Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08  
 1   Anastasiya Prozorova 
 Valeriya Rudakova 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Prozorova, V.Rudakova        
 32       ->        
  [81] 12:20    A.Prozorova, V.Rudakova      
 17   Diana Aleksejeva 
 Arta Priedniece 
    21:8  21:12 [16']      
 D.Aleksejeva, A.Priedniece        
 16       ->        
    [120] 18:50    A.Prozorova, V.Rudakova    
 9   Ella Hellman 
 Cassandra Svens 
      21:8  21:8 [18']    
 E.Hellman, C.Svens        
 24       ->        
  [96] 14:30    E.Hellman, C.Svens      
 25   Diana Bumbulytė 
 Alsu Rubinskaya 
    21:11  21:8 [18']      
 D.Bumbulytė, A.Rubinskaya        
 8       ->        
      [133] 12:00    A.Prozorova, V.Rudakova  
 5   Paulina Hankiewicz 
 Dominika Kwasnik 
        21:12  21:10 [21']  
 P.Hankiewicz, D.Kwasnik        
 28       ->        
  [97] 14:30    P.Hankiewicz, D.Kwasnik      
 21   Daria Misouno 
 Veranika Tarusava 
    19:21  21:14  21:13 [32']      
 D.Misouno, V.Tarusava        
 12       ->        
    [121] 18:50    P.Hankiewicz, D.Kwasnik    
 13   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
      22:20  21:13 [19']    
 A.Kupca, A.Rulle-Titava        
 20       ->        
  [94] 14:20    S.Golubickaitė, G.Mockutė      
 29   Samanta Golubickaitė 
 Gabija Mockutė 
    21:13  21:7 [16']      
 S.Golubickaitė, G.Mockutė        
 4       ->         1-a vieta
        [139]    A.Prozorova, V.Rudakova
 3   Diana Melnikova 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
          21:13  18:21  21:17 [41']
[62] 10:00    M.Brengule, A.Grosberga        
 30   Marta Brengule 
 Amanda Sofija Grosberga 
  19:21  21:16  21:15 [36']        
  [82] 12:30    A.Azarova, D.Stognija      
 19         21:15  21:16 [21']      
 A.Azarova, D.Stognija        
 14   Amanda Azarova 
 Diana Stognija 
  ->        
    [119] 18:50    H.Bandarenka, E.Kaminskaya    
 11           19:21  21:5  21:16 [38']    
 G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė        
 22   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  ->        
  [98] 14:50    H.Bandarenka, E.Kaminskaya      
 27         21:9  21:12 [17']      
 H.Bandarenka, E.Kaminskaya        
 6   Hanna Bandarenka 
 Elizaveta Kaminskaya 
  ->        
      [134] 12:00    L.Bujak, A.Duda  
 7             16:21  21:13  21:8 [38']  
 C.Kivikko, J.Salonen        
 26   Carla Kivikko 
 Julia Salonen 
  ->        
  [95] 14:20    C.Kivikko, J.Salonen      
 23         21:12  21:6 [19']      
 S.Demydenko, M.Kholodna        
 10   Sofiia Demydenko 
 Mariia Kholodna 
  ->        
    [122] 19:30    L.Bujak, A.Duda    
 15           21:16  22:20 [32']    
 V.Movšovič, P.Murėnaitė        
 18   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
  ->      P.Hankiewicz, D.Kwasnik   3-a vieta
  [92] 14:00    L.Bujak, A.Duda  
 31         21:10  22:20 [22']    H.Bandarenka, E.Kaminskaya   ->
 L.Bujak, A.Duda        
 2   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Hellman, C.Svens    
       
       S.Golubickaitė, G.Mockutė   ->   5-a vieta
       
       A.Azarova, D.Stognija     ->
       
       C.Kivikko, J.Salonen   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Aleksejeva, A.Priedniece      
       
     D.Bumbulytė, A.Rubinskaya   ->    
       
     D.Misouno, V.Tarusava     ->  
       
     A.Kupca, A.Rulle-Titava   ->     9-a vieta
       
     M.Brengule, A.Grosberga       ->
       
     G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė   ->    
       
     S.Demydenko, M.Kholodna     ->  
       
     V.Movšovič, P.Murėnaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         D.Melnikova, A.Vasileuskaya
   D.Melnikova, A.Vasileuskaya         ->
   D.Melnikova, A.Vasileuskaya      
    ->      
     D.Melnikova, A.Vasileuskaya    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Melnikova, A.Vasileuskaya  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.