Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-09  
 1   Georgii Karpov 
 Mikhail Lavrikov 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Karpov, M.Lavrikov      
 16       ->      
  [82] 11:35    G.Karpov, M.Lavrikov    
 9   Szymon Stokfisz 
 Wiktor Trecki 
    21:9  21:14 [17']    
   S.Stokfisz, W.Trecki      
 8   Mantas Maulė 
 Mark Šames 
  19:21  21:16  21:10 [32']      
    [96]    G.Karpov, M.Lavrikov  
 5   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
      21:9  21:17 [17']  
[41] 14:00    A.Raudsepp, H.Pilve      
 12   Alexander Raudsepp 
 Hans-kristjan Pilve 
  21:5  21:15 [14']      
  [83] 11:35    A.Raudsepp, H.Pilve    
 13   Arturs Kelpe 
 Mairis Loiko 
    21:19  21:9 [18']    
[42] 14:20    A.Kelpe, M.Loiko      
 4   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  21:15  21:12 [20']       1-a vieta
      [104]    G.Karpov, M.Lavrikov
 3   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
        21:18  21:11 [25']
[43] 14:20    E.Chertilin, A.Nikulin      
 14   Evgeny Chertilin 
 Alexander Nikulin 
  21:15  21:15 [21']      
  [84] 11:45    E.Chertilin, A.Nikulin    
 11         21:14  21:19 [20']    
[44] 14:30   P.Mendes, A.Valantiejus      
 6   Pedro Mendes 
 Ardas Valantiejus 
  ->      
    [97]    K.Kert, M.Loo  
 7   Ardis Daniels Bedritis 
 Patriks Kruze 
      21:15  21:17 [22']  
   K.Kert, M.Loo      
 10   Karl Kert 
 Marcus Loo 
  21:16  21:14 [19']      
  [85] 11:45    K.Kert, M.Loo    
 15         21:18  22:20 [28']    
 J.Kilpi, V.Lindahl      
 2   Justus Kilpi 
 Victor Lindahl 
  ->    A.Raudsepp, H.Pilve   3-a vieta
     
       E.Chertilin, A.Nikulin   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stokfisz, W.Trecki    
     
     A.Kelpe, M.Loiko   ->   5-a vieta
     
     P.Mendes, A.Valantiejus     ->
     
     J.Kilpi, V.Lindahl   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Maulė, M.Šames   ->    
     
   M.Noreika, Š.Stumbra     ->  
     
   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   ->     9-a vieta
     
   L.Borusas, J.Petkus       ->
     
    ->    
     
   A.Bedritis, P.Kruze     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.