  
       
       
     7-a vieta
     P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė
     P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.