Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian Junior 2017, Data: 2017-09-06, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-08 2017-09-08 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-10  
 1   Szymon Stokfisz 
 Zuzanna Parysz 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Stokfisz, Z.Parysz        
 32       ->        
     A.Nikulin, M.Sukhova      
 17   Alexander Nikulin 
 Mariia Sukhova 
    21:15  21:14 [20']      
 A.Nikulin, M.Sukhova        
 16       ->        
    [70] 10:00    A.Nikulin, M.Sukhova    
 9   Hans-kristjan Pilve 
 Arina Krolova 
      21:13  21:10 [17']    
 H.Pilve, A.Krolova        
 24       ->        
  [65] 17:20    H.Pilve, A.Krolova      
 25   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
    21:18  21:19 [21']      
 J.Petkus, G.Mockutė        
 8       ->        
      [90] 14:00    G.Karpov, A.Kurdyukova  
 5   Georgii Karpov 
 Anastasiia Kurdyukova 
        21:14  21:13 [24']  
 G.Karpov, A.Kurdyukova        
 28       ->        
  [64] 17:00    G.Karpov, A.Kurdyukova      
 21   Aleksander Bazanov 
 Victoria Korobova 
    21:5  21:8 [17']      
 A.Bazanov, V.Korobova        
 12       ->        
    [71] 10:00    G.Karpov, A.Kurdyukova    
 13   Ardis Daniels Bedritis 
 Liana Lenceviča 
      21:8  21:9 [17']    
 A.Bedritis, L.Lenceviča        
 20       ->        
  [62] 16:50    A.Bedritis, L.Lenceviča      
 29   Ardas Valantiejus 
 Vitalija Movšovič 
    10:21  21:17  21:15 [30']      
 A.Valantiejus, V.Movšovič        
 4       ->         1-a vieta
        [100] 10:00    M.Lavrikov, A.Shapovalova
 3   Pedro Mendes 
 Teresa Lopes 
          18:21  21:13  24:22 [47']
[1] 09:00    N.Gabrysiak, L.Bujak        
 30   Nestor Gabrysiak 
 Laura Bujak 
  21:19  16:21  22:20 [38']        
  [67] 17:30    N.Gabrysiak, L.Bujak      
 19         21:19  21:16 [19']      
 M.Šames, D.Švelnytė        
 14   Mark Šames 
 Danielė Švelnytė 
  ->        
    [72] 10:00    W.Trecki, M.Kulska    
 11           18:21  21:14  21:15 [39']    
 M.Maulė, P.Murėnaitė        
 22   Mantas Maulė 
 Perla Murėnaitė 
  ->        
  [66] 17:20    W.Trecki, M.Kulska      
 27         21:7  21:6 [14']      
 W.Trecki, M.Kulska        
 6   Wiktor Trecki 
 Magdalena Kulska 
  ->        
      [91] 14:00    M.Lavrikov, A.Shapovalova  
 7             21:14  22:20 [22']  
 E.Chertilin, A.Osiyanenko        
 26   Evgeny Chertilin 
 Anastasia Osiyanenko 
  ->        
  [68] 17:30    E.Chertilin, A.Osiyanenko      
 23         15:21  21:13  21:17 [30']      
 A.Raudsepp, M.Magi        
 10   Alexander Raudsepp 
 Merit Magi 
  ->        
    [73] 10:00    M.Lavrikov, A.Shapovalova    
 15           21:14  21:16 [19']    
 M.Loiko, U.Berga        
 18   Mairis Loiko 
 Una Berga 
  ->      A.Nikulin, M.Sukhova   3-a vieta
     M.Lavrikov, A.Shapovalova  
 31         21:8  21:18 [17']    W.Trecki, M.Kulska   ->
 M.Lavrikov, A.Shapovalova        
 2   Mikhail Lavrikov 
 Anastasia Shapovalova 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       H.Pilve, A.Krolova    
       
       A.Bedritis, L.Lenceviča   ->   5-a vieta
       
       N.Gabrysiak, L.Bujak     ->
       
       E.Chertilin, A.Osiyanenko   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Stokfisz, Z.Parysz      
       
     J.Petkus, G.Mockutė   ->    
       
     A.Bazanov, V.Korobova     ->  
       
     A.Valantiejus, V.Movšovič   ->     9-a vieta
       
     M.Šames, D.Švelnytė       ->
       
     M.Maulė, P.Murėnaitė   ->    
       
     A.Raudsepp, M.Magi     ->  
       
     M.Loiko, U.Berga   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
   P.Mendes, T.Lopes         ->
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.