Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 44, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-06 2017-10-06 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08  
 1   Victor Lindahl    Dėl 1-32 vietos          
 V.Lindahl          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [21] 13:00    V.Lindahl        
 33   Pauls Rozenvalds      21:3  21:15 [15']        
 P.Rozenvalds          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [74] 11:30    V.Lindahl      
 17   Laurynas Borusas        19:21  21:10  21:11 [39']      
 L.Borusas          
 48       ->          
  [22] 13:00    T.Lindelöf        
 49   Tony Lindelöf      21:10  21:17 [20']        
[1] 10:00    T.Lindelöf          
 16   Tomas Petrošius    21:7  21:6 [15']       Dėl 1-4 vietos    
      [110] 17:20    V.Lindahl    
 9   Patryk Kordek          16:21  21:15  21:15 [40']    
 P.Kordek          
 56       ->          
  [23] 13:20    P.Kordek        
 41   Alens Zandovskis      21:11  21:5 [13']        
[2] 10:00    S.Muinast          
 24   Sten Muinast    21:10  21:13 [19']          
    [65] 10:20    F.Karlborg      
 25   Kevin Narusk        21:18  21:16 [24']      
 K.Narusk          
 40       ->          
  [24] 13:20   F.Karlborg        
 57   Zechen Ma        B/Ž        
[3] 10:00    F.Karlborg          
 8   Filip Karlborg    21:13  21:18 [26']         Dėl 1-2 vietos  
        [127] 10:30    V.Lindahl  
 5   Hans-kristjan Pilve            10:21  21:12  21:15 [35']  
 H.Pilve          
 60       ->          
  [25] 13:30    H.Pilve        
 37   Simas Klioštoraitis      21:5  21:6 [15']        
 S.Klioštoraitis          
 28       ->          
    [75] 11:30    H.Pilve      
 21   Oleksii Titov        21:16  19:21  21:8 [30']      
 O.Titov          
 44       ->          
  [26] 13:30    A.Briguet        
 53   Alexandre Briguet      21:16  21:4 [18']        
[4] 10:00    A.Briguet          
 12   Kristaps Varna    21:6  21:11 [15']          
      [115] 18:20    H.Pilve    
 13   Maciej Matusz          22:20  21:17 [23']    
 M.Matusz          
 52       ->          
  [27] 13:50    M.Matusz        
 45   Mamertas Noreika      21:13  21:11 [17']        
[5] 10:20    J.Zhang          
 20   Jialiang Zhang    21:14  21:9 [20']          
    [76] 11:50    I.Larushyn      
 29   Danielius Beržanskis        16:21  21:14  21:14 [36']      
 D.Beržanskis          
 36       ->          
  [28] 13:50    I.Larushyn        
 61   Jaroslav Chlubna      13:21  21:9  21:13 [28']        
[6] 10:20    I.Larushyn          
 4   Ilya Larushyn    21:16  23:21 [26']           1-a vieta
          [138]    J.Oldorff
 3   Edgars Vaivads              25:23  21:15 [38']
[7] 10:30    A.Valantiejus          
 62   Ardas Valantiejus    21:5  21:17 [15']          
  [29] 14:00    A.Valantiejus        
 35         21:8  21:17 [14']        
 P.Kandis          
 30   Patriks Kandis    ->          
    [77] 11:50    B.Galazka      
 19   Gustavs Brečs        21:9  21:12 [17']      
[8] 10:30   G.Brečs          
 46   Joel Koch      B/Ž          
  [30] 14:00    B.Galazka        
 51         21:2  21:3 [11']        
 B.Galazka          
 14   Bartosz Galazka    ->          
      [111] 17:30    B.Galazka    
 11   Mikolaj Piorkowski          21:19  21:18 [23']    
[9] 10:50    M.Piorkowski          
 54   Yevhenii Stolovoi    21:6  21:14 [20']          
  [31] 14:20    M.Piorkowski        
 43         21:12  21:16 [19']        
 M.Wrzalik          
 22   Mikolaj Wrzalik    ->          
    [78] 12:00    M.Grinblat      
 27           18:21  21:17  21:17 [38']      
 A.Roberts          
 38   Axel Roberts    ->          
  [32] 14:20    M.Grinblat        
 59         21:10  21:17 [22']        
 M.Grinblat          
 6   Maxim Grinblat    ->          
        [128] 10:30    J.Oldorff  
 7   Christopher Siilbaum            22:20  21:12 [22']  
[10] 10:50    C.Siilbaum          
 58   Uladzimir Kryvasheyeu    21:14  21:8 [17']          
  [33] 14:30    C.Siilbaum        
 39         21:15  21:12 [17']        
 M.Karjus          
 26   Morten Karjus    ->          
    [79] 12:00    J.Oldorff      
 23   Arthur Boudier        21:10  21:11 [16']      
[11] 11:00    A.Boudier          
 42   Šarūnas Stumbra    21:10  21:12 [21']          
  [34] 14:30    J.Oldorff        
 55         21:11  21:15 [25']        
 J.Oldorff          
 10   Joakim Oldorff    ->          
      [116] 18:30    J.Oldorff    
 15   Artur Ajupov          21:19  17:21  21:12 [44']    
[12] 11:00    J.Petkus          
 50   Jonas Petkus    21:16  21:17 [22']        H.Pilve   3-a vieta
  [35] 14:50    J.Petkus    
 47         21:16  21:15 [23']      B.Galazka   ->
 M.Kivistik          
 18   Markus Kivistik    ->          
    [80] 12:20    L.Cimosz      
 31           20:22  21:16  21:19 [46']      
 A.Aliaksandrovich          
 34   Aliaksandr Aliaksandrovich    ->          
  [36] 14:50    L.Cimosz        
 63         21:14  21:7 [19']        
 L.Cimosz          
 2   Lukasz Cimosz    ->       Dėl 5-8 vietos    
         F.Karlborg    
         
         I.Larushyn   ->   5-a vieta
         
         M.Grinblat     ->
         
         L.Cimosz   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       T.Lindelöf      
         
       P.Kordek   ->    
         
       A.Briguet     ->  
         
       M.Matusz   ->     9-a vieta
         
       A.Valantiejus       ->
         
       M.Piorkowski   ->    
         
       C.Siilbaum     ->  
         
       J.Petkus   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     P.Rozenvalds        
         
     L.Borusas   ->      
         
     S.Muinast     ->    
         
     K.Narusk   ->      
         
     S.Klioštoraitis       ->  
         
     O.Titov   ->      
         
     J.Zhang     ->    
         
     D.Beržanskis   ->       17-a vieta
         
     P.Kandis         ->
         
     G.Brečs   ->      
         
     M.Wrzalik     ->    
         
     A.Roberts   ->      
         
     M.Karjus       ->  
         
     A.Boudier   ->      
         
     M.Kivistik     ->    
         
     A.Aliaksandrovich   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
   T.Petrošius        
   T.Petrošius   ->        
         
        ->    
   A.Zandovskis        
   A.Zandovskis   ->        
         
      ->      
   Z.Ma        
   Z.Ma   ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
         
      ->      
   K.Varna        
   K.Varna   ->        
         
        ->    
   M.Noreika        
   M.Noreika   ->        
         
      ->      
   J.Chlubna        
   J.Chlubna   ->         33-a vieta
         
   E.Vaivads           ->
   E.Vaivads        
    ->        
         
   J.Koch     ->      
   J.Koch        
    ->        
         
   Y.Stolovoi       ->    
   Y.Stolovoi        
    ->        
         
      ->      
   .        
    ->        
         
   U.Kryvasheyeu         ->  
   U.Kryvasheyeu        
    ->        
         
   Š.Stumbra     ->      
   Š.Stumbra        
    ->        
         
   A.Ajupov       ->    
   A.Ajupov        
    ->       35-a vieta
     
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.