Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Yonex Lithuanian U-17 2017, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-07 2017-10-07 2017-10-07 2017-10-08  
 1   Lukasz Cimosz 
 Karolina Szubert 
  Dėl 1-16 vietos        
 L.Cimosz, K.Szubert        
 32       ->        
  [87] 13:20    L.Cimosz, K.Szubert      
 17   Gustavs Brečs 
 Arta Priedniece 
    21:15  21:6 [19']      
[55] 09:00    F.Karlborg, C.Svens        
 16   Filip Karlborg 
 Cassandra Svens 
  21:7  21:8 [16']        
    [105] 17:00    L.Cimosz, K.Szubert    
 9   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
      21:8  21:11 [15']    
 T.Kilk, C.Kruus        
 24       ->        
  [83] 12:50    T.Kilk, C.Kruus      
 25   Danielius Beržanskis 
 Samanta Golubickaitė 
    10:21  21:19  21:16 [27']      
[53] 09:00    D.Beržanskis, S.Golubickaitė        
 8   Oleksii Titov 
 Mariia Kholodna 
  21:16  21:19 [22']        
      [125] 10:00    L.Cimosz, K.Szubert  
 5   Tony Lindelöf 
 Julia Salonen 
        21:11  21:13 [19']  
 T.Lindelöf, J.Salonen        
 28       ->        
  [88] 13:20    T.Lindelöf, J.Salonen      
 21   Pauls Rozenvalds 
 Annija Rulle-Titava 
    21:17  21:16 [21']      
[60] 09:30    J.Petkus, G.Mockutė        
 12   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  21:9  21:9 [14']        
    [106] 17:00    I.Larushyn, E.Kaminskaya    
 13   Arthur Boudier 
 Caroline Racloz 
      21:16  13:21  21:18 [30']    
 A.Boudier, C.Racloz        
 20       ->        
  [85] 13:00    I.Larushyn, E.Kaminskaya      
 29   Ilya Larushyn 
 Elizaveta Kaminskaya 
    20:22  21:19  21:16 [36']      
[56] 09:00    I.Larushyn, E.Kaminskaya        
 4   Simas Klioštoraitis 
 Perla Murėnaitė 
  21:10  21:11 [16']         1-a vieta
        [137]    L.Cimosz, K.Szubert
 3   Hans-kristjan Pilve 
 Arina Krolova 
          21:19  21:16 [26']
[57] 09:20    H.Pilve, A.Krolova        
 30   Ardas Valantiejus 
 Vitalija Movšovič 
  21:17  21:12 [17']        
  [84] 12:50    Z.Ma, C.Kivikko      
 19         11:21  21:15  22:20 [34']      
 Z.Ma, C.Kivikko        
 14   Zechen Ma 
 Carla Kivikko 
  ->        
    [107] 17:00    P.Kordek, D.Kwasnik    
 11   Yevhenii Stolovoi 
 Sofiia Demydenko 
      21:12  21:11 [19']    
[58] 09:20    U.Kryvasheyeu, D.Misouno        
 22   Uladzimir Kryvasheyeu 
 Daria Misouno 
  22:24  21:19  23:21 [39']        
  [86] 13:00    P.Kordek, D.Kwasnik      
 27         21:10  21:6 [15']      
 P.Kordek, D.Kwasnik        
 6   Patryk Kordek 
 Dominika Kwasnik 
  ->        
      [126] 10:00    P.Kordek, D.Kwasnik  
 7   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Hanna Bandarenka 
        21:13  22:24  21:10 [31']  
[54] 09:00    A.Aliaksandrovich, H.Bandarenka        
 26   Alens Zandovskis 
 Marta Brengule 
  21:12  21:10 [18']        
  [89] 13:30    A.Roberts, E.Hellman      
 23         21:7  21:18 [20']      
 A.Roberts, E.Hellman        
 10   Axel Roberts 
 Ella Hellman 
  ->        
    [108] 17:00    A.Ajupov, R.Üprus    
 15   Artur Ajupov 
 Ramona Üprus 
      21:18  8:21  24:22 [30']    
[59] 09:30    A.Ajupov, R.Üprus        
 18   Tomas Petrošius 
 Vaiva Bubulytė 
  21:4  21:15 [13']      I.Larushyn, E.Kaminskaya   3-a vieta
  [90] 13:30    A.Ajupov, R.Üprus  
 31         11:21  21:8  21:16 [25']    A.Ajupov, R.Üprus   ->
 M.Grinblat, V.Tarusava        
 2   Maxim Grinblat 
 Veranika Tarusava 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Kilk, C.Kruus    
       
       T.Lindelöf, J.Salonen   ->   5-a vieta
       
       Z.Ma, C.Kivikko     ->
       
       A.Roberts, E.Hellman   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     F.Karlborg, C.Svens      
       
     D.Beržanskis, S.Golubickaitė   ->    
       
     J.Petkus, G.Mockutė     ->  
       
     A.Boudier, C.Racloz   ->     9-a vieta
       
     H.Pilve, A.Krolova       ->
       
     U.Kryvasheyeu, D.Misouno   ->    
       
     A.Aliaksandrovich, H.Bandarenka     ->  
       
     M.Grinblat, V.Tarusava   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Brečs, A.Priedniece      
   G.Brečs, A.Priedniece   ->      
       
      ->    
   O.Titov, M.Kholodna      
   O.Titov, M.Kholodna   ->      
       
        ->  
   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava      
   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava   ->      
       
      ->    
   S.Klioštoraitis, P.Murėnaitė      
   S.Klioštoraitis, P.Murėnaitė   ->       17-a vieta
       
   A.Valantiejus, V.Movšovič         ->
   A.Valantiejus, V.Movšovič      
    ->      
       
   Y.Stolovoi, S.Demydenko     ->    
   Y.Stolovoi, S.Demydenko      
    ->      
       
   A.Zandovskis, M.Brengule       ->  
   A.Zandovskis, M.Brengule      
    ->      
       
   T.Petrošius, V.Bubulytė     ->    
   T.Petrošius, V.Bubulytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.