Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltijos taurė, Data: 2017-02-25, Vieta: Melnragė, Klaipėda  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 9   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:16  21:18    
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 8   Tomas Šorius 
 Diana Gudauskienė 
  21:12  21:14      
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5   Justas Gedminas 
 Zita Jarošaitienė 
      21:14  21:17  
 J.Gedminas, Z.Jarošaitienė      
 12       ->      
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 13         21:7  21:11    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 4   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->       1-a vieta
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        24:22  21:9
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 11         21:14  21:13    
 V.Krasovskij, V.Martinkienė      
 6   Vitalij Krasovskij 
 Vaida Martinkienė 
  ->      
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 7   Tomas Šnepeta 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:16  21:18  
 T.Šnepeta, S.Kliaubienė      
 10   Gabrielius Vaičiulis 
 Liuda Vainorienė 
  21:9  21:9      
   B.Lozinskis, M.Petreikytė    
 15         21:15  21:19    
 B.Lozinskis, M.Petreikytė      
 2   Borisas Lozinskis 
 Monika Petreikytė 
  ->    G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
       B.Lozinskis, M.Petreikytė
       B.Lozinskis, M.Petreikytė   21:11  21:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, I.Peleckienė    
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
     J.Gedminas, Z.Jarošaitienė   21:12  21:10   5-a vieta
       V.Krasovskij, V.Martinkienė
     V.Krasovskij, V.Martinkienė     21:15  21:14
     V.Krasovskij, V.Martinkienė  
     T.Šnepeta, S.Kliaubienė   21:11  17:21  21:17  
         
         
       J.Gedminas, Z.Jarošaitienė   7-a vieta
       T.Šnepeta, S.Kliaubienė
       T.Šnepeta, S.Kliaubienė   21:12  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, D.Gudauskienė    
   T.Šorius, D.Gudauskienė   ->    
     T.Šorius, D.Gudauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Šorius, D.Gudauskienė
        21:7  21:9
   .    
    ->    
     G.Vaičiulis, L.Vainorienė  
   G.Vaičiulis, L.Vainorienė     ->  
   G.Vaičiulis, L.Vainorienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.