Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08 2017-10-08  
 1   Bartosz Galazka 
 Maciej Matusz 
  Dėl 1-16 vietos        
 B.Galazka, M.Matusz        
 32       ->        
  [91] 13:50    B.Galazka, M.Matusz      
 17   Hans-Kristjan Pilve 
 Christopher Siilbaum 
    21:11  21:8 [19']      
 H.Pilve, C.Siilbaum        
 16       ->        
    [117] 18:30    B.Galazka, M.Matusz    
 9   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
      21:7  21:16 [20']    
 D.Beržanskis, S.Klioštoraitis        
 24       ->        
  [93] 14:00    A.Boudier, A.Briguet      
 25   Arthur Boudier 
 Alexandre Briguet 
    21:15  21:3 [15']      
 A.Boudier, A.Briguet        
 8       ->        
      [131] 11:30    B.Galazka, M.Matusz  
 5   Tony Lindelöf 
 Joakim Oldorff 
        17:21  21:16  21:19 [34']  
 T.Lindelöf, J.Oldorff        
 28       ->        
  [99] 14:50    T.Lindelöf, J.Oldorff      
 21   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Ilya Larushyn 
    21:14  21:19 [20']      
 A.Aliaksandrovich, I.Larushyn        
 12       ->        
    [123] 19:30    T.Lindelöf, J.Oldorff    
 13   Morten Karjus 
 Sten Muinast 
      21:6  21:12 [18']    
 M.Karjus, S.Muinast        
 20       ->        
  [100] 15:00    M.Noreika, Š.Stumbra      
 29   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
    21:18  21:15 [19']      
[63] 10:00    M.Noreika, Š.Stumbra        
 4   Gustavs Brečs 
 Patriks Kandis 
  21:12  21:7 [16']         1-a vieta
        [135] 13:15    B.Galazka, M.Matusz
 3   Tomas Petrošius 
 Ardas Valantiejus 
          21:15  22:24  21:17 [41']
[66] 10:30    M.Piorkowski, M.Wrzalik        
 30   Mikolaj Piorkowski 
 Mikolaj Wrzalik 
  21:17  21:15 [18']        
  [101] 15:00    M.Piorkowski, M.Wrzalik      
 19         21:14  19:21  21:18 [33']      
 M.Grinblat, J.Zhang        
 14   Maxim Grinblat 
 Jialiang Zhang 
  ->        
    [118] 18:50    V.Lindahl, Z.Ma    
 11           21:14  26:24 [27']    
 P.Rozenvalds, A.Zandovskis        
 22   Pauls Rozenvalds 
 Alens Zandovskis 
  ->        
  [102] 15:20    V.Lindahl, Z.Ma      
 27         21:6  21:6 [17']      
 V.Lindahl, Z.Ma        
 6   Victor Lindahl 
 Zechen Ma 
  ->        
      [132] 11:30    V.Lindahl, Z.Ma  
 7   Yevhenii Stolovoi 
 Oleksii Titov 
        18:21  21:18  21:18 [33']  
[67] 10:30    A.Ajupov, T.Kilk        
 26   Artur Ajupov 
 Tauri Kilk 
  21:10  22:20 [18']        
  [103] 15:20    A.Ajupov, T.Kilk      
 23         25:23  21:19 [23']      
 L.Borusas, J.Petkus        
 10   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
  ->        
    [124] 19:30    A.Ajupov, T.Kilk    
 15           13:21  21:18  21:19 [31']    
 F.Karlborg, A.Roberts        
 18   Filip Karlborg 
 Axel Roberts 
  ->      T.Lindelöf, J.Oldorff   3-a vieta
  [104] 15:30    L.Cimosz, P.Kordek  
 31         19:21  21:10  21:17 [37']    A.Ajupov, T.Kilk   ->
 L.Cimosz, P.Kordek        
 2   Lukasz Cimosz 
 Patryk Kordek 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Boudier, A.Briguet    
       
       M.Noreika, Š.Stumbra   ->   5-a vieta
       
       M.Piorkowski, M.Wrzalik     ->
       
       L.Cimosz, P.Kordek   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Pilve, C.Siilbaum      
       
     D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   ->    
       
     A.Aliaksandrovich, I.Larushyn     ->  
       
     M.Karjus, S.Muinast   ->     9-a vieta
       
     M.Grinblat, J.Zhang       ->
       
     P.Rozenvalds, A.Zandovskis   ->    
       
     L.Borusas, J.Petkus     ->  
       
     F.Karlborg, A.Roberts   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     G.Brečs, P.Kandis    
      ->    
   G.Brečs, P.Kandis      
   G.Brečs, P.Kandis   ->       17-a vieta
       
   T.Petrošius, A.Valantiejus         ->
   T.Petrošius, A.Valantiejus      
    ->      
     T.Petrošius, A.Valantiejus    
      ->    
   .      
    ->      
       
   Y.Stolovoi, O.Titov       ->  
   Y.Stolovoi, O.Titov      
    ->      
     Y.Stolovoi, O.Titov    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.