Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Doubles and MIX, Data: 2017-02-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-02-04 2017-02-04 2017-02-04 2017-02-04 2017-02-04  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Veslava Tankevič 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, V.Tankevič        
 32       ->        
  [119] 15:55    R.Kavaliauskas, V.Tankevič      
 17   Aleksandr Mingaliov 
 Eglė Mačiulytė 
    11:9  11:9  11:9 [15']      
[102] 14:40    E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė        
 16   Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  11:5  11:6  5:11  12:10 [17']        
    [136] 17:10    V.Pratusevičius, E.Valuckienė    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Erika Valuckienė 
      11:7  10:12  11:8  5:11  11:9 [24']    
[103] 15:05    V.Pratusevičius, E.Valuckienė        
 24   Donat Bartoševič 
 Rugilė Gečaitė 
  11:9  11:7  11:9 [13']        
  [120] 15:55    V.Pratusevičius, E.Valuckienė      
 25   Tarush Sharma 
 Agnė Krušataitė 
    11:7  9:11  11:8  11:7 [16']      
[104] 15:05    A.Valantiejus, L.Valantiejienė        
 8   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  12:10  10:12  10:12  11:7  11:6 [23']        
      [155] 18:25    V.Pratusevičius, E.Valuckienė  
 5   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
        11:7  11:8  3:11  11:6 [16']  
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 28       ->        
  [121] 16:20    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė      
 21   Andrius Valantiejus 
 Eglė Galentaitė 
    14:15  11:9  7:11  11:5  11:3 [25']      
[105] 15:05    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė        
 12   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
  11:7  11:2  11:7 [11']        
    [137] 17:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 13   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      11:9  12:10  3:11  12:10 [18']    
[106] 15:05    A.Nikitin, V.Suško        
 20   Artiom Nikitin 
 Viktorija Suško 
  11:7  7:11  11:5  9:11  11:8 [20']        
  [122] 16:20    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 29         10:12  11:2  11:7  11:9 [16']      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 4   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->         1-a vieta
        [174] 19:40    V.Pratusevičius, E.Valuckienė
 3   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
          13:11  8:11  11:7  11:8 [19']
 R.Bilius, J.Bilienė        
 30       ->        
  [123] 16:20    R.Bilius, J.Bilienė      
 19   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    8:11  11:4  11:9  6:11  11:8 [23']      
[107] 15:05    A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 14   Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  12:10  11:5  11:8 [13']        
    [138] 17:35    F.Juchnevičius, K.Nareikienė    
 11   Vaidas Markevičius 
 Vilija Čekanauskienė 
      11:7  8:11  11:7  11:5 [18']    
[108] 15:30    V.Markevičius, V.Čekanauskienė        
 22   Dmitrij Kudin 
 Viktorija Guseva 
  12:10  11:9  13:11 [18']        
  [124] 16:20    F.Juchnevičius, K.Nareikienė      
 27         13:11  4:11  11:6  11:1 [17']      
 F.Juchnevičius, K.Nareikienė        
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Kristina Nareikienė 
  ->        
      [156] 18:25    F.Juchnevičius, K.Nareikienė  
 7   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        11:6  10:12  6:11  13:11  11:7 [27']  
[109] 15:30    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 26   Mindaugas Danys 
 Goda Krivonosovaitė 
  8:11  11:9  11:4  11:7 [17']        
  [125] 16:20    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 23   Justas Gudonis 
 Justė Kažanauskaitė 
    11:9  9:11  11:4  9:11  11:5 [23']      
[110] 15:30    A.Olšauskas, S.Buitkutė        
 10   Artūras Olšauskas 
 Sabina Buitkutė 
  11:9  15:14  10:12  12:10 [24']        
    [139] 17:35    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15   Benas Davidonis 
 Ugnė Pūkaitė 
      11:6  9:11  11:6  12:10 [23']    
[111] 15:30    B.Davidonis, U.Pūkaitė        
 18   Karolis Poškus 
 Aistė Skeberdytė 
  11:3  11:6  11:9 [12']      A.Mackevič, J.Ramaneckienė   3-a vieta
  [126] 16:20    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   [175] 19:40    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 31         11:4  11:4  11:9 [14']    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   11:2  11:9  11:8 [12']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kavaliauskas, V.Tankevič    
      [157] 18:50    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė  
       G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė   15:13  11:6  6:11  11:5 [20']   5-a vieta
        [176] 20:05    R.Bilius, J.Bilienė
       R.Bilius, J.Bilienė     7:11  9:11  12:10  11:6  11:8 [21']
      [158] 18:50    R.Bilius, J.Bilienė  
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   11:9  11:5  6:11  11:5 [16']  
           
           
         R.Kavaliauskas, V.Tankevič   7-a vieta
        [177] 20:05    R.Kavaliauskas, V.Tankevič
         G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   13:11  11:7  11:2 [14']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė      
    [140] 17:35    A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė   7:11  11:5  11:5  11:7 [16']    
      [159] 18:50    A.Valantiejus, L.Valantiejienė  
     A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė     15:13  11:5  11:5 [14']  
    [141] 17:35    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
     A.Nikitin, V.Suško   9:11  11:5  11:4  11:5 [16']     9-a vieta
        [178] 20:05    B.Davidonis, U.Pūkaitė
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė       11:7  8:11  12:10  11:9 [20']
    [142] 17:35    V.Markevičius, V.Čekanauskienė    
     V.Markevičius, V.Čekanauskienė   9:11  11:8  7:11  11:8  11:7 [28']    
      [160] 18:50    B.Davidonis, U.Pūkaitė  
     A.Olšauskas, S.Buitkutė     11:4  15:14  11:4 [15']  
    [143] 17:35    B.Davidonis, U.Pūkaitė    
     B.Davidonis, U.Pūkaitė   7:11  11:5  11:6  11:8 [16']    
           
         A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   11-a vieta
        [179] 20:05    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė
         V.Markevičius, V.Čekanauskienė   11:6  9:11  11:5  11:6 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė    
      [161] 18:50    E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė  
       A.Nikitin, V.Suško   11:7  11:8  13:11 [14']   13-a vieta
        [180] 20:05    E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė     8:11  12:10  11:4  11:2 [19']
      [162] 18:50    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
       A.Olšauskas, S.Buitkutė   7:11  11:8  11:8  7:11  11:8 [25']  
           
           
         A.Nikitin, V.Suško   15-a vieta
        [181] 20:05    A.Nikitin, V.Suško
    Dėl 17-32 vietos      A.Olšauskas, S.Buitkutė   7:11  12:10  11:8  8:11  11:8 [22']
         
   A.Mingaliov, E.Mačiulytė      
   A.Mingaliov, E.Mačiulytė   ->      
    [144] 17:35    D.Bartoševič, R.Gečaitė    
   D.Bartoševič, R.Gečaitė     11:6  7:11  11:1  11:5 [16']    
  [127] 16:20    D.Bartoševič, R.Gečaitė      
   T.Sharma, A.Krušataitė   11:8  6:11  13:11  9:11  11:4 [22']      
      [163] 18:50    D.Bartoševič, R.Gečaitė  
        11:9  11:7  11:7 [12']  
   A.Valantiejus, E.Galentaitė      
   A.Valantiejus, E.Galentaitė   ->      
    [145] 17:35    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     11:3  10:12  14:12  5:11  11:9 [23']    
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
    ->       17-a vieta
        [182] 20:05    D.Bartoševič, R.Gečaitė
          11:7  11:7  11:4 [11']
   S.Stravinskas, K.Ragalevičiūtė      
   S.Stravinskas, K.Ragalevičiūtė   ->      
    [146] 18:00    D.Kudin, V.Guseva    
   D.Kudin, V.Guseva     11:9  12:10  12:10 [14']    
   D.Kudin, V.Guseva      
    ->      
      [164] 18:50    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė  
   M.Danys, G.Krivonosovaitė       11:8  15:14  7:11  11:8 [23']  
  [128] 16:45    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė      
   J.Gudonis, J.Kažanauskaitė   11:8  11:4  11:8 [12']      
    [147] 18:00    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė    
   K.Poškus, A.Skeberdytė     11:5  8:11  11:7  9:11  11:3 [24']    
   K.Poškus, A.Skeberdytė      
    ->    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   19-a vieta
        [183] 20:05    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
         D.Kudin, V.Guseva   11:6  9:11  11:4  8:11  11:9 [21']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Mingaliov, E.Mačiulytė    
      [165] 19:15    A.Mingaliov, E.Mačiulytė  
       A.Valantiejus, E.Galentaitė   9:11  11:4  11:7  7:11  11:9 [23']   21-a vieta
        [184] 20:30    A.Mingaliov, E.Mačiulytė
       S.Stravinskas, K.Ragalevičiūtė     7:11  11:9  11:9  11:9 [19']
      [166] 19:15    S.Stravinskas, K.Ragalevičiūtė  
       K.Poškus, A.Skeberdytė   11:4  9:11  11:5  7:11  12:10 [24']  
           
           
         A.Valantiejus, E.Galentaitė   23-a vieta
        [185] 20:30    A.Valantiejus, E.Galentaitė
         K.Poškus, A.Skeberdytė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     T.Sharma, A.Krušataitė    
     T.Sharma, A.Krušataitė   ->    
       T.Sharma, A.Krušataitė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [186] 20:30    T.Sharma, A.Krušataitė
          11:6  11:9  11:7 [14']
     .    
      ->    
       M.Danys, G.Krivonosovaitė  
     M.Danys, G.Krivonosovaitė     ->  
     M.Danys, G.Krivonosovaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.