Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 40, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-06 2017-10-06 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08 2017-10-08  
 1   Anastasiya Prozorova    Dėl 1-32 vietos          
 A.Prozorova          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [37] 15:00    A.Prozorova        
 33   Amanda Azarova      21:5  21:12 [17']        
 A.Azarova          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [61] 09:50    A.Prozorova      
 17   Catlyn Kruus        21:10  21:12 [15']      
 C.Kruus          
 48       ->          
  [38] 15:00    C.Kruus        
 49   Caroline Racloz      21:18  21:18 [24']        
[13] 11:20    C.Racloz          
 16   Giang Nguyen Thi Thu    21:5  21:8 [14']       Dėl 1-4 vietos    
      [112] 18:00    A.Prozorova    
 9   Dominika Kwasnik          21:10  21:8 [16']    
 D.Kwasnik          
 56       ->          
  [39] 15:20    D.Kwasnik        
 41   Anna Kupca      21:12  21:14 [17']        
 A.Kupca          
 24       ->          
    [68] 10:50    D.Kwasnik      
 25   Gabija Mockutė        21:8  21:19 [19']      
 G.Mockutė          
 40       ->          
  [40] 15:20    C.Kivikko        
 57   Carla Kivikko      21:23  21:18  21:19 [39']        
[14] 11:20    C.Kivikko          
 8   Daria Misouno    21:18  21:11 [22']         Dėl 1-2 vietos  
        [129] 11:00    A.Prozorova  
 5   Karolina Szubert            21:8  21:16 [18']  
 K.Szubert          
 60       ->          
  [41] 15:30    K.Szubert        
 37   Mariia Kholodna      21:14  21:8 [18']        
 M.Kholodna          
 28       ->          
    [69] 10:50    K.Szubert      
 21   Diana Aleksejeva        22:20  21:15 [25']      
 D.Aleksejeva          
 44       ->          
  [42] 15:30    C.Svens        
 53   Cassandra Svens      19:21  21:14  21:12 [26']        
[15] 11:30    C.Svens          
 12   Aliaksandra Vasileuskaya    21:11  21:6 [17']          
      [113] 18:00    F.Hallberg    
 13   Hanna Bandarenka          17:21  21:13  21:5 [29']    
 H.Bandarenka          
 52       ->          
  [43] 15:50    H.Bandarenka        
 45   Diana Stognija      21:17  21:16 [22']        
 D.Stognija          
 20       ->          
    [70] 11:00    F.Hallberg      
 29   Diana Melnikova        21:10  21:16 [20']      
 D.Melnikova          
 36       ->          
  [44] 15:50    F.Hallberg        
 61   Fiona Hallberg      21:12  21:7 [16']        
[16] 11:30    F.Hallberg          
 4   Samanta Golubickaitė    18:21  21:15  21:16 [30']           1-a vieta
          [136] 13:15    A.Prozorova
 3   Veranika Tarusava              21:16  11:21  21:19 [37']
[17] 11:50    V.Tarusava          
 62   Vaiva Bubulytė    21:8  21:8 [13']          
  [45] 16:00    V.Tarusava        
 35         21:13  19:21  21:7 [31']        
 E.Hellman          
 30   Ella Hellman    ->          
    [71] 11:00    J.Salonen      
 19           21:18  21:5 [17']      
 A.Rubinskaja          
 46   Alsu Rubinskaja    ->          
  [46] 16:00    J.Salonen        
 51         21:1  21:6 [13']        
 J.Salonen          
 14   Julia Salonen    ->          
      [114] 18:20    J.Salonen    
 11   Vitalija Movšovič          21:9  21:13 [19']    
[18] 11:50    V.Movšovič          
 54   Sofiia Demydenko    21:17  21:14 [25']          
  [47] 16:20    V.Movšovič        
 43         21:5  21:11 [16']        
 M.Brengule          
 22   Marta Brengule    ->          
    [72] 11:20    A.Duda      
 27           21:14  21:17 [24']      
 D.Bumbulytė          
 38   Diana Bumbulytė    ->          
  [48] 16:20    A.Duda        
 59         21:4  21:1 [10']        
 A.Duda          
 6   Anna Duda    ->          
        [130] 11:00    J.Salonen  
 7   Laura Bujak            12:21  21:12  21:8 [31']  
[19] 12:00    L.Bujak          
 58   Sofija Surgutskytė    21:11  21:10 [19']          
  [49] 16:30    L.Bujak        
 39         21:8  21:7 [17']        
 A.Rulle-Titava          
 26   Annija Rulle-Titava    ->          
    [73] 11:20    L.Bujak      
 23           21:8  21:16 [21']      
 A.Grosberga          
 42   Amanda Sofija Grosberga    ->          
  [50] 16:30    E.Kaminskaya        
 55         21:16  21:9 [19']        
 E.Kaminskaya          
 10   Elizaveta Kaminskaya    ->          
      [109] 17:20    V.Rudakova    
 15   Diana Baltina          21:8  21:7 [16']    
[20] 12:00    A.Krolova          
 50   Arina Krolova    22:24  21:12  21:19 [31']        F.Hallberg   3-a vieta
  [51] 16:50    A.Krolova    
 47         21:18  21:11 [20']      V.Rudakova   ->
 A.Priedniece          
 18   Arta Priedniece    ->          
    [64] 10:20    V.Rudakova      
 31           21:6  21:8 [14']      
 P.Murėnaitė          
 34   Perla Murėnaitė    ->          
  [52] 16:50    V.Rudakova        
 63         21:12  21:11 [17']        
 V.Rudakova          
 2   Valeriya Rudakova    ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Kwasnik    
         
         K.Szubert   ->   5-a vieta
         
         A.Duda     ->
         
         L.Bujak   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       C.Kruus      
         
       C.Kivikko   ->    
         
       C.Svens     ->  
         
       H.Bandarenka   ->     9-a vieta
         
       V.Tarusava       ->
         
       V.Movšovič   ->    
         
       E.Kaminskaya     ->  
         
       A.Krolova   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Azarova        
         
     C.Racloz   ->      
         
     A.Kupca     ->    
         
     G.Mockutė   ->      
         
     M.Kholodna       ->  
         
     D.Aleksejeva   ->      
         
     D.Stognija     ->    
         
     D.Melnikova   ->       17-a vieta
         
     E.Hellman         ->
         
     A.Rubinskaja   ->      
         
     M.Brengule     ->    
         
     D.Bumbulytė   ->      
         
     A.Rulle-Titava       ->  
         
     A.Grosberga   ->      
         
     A.Priedniece     ->    
         
     P.Murėnaitė   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     G.Nguyen Thi Thu      
      ->      
   G.Nguyen Thi Thu        
   G.Nguyen Thi Thu   ->        
         
        ->    
   .        
    ->        
     D.Misouno      
      ->      
   D.Misouno        
   D.Misouno   ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     A.Vasileuskaya      
      ->      
   A.Vasileuskaya        
   A.Vasileuskaya   ->        
         
        ->    
   .        
    ->        
     S.Golubickaitė      
      ->      
   S.Golubickaitė        
   S.Golubickaitė   ->         33-a vieta
         
   V.Bubulytė           ->
   V.Bubulytė        
    ->        
     V.Bubulytė      
      ->      
   .        
    ->        
         
   S.Demydenko       ->    
   S.Demydenko        
    ->        
     S.Demydenko      
      ->      
   .        
    ->        
         
   S.Surgutskytė         ->  
   S.Surgutskytė        
    ->        
     S.Surgutskytė      
      ->      
   .        
    ->        
         
   D.Baltina       ->    
   D.Baltina        
    ->       35-a vieta
     D.Baltina  
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.