Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 44           16 
 40           12.78 
 19           8 
 17           8 
 24           8 
 Diena  06  07  08  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 125   08 d.  10:00  U-17   MX    L.Cimosz  K.Szubert   21:11  21:13    I.Larushyn  E.Kaminskaya   19  
 126   08 d.  10:00  U-17   MX    P.Kordek  D.Kwasnik   21:13  22:24  21:10    A.Ajupov  R.Üprus   31  
 127   08 d.  10:30  U-17   VV    V.Lindahl   10:21  21:12  21:15    H.Pilve   35  
 128   08 d.  10:30  U-17   VV    B.Galazka   20:22  12:21    J.Oldorff   22  
 129   08 d.  11:00  U-17   MV    A.Prozorova   21:8  21:16    F.Hallberg   18  
 130   08 d.  11:00  U-17   MV    J.Salonen   12:21  21:12  21:8    V.Rudakova   31  
 131   08 d.  11:30  U-17   VD    B.Galazka  M.Matusz   17:21  21:16  21:19    T.Lindelöf  J.Oldorff   34  
 132   08 d.  11:30  U-17   VD    V.Lindahl  Z.Ma   18:21  21:18  21:18    A.Ajupov  T.Kilk   33  
 133   08 d.  12:00  U-17   MD    A.Prozorova  V.Rudakova   21:12  21:10    P.Hankiewicz  D.Kwasnik   21  
 134   08 d.  12:00  U-17   MD    H.Bandarenka  E.Kaminskaya   21:16  13:21  8:21    L.Bujak  A.Duda   38  
 135   08 d.  13:15  U-17   VD    B.Galazka  M.Matusz   21:15  22:24  21:17    V.Lindahl  Z.Ma   41  
 136   08 d.  13:15  U-17   MV    A.Prozorova   21:16  11:21  21:19    J.Salonen   37  
 137   00 d.  00:00  U-17   MX    L.Cimosz  K.Szubert   21:19  21:16    P.Kordek  D.Kwasnik   26  
 138   00 d.  00:00  U-17   VV    V.Lindahl   23:25  15:21    J.Oldorff   38  
 139   00 d.  00:00  U-17   MD    A.Prozorova  V.Rudakova   21:13  18:21  21:17    L.Bujak  A.Duda   41  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.