Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08  
 1   Anastasiya Prozorova 
 Valeriya Rudakova 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Prozorova, V.Rudakova        
 32       ->        
  [81] 12:20    A.Prozorova, V.Rudakova      
 17   Diana Aleksejeva 
 Arta Priedniece 
    21:8  21:12 [16']      
 D.Aleksejeva, A.Priedniece        
 16       ->        
    [120] 18:50    A.Prozorova, V.Rudakova    
 9   Ella Hellman 
 Cassandra Svens 
      21:8  21:8 [18']    
 E.Hellman, C.Svens        
 24       ->        
  [96] 14:30    E.Hellman, C.Svens      
 25   Diana Bumbulytė 
 Alsu Rubinskaja 
    21:11  21:8 [18']      
 D.Bumbulytė, A.Rubinskaja        
 8       ->        
      [133] 12:00    A.Prozorova, V.Rudakova  
 5   Paulina Hankiewicz 
 Dominika Kwasnik 
        21:12  21:10 [21']  
 P.Hankiewicz, D.Kwasnik        
 28       ->        
  [97] 14:30    P.Hankiewicz, D.Kwasnik      
 21   Daria Misouno 
 Veranika Tarusava 
    19:21  21:14  21:13 [32']      
 D.Misouno, V.Tarusava        
 12       ->        
    [121] 18:50    P.Hankiewicz, D.Kwasnik    
 13   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
      22:20  21:13 [19']    
 A.Kupca, A.Rulle-Titava        
 20       ->        
  [94] 14:20    S.Golubickaitė, G.Mockutė      
 29   Samanta Golubickaitė 
 Gabija Mockutė 
    21:13  21:7 [16']      
 S.Golubickaitė, G.Mockutė        
 4       ->         1-a vieta
        [139]    A.Prozorova, V.Rudakova
 3   Diana Melnikova 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
          21:13  18:21  21:17 [41']
[62] 10:00    M.Brengule, A.Grosberga        
 30   Marta Brengule 
 Amanda Sofija Grosberga 
  19:21  21:16  21:15 [36']        
  [82] 12:30    A.Azarova, D.Stognija      
 19         21:15  21:16 [21']      
 A.Azarova, D.Stognija        
 14   Amanda Azarova 
 Diana Stognija 
  ->        
    [119] 18:50    H.Bandarenka, E.Kaminskaya    
 11           19:21  21:5  21:16 [38']    
 G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė        
 22   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  ->        
  [98] 14:50    H.Bandarenka, E.Kaminskaya      
 27         21:9  21:12 [17']      
 H.Bandarenka, E.Kaminskaya        
 6   Hanna Bandarenka 
 Elizaveta Kaminskaya 
  ->        
      [134] 12:00    L.Bujak, A.Duda  
 7             16:21  21:13  21:8 [38']  
 C.Kivikko, J.Salonen        
 26   Carla Kivikko 
 Julia Salonen 
  ->        
  [95] 14:20    C.Kivikko, J.Salonen      
 23         21:12  21:6 [19']      
 S.Demydenko, M.Kholodna        
 10   Sofiia Demydenko 
 Mariia Kholodna 
  ->        
    [122] 19:30    L.Bujak, A.Duda    
 15           21:16  22:20 [32']    
 V.Movšovič, P.Murėnaitė        
 18   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
  ->      P.Hankiewicz, D.Kwasnik   3-a vieta
  [92] 14:00    L.Bujak, A.Duda  
 31         21:10  22:20 [22']    H.Bandarenka, E.Kaminskaya   ->
 L.Bujak, A.Duda        
 2   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Hellman, C.Svens    
       
       S.Golubickaitė, G.Mockutė   ->   5-a vieta
       
       A.Azarova, D.Stognija     ->
       
       C.Kivikko, J.Salonen   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Aleksejeva, A.Priedniece      
       
     D.Bumbulytė, A.Rubinskaja   ->    
       
     D.Misouno, V.Tarusava     ->  
       
     A.Kupca, A.Rulle-Titava   ->     9-a vieta
       
     M.Brengule, A.Grosberga       ->
       
     G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė   ->    
       
     S.Demydenko, M.Kholodna     ->  
       
     V.Movšovič, P.Murėnaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         D.Melnikova, A.Vasileuskaya
   D.Melnikova, A.Vasileuskaya         ->
   D.Melnikova, A.Vasileuskaya      
    ->      
     D.Melnikova, A.Vasileuskaya    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Melnikova, A.Vasileuskaya  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.