Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Aqua winter cup, Data: 2017-02-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-02-11 2017-02-11 2017-02-11 2017-02-11  
 1   Ingrida Petkutė 
 Veslava Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petkutė, V.Tankevič      
 16       ->      
  [46] 11:55    I.Petkutė, V.Tankevič    
 9   Justė Žibūdienė 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    11:7  10:12  11:6  11:4 [17']    
[27] 11:10    J.Žibūdienė, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 8   Samanta Golubickaitė 
 Rita Bielinytė 
  11:7  13:11  11:9 [17']      
    [66] 13:00    I.Petkutė, V.Tankevič  
 5   Urtė Gečaitė 
 Danyu Zhong 
      11:9  14:12  11:4 [15']  
[28] 11:10    U.Gečaitė, D.Zhong      
 12   Kotryna Martinaitienė 
 Agnė Krušataitė 
  12:10  11:8  11:7 [14']      
  [47] 11:55    V.Trakhimik, V.Kulienė    
 13   Volha Trakhimik 
 Vilija Kulienė 
    11:5  11:8  15:13 [15']    
[29] 11:10    V.Trakhimik, V.Kulienė      
 4   Tanita Urbonienė 
 Indrė Semaškienė 
  10:12  11:2  12:10  11:3 [18']       1-a vieta
      [86] 13:50    I.Petkutė, V.Tankevič
 3   Lorena Valantiejienė 
 Justė Kažanauskaitė 
        11:7  11:6  12:10 [14']
[30] 11:10    E.Galentaitė, V.Penikaitė      
 14   Eglė Galentaitė 
 Viktorija Penikaitė 
  11:9  11:9  8:11  9:11  12:10 [25']      
  [48] 11:55    A.Brikaitė, Ž.Simonaitytė    
 11   Aušra Brikaitė 
 Živilė Simonaitytė 
    11:5  11:5  11:5 [12']    
[31] 11:10    A.Brikaitė, Ž.Simonaitytė      
 6   Adrija Skudutytė 
 Vilija Čekanauskienė 
  12:10  11:9  8:11  11:9 [21']      
    [67] 13:00    A.Pakšytė, J.Meškelytė  
 7   Jelena Puchova 
 Darja Poimanova 
      11:4  11:5  11:2 [11']  
[32] 11:10    J.Puchova, D.Poimanova      
 10   Aistė Skeberdytė 
 Jurgita Bilienė 
  11:5  11:6  11:7 [11']      
  [49] 12:15    A.Pakšytė, J.Meškelytė    
 15         11:8  11:1  6:11  11:9 [16']    
 A.Pakšytė, J.Meškelytė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Jolita Meškelytė 
  ->    V.Trakhimik, V.Kulienė   3-a vieta
      [87] 13:50    V.Trakhimik, V.Kulienė
       A.Brikaitė, Ž.Simonaitytė   8:11  11:5  11:6  12:14  11:7 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Žibūdienė, A.Slapikaitė-Jurkonė    
    [68] 13:00    U.Gečaitė, D.Zhong  
     U.Gečaitė, D.Zhong   15:14  10:12  10:12  11:9  12:10 [28']   5-a vieta
      [88] 13:50    U.Gečaitė, D.Zhong
     E.Galentaitė, V.Penikaitė     8:11  7:11  11:4  11:8  13:11 [23']
    [69] 13:00    J.Puchova, D.Poimanova  
     J.Puchova, D.Poimanova   11:7  11:6  11:9 [12']  
         
         
       J.Žibūdienė, A.Slapikaitė-Jurkonė   7-a vieta
      [89] 14:15    J.Žibūdienė, A.Slapikaitė-Jurkonė
       E.Galentaitė, V.Penikaitė   11:6  12:10  11:1 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Golubickaitė, R.Bielinytė    
   S.Golubickaitė, R.Bielinytė   ->    
    [70] 13:00    S.Golubickaitė, R.Bielinytė  
   K.Martinaitienė, A.Krušataitė     11:6  11:9  11:6 [12']  
  [50] 12:15    T.Urbonienė, I.Semaškienė    
   T.Urbonienė, I.Semaškienė   11:6  5:11  6:11  11:7  11:5 [22']     9-a vieta
      [90] 14:15    A.Skeberdytė, J.Bilienė
   L.Valantiejienė, J.Kažanauskaitė       11:6  6:11  11:2  10:12  11:9 [25']
  [51] 12:15    L.Valantiejienė, J.Kažanauskaitė    
   A.Skudutytė, V.Čekanauskienė   11:7  9:11  11:8  9:11  11:4 [22']    
    [71] 13:00    A.Skeberdytė, J.Bilienė  
   A.Skeberdytė, J.Bilienė     4:11  1:11  11:5  11:5  11:8 [20']  
   A.Skeberdytė, J.Bilienė    
    ->    
         
       T.Urbonienė, I.Semaškienė   11-a vieta
      [91] 14:15    T.Urbonienė, I.Semaškienė
       L.Valantiejienė, J.Kažanauskaitė   5:11  11:6  11:6  11:9 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Martinaitienė, A.Krušataitė  
     K.Martinaitienė, A.Krušataitė   ->   13-a vieta
      [92] 14:15    A.Skudutytė, V.Čekanauskienė
     A.Skudutytė, V.Čekanauskienė     11:3  11:7  11:8 [12']
     A.Skudutytė, V.Čekanauskienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.