Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltijos taurė, Data: 2017-02-25, Vieta: Melnragė, Klaipėda  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 9   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:16  21:18    
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 8   Tomas Šorius 
 Diana Gudauskienė 
  21:12  21:14      
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5   Justas Gedminas 
 Zita Jarošaitienė 
      21:14  21:17  
 J.Gedminas, Z.Jarošaitienė      
 12       ->      
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 13         21:7  21:11    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 4   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->       1-a vieta
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        24:22  21:9
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 11         21:14  21:13    
 V.Krasovskij, V.Martinkienė      
 6   Vitalij Krasovskij 
 Vaida Martinkienė 
  ->      
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 7   Tomas Šnepeta 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:16  21:18  
 T.Šnepeta, S.Kliaubienė      
 10   Gabrielius Vaičiulis 
 Liuda Vainorienė 
  21:9  21:9      
   B.Lozinskis, M.Petreikytė    
 15         21:15  21:19    
 B.Lozinskis, M.Petreikytė      
 2   Borisas Lozinskis 
 Monika Petreikytė 
  ->    G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
       B.Lozinskis, M.Petreikytė
       B.Lozinskis, M.Petreikytė   21:11  21:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
     J.Gedminas, Z.Jarošaitienė   21:12  21:10   5-a vieta
       V.Krasovskij, V.Martinkienė
     V.Krasovskij, V.Martinkienė     21:15  21:14
     V.Krasovskij, V.Martinkienė  
     T.Šnepeta, S.Kliaubienė   21:11  17:21  21:17  
         
         
       J.Gedminas, Z.Jarošaitienė   7-a vieta
       T.Šnepeta, S.Kliaubienė
       T.Šnepeta, S.Kliaubienė   21:12  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, D.Gudauskienė    
   T.Šorius, D.Gudauskienė   ->    
     T.Šorius, D.Gudauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Šorius, D.Gudauskienė
        21:7  21:9
   .    
    ->    
     G.Vaičiulis, L.Vainorienė  
   G.Vaičiulis, L.Vainorienė     ->  
   G.Vaičiulis, L.Vainorienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.