Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-08 2017-09-09  
 1   Reka Madarasz    Dėl 1-16 vietos        
[4] 09:00    R.Madarasz        
 32   Elena-Alexandra Diordiev    21:7  21:16 [22']        
  [48] 15:00    R.Madarasz      
 17   Liana Lenceviča      21:10  21:7 [20']      
[5] 09:20    L.Lenceviča        
 16   Sofya Potapovich    16:21  21:18  22:20 [40']        
    [78] 11:00    R.Madarasz    
 9   Hristomira Popovska        15:21  21:18  21:14 [46']    
[6] 09:20   D.Švelnytė        
 24   Danielė Švelnytė      B/Ž        
     A.Shapovalova      
 25   Perla Murėnaitė      21:4  21:2 [16']      
[7] 09:30    A.Shapovalova        
 8   Anastasia Shapovalova    21:8  21:9 [15']        
      [92]    E.Soderstrom  
 5   Ella Soderstrom          22:20  21:14 [29']  
   E.Soderstrom        
 28   Zuzanna Parysz    21:10  21:11 [21']        
  [46] 14:50    E.Soderstrom      
 21   Mariia Sukhova      21:11  21:18 [26']      
[13] 10:20    M.Sukhova        
 12   Teresa Lopes    21:10  21:13 [18']        
    [79] 11:00    E.Soderstrom    
 13   Mari Ann Karjus        21:13  21:14 [27']    
[9] 09:50    H.Ambalangodage        
 20   Hasini Ambalangodage    21:11  21:17 [19']        
  [50] 15:20    H.Ambalangodage      
 29   Anastasiia Kurdyukova      25:23  21:11 [25']      
[10] 09:50    A.Kurdyukova        
 4   Karina Kapanen    13:21  21:16  21:12 [29']         1-a vieta
        [101]    M.Delcheva
 3   Merit Magi            21:16  9:11 [23']
   A.Osiyanenko        
 30   Anastasia Osiyanenko    21:10  21:5 [16']        
  [47] 14:50    A.Osiyanenko      
 19   Gabija Mockutė      11:21  21:11  21:16 [41']      
[12] 10:00    D.Danilenko        
 14   Dana Danilenko    21:8  21:6 [19']        
    [80] 11:10    A.Osiyanenko    
 11   Anna Duda        21:17  15:21  21:13 [39']    
   U.Berga        
 22   Una Berga    21:13  21:13 [25']        
  [51] 15:20    G.King      
 27   Victoria Korobova      21:17  21:12 [22']      
[15] 10:30    G.King        
 6   Grace King    21:15  21:9 [18']        
      [93]    M.Delcheva  
 7   Viktoria Kozyreva          21:12  21:12 [24']  
[16] 10:30    V.Kozyreva        
 26   Diana Stognija    21:5  21:4 [16']        
     V.Gynga      
 23   Vitalija Movšovič      19:21  21:14  21:16 [37']      
[17] 10:50    V.Gynga        
 10   Vlada Gynga    21:8  21:10 [16']        
    [81] 11:10    M.Delcheva    
 15   Magdalena Kulska        21:15  21:10 [24']    
[18] 10:50    M.Kulska        
 18   Diana Baltina    21:7  21:6 [15']      R.Madarasz   3-a vieta
  [53] 15:30    M.Delcheva  
 31   Hannaliina Piho      21:8  21:9 [19']    A.Osiyanenko   ->
[19] 11:00    M.Delcheva        
 2   Maria Delcheva    21:11  21:14 [22']     Dėl 5-8 vietos    
       A.Shapovalova    
       
       H.Ambalangodage   ->   5-a vieta
       
       G.King     ->
       
       V.Gynga   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Lenceviča      
       
     D.Švelnytė   ->    
       
     M.Sukhova     ->  
       
     A.Kurdyukova   ->     9-a vieta
       
     D.Danilenko       ->
       
     U.Berga   ->    
       
     V.Kozyreva     ->  
       
     M.Kulska   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   E.Diordiev        
       
   S.Potapovich   ->      
       
   H.Popovska     ->    
       
   P.Murėnaitė   ->      
       
   Z.Parysz       ->  
       
   T.Lopes   ->      
       
   M.Karjus     ->    
       
   K.Kapanen   ->       17-a vieta
       
   M.Magi         ->
       
   G.Mockutė   ->      
       
   A.Duda     ->    
       
   V.Korobova   ->      
       
   D.Stognija       ->  
       
   V.Movšovič   ->      
       
   D.Baltina     ->    
       
   H.Piho   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.