Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-09  
 1   Georgii Karpov 
 Mikhail Lavrikov 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Karpov, M.Lavrikov      
 16       ->      
  [82] 11:35    G.Karpov, M.Lavrikov    
 9   Szymon Stokfisz 
 Wiktor Trecki 
    21:9  21:14 [17']    
   S.Stokfisz, W.Trecki      
 8   Mantas Maulė 
 Mark Šames 
  19:21  21:16  21:10 [32']      
    [96]    G.Karpov, M.Lavrikov  
 5   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
      21:9  21:17 [17']  
[41] 14:00    A.Raudsepp, H.Pilve      
 12   Alexander Raudsepp 
 Hans-Kristjan Pilve 
  21:5  21:15 [14']      
  [83] 11:35    A.Raudsepp, H.Pilve    
 13   Arturs Kelpe 
 Mairis Loiko 
    21:19  21:9 [18']    
[42] 14:20    A.Kelpe, M.Loiko      
 4   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  21:15  21:12 [20']       1-a vieta
      [104]    G.Karpov, M.Lavrikov
 3   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
        21:18  21:11 [25']
[43] 14:20    E.Chertilin, A.Nikulin      
 14   Evgeny Chertilin 
 Alexander Nikulin 
  21:15  21:15 [21']      
  [84] 11:45    E.Chertilin, A.Nikulin    
 11         21:14  21:19 [20']    
[44] 14:30   P.Mendes, A.Valantiejus      
 6   Pedro Mendes 
 Ardas Valantiejus 
  ->      
    [97]    K.Kert, M.Loo  
 7   Ardis Daniels Bedritis 
 Patriks Kruze 
      21:15  21:17 [22']  
   K.Kert, M.Loo      
 10   Karl Kert 
 Marcus Loo 
  21:16  21:14 [19']      
  [85] 11:45    K.Kert, M.Loo    
 15         21:18  22:20 [28']    
 J.Kilpi, V.Lindahl      
 2   Justus Kilpi 
 Victor Lindahl 
  ->    A.Raudsepp, H.Pilve   3-a vieta
     
       E.Chertilin, A.Nikulin   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stokfisz, W.Trecki    
     
     A.Kelpe, M.Loiko   ->   5-a vieta
     
     P.Mendes, A.Valantiejus     ->
     
     J.Kilpi, V.Lindahl   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Maulė, M.Šames   ->    
     
   M.Noreika, Š.Stumbra     ->  
     
   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   ->     9-a vieta
     
   L.Borusas, J.Petkus       ->
     
    ->    
     
   A.Bedritis, P.Kruze     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.