Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono maratonas, Data: 2017-02-04, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
9
21
10
21
 21'
5
21
8
21
 17'
1
0
33/84
-51
1
3
2 Borisas Lozinskis 
 Monika Petreikytė 
21
9
21
10
 21'
17
21
9
21
 17'
1
0
69/61
8
2
2
3 Artūras Jachontovas 
 Ugnė Vilčinskytė 
21
5
21
8
 17'
21
17
21
9
 17'
1
0
85/39
46
3
1
4 Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Česlovas Ramanauskas 
 Svetlana Čalkina 
21
7
21
17
21
8
21
9
21
12
21
11
 12'
126/64
62
3
1
2 Aleksėj Borisenko 
 Renata Platakytė 
7
21
17
21
21
18
13
21
23
25
 34'
11
21
17
21
 23'
109/148
-39
0
4
3 Sigitas Galentas 
 Skaistė Kliaubienė 
8
21
9
21
18
21
21
13
25
23
 34'
14
21
6
21
 25'
101/141
-40
1
3
4 Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
12
21
11
21
 12'
21
11
21
17
 23'
21
14
21
6
 25'
107/90
17
2
2



 
   1-a vieta
 2    Česlovas Ramanauskas,  Svetlana Čalkina  
 Č.Ramanauskas, S.Čalkina
 5    Artūras Jachontovas,  Ugnė Vilčinskytė   21:19  16:21  22:20
   



 
   3-a vieta
 3    Borisas Lozinskis,  Monika Petreikytė  
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė
 8    Giedrius Lukošius,  Ernesta Grigeliūnienė   21:17  21:18 [24']
   



 
   5-a vieta
 1    Vitalij Krasovskij,  Jolanta Sereckienė  
 S.Galentas, S.Kliaubienė
 6    Sigitas Galentas,  Skaistė Kliaubienė   21:17  21:11 [24']
   



 
   7-a vieta
 4    Aleksėj Borisenko,  Renata Platakytė  
 A.Borisenko, R.Platakytė
 7    Linas Kupetauskas,  Aušra Kupetauskienė     B/Ž
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.