Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2017, Data: 2017-06-03, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Skaistė Kliaubienė 
 Monika Petreikytė 
21
9
21
9
 19'
21
9
21
12
 22'
21
9
21
6
 19'
126/54
72
3
1
2 Sandra Latvėnaitė 
 Ieva Vidzėnienė 
9
21
9
21
 19'
21
14
21
17
 23'
21
14
21
14
 23'
102/101
1
2
2
3 Rima Januškienė 
 Zita Jarošaitienė 
9
21
12
21
 22'
14
21
17
21
 23'
26
24
21
17
 28'
99/125
-26
1
3
4 Agnė Navickienė 
 Jurgita Sakalauskaitė 
9
21
6
21
 19'
14
21
14
21
 23'
24
26
17
21
 28'
84/131
-47
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
17
21
10
 21'
4
21
11
21
 19'
21
6
21
4
 18'
99/79
20
2
2
2 Lina Gorienė 
 Ingrida Savickienė 
17
21
10
21
 21'
13
21
15
21
 23'
21
6
21
9
 17'
97/99
-2
1
3
3 Vaida Martinkienė 
 Jolita Zabitienė 
21
4
21
11
 19'
21
13
21
15
 23'
21
11
21
6
 16'
126/60
66
3
1
4 Modesta Kožkuvienė 
 Diana Latotina Micevičė 
6
21
4
21
 18'
6
21
9
21
 17'
11
21
6
21
 16'
42/126
-84
0
4



2017-06-03  
   1-a vieta
 1    Skaistė Kliaubienė,  Monika Petreikytė  
[22] 11:50   V.Martinkienė, J.Zabitienė
 6    Vaida Martinkienė,  Jolita Zabitienė   21:14  21:14 [25']
   



2017-06-03  
   3-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[23] 11:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3    Sandra Latvėnaitė,  Ieva Vidzėnienė   21:19  18:21  21:17 [29']
   



2017-06-03  
   5-a vieta
 4    Lina Gorienė,  Ingrida Savickienė  
[24] 11:50   L.Gorienė, I.Savickienė
 5    Rima Januškienė,  Zita Jarošaitienė   14:21  21:19  21:14 [33']
   



2017-06-03  
   7-a vieta
 7    Agnė Navickienė,  Jurgita Sakalauskaitė  
[25] 12:15   A.Navickienė, J.Sakalauskaitė
 8    Modesta Kožkuvienė,  Diana Latotina Micevičė   21:15  22:20 [22']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.