Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-08 2017-09-08 2017-09-09  
 1   Dmitriy Panarin    Dėl 1-32 vietos          
 D.Panarin          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
     D.Panarin        
 33   Ardis Daniels Bedritis      21:10  21:10 [18']        
 A.Bedritis          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [54] 15:50    D.Panarin      
 17   Rihards Valters Blaubergs        21:10  21:14 [20']      
 R.Blaubergs          
 48       ->          
  [21] 11:20    S.Stokfisz        
 49   Szymon Stokfisz      21:10  21:3 [14']        
 S.Stokfisz          
 16       ->       Dėl 1-4 vietos    
      [74] 10:25    D.Panarin    
 9   Karl Kert          21:10  21:16 [23']    
 K.Kert          
 56       ->          
  [22] 11:20    K.Kert        
 41   Ardas Valantiejus      21:7  21:3 [14']        
 A.Valantiejus          
 24       ->          
    [55] 15:50    K.Kert      
 25   Aleksander Bazanov        21:13  21:16 [20']      
 A.Bazanov          
 40       ->          
     A.Bazanov        
 57   Mamertas Noreika      21:14  21:10 [24']        
 M.Noreika          
 8       ->         Dėl 1-2 vietos  
        [94]    G.Karpov  
 5   Georgii Karpov            21:18  19:21  21:15 [55']  
 G.Karpov          
 60       ->          
  [24] 11:30    G.Karpov        
 37   Janis Vaivads      21:3  21:7 [15']        
 J.Vaivads          
 28       ->          
    [56] 16:00    G.Karpov      
 21   Patriks Kruze        21:8  21:4 [18']      
 P.Kruze          
 44       ->          
  [25] 11:50    J.Petkus        
 53   Jonas Petkus      21:12  21:13 [17']        
 J.Petkus          
 12       ->          
      [75] 10:25    G.Karpov    
 13   Markus Barth          21:15  21:8 [25']    
 M.Barth          
 52       ->          
  [26] 11:50    M.Barth        
 45   Alexander Nikulin      21:11  21:11 [23']        
 A.Nikulin          
 20       ->          
       M.Barth      
 29   Victor Lindahl        21:15  21:18 [31']      
 V.Lindahl          
 36       ->          
  [27] 12:00    V.Lindahl        
 61   Arturs Kelpe      21:10  21:12 [21']        
[2] 09:00   A.Kelpe          
 4   Robert Sokman      B/Ž           1-a vieta
          [102]    G.Karpov
 3   Evgeny Chertilin              20:22  22:20  21:16 [80']
   E.Chertilin          
 62   Danielius Beržanskis    22:20  22:20 [27']          
     E.Chertilin        
 35         21:17  18:21  21:18 [35']        
 M.Maulė          
 30   Mantas Maulė    ->          
    [58] 16:20    E.Chertilin      
 19           21:12  21:11 [17']      
 Š.Stumbra          
 46   Šarūnas Stumbra    ->          
  [29] 12:20   Š.Stumbra        
 51           B/Ž        
 O.Svensson          
 14   Oskar Svensson    ->          
      [76] 10:35    J.Kilpi    
 11             24:22  21:10 [23']    
 M.Loiko          
 54   Mairis Loiko    ->          
  [30] 12:20    H.Pilve        
 43         21:19  21:4 [18']        
 H.Pilve          
 22   Hans-kristjan Pilve    ->          
    [59] 16:20    J.Kilpi      
 27           21:19  21:14 [21']      
 M.Šames          
 38   Mark Šames    ->          
  [31] 12:30    J.Kilpi        
 59         21:16  9:21  21:14 [34']        
 J.Kilpi          
 6   Justus Kilpi    ->          
        [95]    Z.Russ  
 7               21:15  21:17 [31']  
 P.Mendes          
 58   Pedro Mendes    ->          
  [32] 12:30    P.Mendes        
 39         21:16  21:16 [25']        
 L.Borusas          
 26   Laurynas Borusas    ->          
    [60] 16:30    Z.Russ      
 23           21:9  21:7 [20']      
 S.Klioštoraitis          
 42   Simas Klioštoraitis    ->          
  [33] 12:50    Z.Russ        
 55         21:6  21:8 [15']        
 Z.Russ          
 10   Zach Russ    ->          
      [77] 10:35    Z.Russ    
 15             21:11  18:21  21:14 [44']    
 E.Vaivads          
 50   Edgars Vaivads    ->        D.Panarin   3-a vieta
     M.Loo    
 47         21:7  21:10 [16']      J.Kilpi   ->
 M.Loo          
 18   Marcus Loo    ->          
    [61] 16:30    M.Lavrikov      
 31           21:19  26:24 [31']      
 N.Gabrysiak          
 34   Nestor Gabrysiak    ->          
  [35] 13:00    M.Lavrikov        
 63         21:12  21:11 [18']        
 M.Lavrikov          
 2   Mikhail Lavrikov    ->       Dėl 5-8 vietos    
         K.Kert    
         
         M.Barth   ->   5-a vieta
         
         E.Chertilin     ->
         
         M.Lavrikov   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       S.Stokfisz      
         
       A.Bazanov   ->    
         
       J.Petkus     ->  
         
       V.Lindahl   ->     9-a vieta
         
       Š.Stumbra       ->
         
       H.Pilve   ->    
         
       P.Mendes     ->  
         
       M.Loo   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Bedritis        
         
     R.Blaubergs   ->      
         
     A.Valantiejus     ->    
         
     M.Noreika   ->      
         
     J.Vaivads       ->  
         
     P.Kruze   ->      
         
     A.Nikulin     ->    
         
     A.Kelpe   ->       17-a vieta
         
     M.Maulė         ->
         
     O.Svensson   ->      
         
     M.Loiko     ->    
         
     M.Šames   ->      
         
     L.Borusas       ->  
         
     S.Klioštoraitis   ->      
         
     E.Vaivads     ->    
         
     N.Gabrysiak   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
   R.Sokman   ->         33-a vieta
         
   D.Beržanskis           ->
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
         
    ->       35-a vieta
     
      ->     ->
         
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.