Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-09  
 1   Maria Delcheva 
 Arina Krolova 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Delcheva, A.Krolova      
 16       ->      
  [86] 12:10    L.Bujak, A.Duda    
 9   Mari Ann Karjus 
 Hannaliina Piho 
    22:20  19:21  21:19 [43']    
[36] 13:30    L.Bujak, A.Duda      
 8   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  19:21  21:13  22:20 [42']      
    [98]    A.Osiyanenko, A.Shapovalova  
 5   Anastasia Osiyanenko 
 Anastasia Shapovalova 
      21:18  21:10 [27']  
 A.Osiyanenko, A.Shapovalova      
 12       ->      
  [87] 12:10    A.Osiyanenko, A.Shapovalova    
 13   Una Berga 
 Liana Lenceviča 
    21:13  21:15 [22']    
   U.Berga, L.Lenceviča      
 4   Teresa Lopes 
 Gabija Mockutė 
  21:17  21:11 [23']       1-a vieta
      [103]    A.Osiyanenko, A.Shapovalova
 3   Karina Kapanen 
 Victoria Korobova 
        21:16  21:15 [28']
[38] 13:50    E.Diordiev, V.Gynga      
 14   Elena-Alexandra Diordiev 
 Vlada Gynga 
  21:18  24:22 [21']      
  [88] 12:20    V.Kozyreva, M.Sukhova    
 11         21:12  21:10 [21']    
 V.Kozyreva, M.Sukhova      
 6   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
  ->      
    [99]    V.Kozyreva, M.Sukhova  
 7   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
      21:15  19:21  21:14 [48']  
[39] 13:50    A.Kurdyukova, S.Potapovich      
 10   Anastasiia Kurdyukova 
 Sofya Potapovich 
  21:8  21:8 [18']      
  [89] 12:20    A.Kurdyukova, S.Potapovich    
 15         21:18  21:14 [22']    
 M.Kulska, Z.Parysz      
 2   Magdalena Kulska 
 Zuzanna Parysz 
  ->    L.Bujak, A.Duda   3-a vieta
     
       A.Kurdyukova, S.Potapovich   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Delcheva, A.Krolova    
     
     U.Berga, L.Lenceviča   ->   5-a vieta
     
     E.Diordiev, V.Gynga     ->
     
     M.Kulska, Z.Parysz   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Karjus, H.Piho    
   M.Karjus, H.Piho   ->    
     
      ->  
   T.Lopes, G.Mockutė    
   T.Lopes, G.Mockutė   ->     9-a vieta
     
   K.Kapanen, V.Korobova       ->
   K.Kapanen, V.Korobova    
    ->    
     
   V.Movšovič, P.Murėnaitė     ->  
   V.Movšovič, P.Murėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.