Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Aqua winter cup, Data: 2017-02-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-02-11 2017-02-11 2017-02-11 2017-02-11 2017-02-11  
 1   Paulius Jūras 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
[93] 15:00    P.Jūras, S.Damaškaitė        
 32   Laimis Fiodorovas 
 Toma Rakauskaitė 
  11:4  10:12  11:9  11:5 [19']        
  [109] 15:25    P.Jūras, S.Damaškaitė      
 17   Andrius Ramanauskas 
 Jelena Puchova 
    12:14  11:6  11:2  11:8 [19']      
[94] 15:00    A.Olšauskas, J.Meškelytė        
 16   Artūras Olšauskas 
 Jolita Meškelytė 
  6:11  12:10  8:11  12:10  11:9 [27']        
    [125] 16:10    V.Pratusevičius, V.Penikaitė    
 9   Gediminas Kareiva 
 Lorena Valantiejienė 
      11:8  11:7  11:2 [11']    
[95] 15:00    G.Kareiva, L.Valantiejienė        
 24   Artūras Nareika 
 Aistė Skeberdytė 
  11:9  11:6  8:11  11:4 [15']        
  [110] 15:50    V.Pratusevičius, V.Penikaitė      
 25   Vaidas Markevičius 
 Indrė Semaškienė 
    11:6  11:6  11:7 [12']      
[96] 15:00    V.Pratusevičius, V.Penikaitė        
 8   Vilmantas Pratusevičius 
 Viktorija Penikaitė 
  11:5  11:4  11:4 [11']        
      [141] 17:00    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič  
 5   Žilvinas Tamošiūnas 
 Veslava Tankevič 
        6:11  11:9  11:7  12:10 [18']  
[97] 15:00    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič        
 28   Kristijonas Jucys 
 Volha Trakhimik 
  11:7  11:6  14:12 [14']        
  [111] 15:50    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič      
 21   Audrius Ambrasas 
 Justė Kažanauskaitė 
    11:5  11:3  11:9 [14']      
[98] 15:00    A.Ambrasas, J.Kažanauskaitė        
 12   Deimantas Čekanauskas 
 Adrija Skudutytė 
  14:12  11:8  10:12  11:9 [21']        
    [126] 16:10    Ž.Tamošiūnas, V.Tankevič    
 13   Artūras Jonuškis 
 Justė Žibūdienė 
      11:3  11:8  11:5 [10']    
[99] 15:00    A.Jonuškis, J.Žibūdienė        
 20   Aleksandr Mingaliov 
 Eglė Galentaitė 
  6:11  11:5  8:11  11:6  11:9 [24']        
  [112] 15:50    A.Valantiejus, Ž.Simonaitytė      
 29   Andrius Valantiejus 
 Živilė Simonaitytė 
    8:11  11:8  3:11  11:6  12:10 [21']      
[100] 15:00    A.Valantiejus, Ž.Simonaitytė        
 4   Vilmantas Marcinkevičius 
 Aurelija Pakšytė 
  6:11  11:9  11:8  11:8 [16']         1-a vieta
        [157] 17:45    S.Šaltmeris, R.Bielinytė
 3   Andrius Stankevičius 
 Jurgita Bilienė 
          11:6  11:7  11:5 [12']
[101] 15:00    A.Stankevičius, J.Bilienė        
 30   Kiryl Ashurkevich 
 Darja Poimanova 
  11:7  12:10  4:11  11:6 [21']        
  [113] 15:50    A.Stankevičius, J.Bilienė      
 19   Vitali Lobach 
 Kotryna Martinaitienė 
    6:11  1:11  11:4  11:5  11:6 [24']      
[102] 15:25    V.Lobach, K.Martinaitienė        
 14   Aurimas Kamantauskas 
 Tanita Urbonienė 
  11:4  11:7  3:11  11:6 [15']        
    [127] 16:35    R.Bilius, R.Ambrasienė    
 11   Karolis Reimeris 
 Vilija Kulienė 
      4:11  11:4  8:11  11:7  11:8 [26']    
[103] 15:25    K.Reimeris, V.Kulienė        
 22   Lauras Žibūda 
 Urtė Gečaitė 
  11:6  11:6  11:6 [10']        
  [114] 15:50    R.Bilius, R.Ambrasienė      
 27   Martynas Povilaitis 
 Agnė Krušataitė 
    11:9  11:9  14:12 [14']      
[104] 15:25    R.Bilius, R.Ambrasienė        
 6   Ramūnas Bilius 
 Rasa Ambrasienė 
  11:5  11:5  13:11 [14']        
      [142] 17:00    S.Šaltmeris, R.Bielinytė  
 7   Fernandas Juchnevičius 
 Ingrida Petkutė 
        12:10  11:6  11:8 [14']  
[105] 15:25    E.Merkevičius, S.Golubickaitė        
 26   Egidijus Merkevičius 
 Samanta Golubickaitė 
  8:11  11:8  11:9  6:11  11:9 [22']        
  [115] 15:50    E.Merkevičius, S.Golubickaitė      
 23   Jonas Bartkus 
 Danyu Zhong 
    11:8  9:11  12:10  11:9 [20']      
[106] 15:25    M.Armonas, V.Čekanauskienė        
 10   Marius Armonas 
 Vilija Čekanauskienė 
  11:13  11:5  11:4  11:3 [16']        
    [128] 16:35    S.Šaltmeris, R.Bielinytė    
 15   Saulius Šaltmeris 
 Rita Bielinytė 
      14:15  8:11  11:8  11:2  11:7 [23']    
[107] 15:25    S.Šaltmeris, R.Bielinytė        
 18   Vidmantas Jonikas 
 Aušra Brikaitė 
  11:8  12:14  11:4  11:7 [18']      V.Pratusevičius, V.Penikaitė   3-a vieta
  [116] 15:50    S.Šaltmeris, R.Bielinytė   [158] 17:45    R.Bilius, R.Ambrasienė
 31   Tarush Sharma 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    11:9  11:6  11:7 [14']    R.Bilius, R.Ambrasienė   14:15  11:6  11:8  12:10 [19']
[108] 15:25    T.Sharma, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 2   Mindaugas Dagilis 
 Kristina Tamošaitienė 
  11:9  11:8  6:11  12:10 [17']     Dėl 5-8 vietos    
       P.Jūras, S.Damaškaitė    
      [143] 17:00    A.Valantiejus, Ž.Simonaitytė  
       A.Valantiejus, Ž.Simonaitytė   11:6  9:11  11:7  11:9 [16']   5-a vieta
        [159] 17:45    E.Merkevičius, S.Golubickaitė
       A.Stankevičius, J.Bilienė     6:11  11:5  11:5  11:6 [13']
      [144] 17:20    E.Merkevičius, S.Golubickaitė  
       E.Merkevičius, S.Golubickaitė   12:10  13:15  11:4  11:3 [22']  
           
           
         P.Jūras, S.Damaškaitė   7-a vieta
        [160] 17:45    P.Jūras, S.Damaškaitė
         A.Stankevičius, J.Bilienė   6:11  6:11  11:7  11:8  11:5 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Olšauskas, J.Meškelytė      
    [129] 16:35    G.Kareiva, L.Valantiejienė    
     G.Kareiva, L.Valantiejienė   14:12  8:11  11:9  6:11  11:8 [26']    
      [145] 17:20    A.Ambrasas, J.Kažanauskaitė  
     A.Ambrasas, J.Kažanauskaitė     11:7  11:2  11:7 [13']  
    [130] 16:35    A.Ambrasas, J.Kažanauskaitė    
     A.Jonuškis, J.Žibūdienė   12:10  8:11  14:12  11:5 [22']     9-a vieta
        [161] 18:10    T.Sharma, A.Slapikaitė-Jurkonė
     V.Lobach, K.Martinaitienė       11:9  11:8  11:2 [11']
    [131] 16:35    K.Reimeris, V.Kulienė    
     K.Reimeris, V.Kulienė   11:9  8:11  11:8  11:9 [20']    
      [146] 17:20    T.Sharma, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     M.Armonas, V.Čekanauskienė     11:8  11:9  11:9 [11']  
    [132] 16:35    T.Sharma, A.Slapikaitė-Jurkonė    
     T.Sharma, A.Slapikaitė-Jurkonė   12:10  13:11  11:5 [14']    
           
         G.Kareiva, L.Valantiejienė   11-a vieta
        [162] 18:10    K.Reimeris, V.Kulienė
         K.Reimeris, V.Kulienė   11:7  11:6  11:7 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Olšauskas, J.Meškelytė    
      [147] 17:20    A.Jonuškis, J.Žibūdienė  
       A.Jonuškis, J.Žibūdienė   11:3  7:11  11:1  4:11  15:14 [25']   13-a vieta
        [163] 18:10    V.Lobach, K.Martinaitienė
       V.Lobach, K.Martinaitienė     6:11  14:12  7:11  11:7  11:9 [31']
      [148] 17:20    V.Lobach, K.Martinaitienė  
       M.Armonas, V.Čekanauskienė   12:10  11:7  8:11  11:9 [21']  
           
           
         A.Olšauskas, J.Meškelytė   15-a vieta
        [164] 18:10    A.Olšauskas, J.Meškelytė
    Dėl 17-32 vietos      M.Armonas, V.Čekanauskienė   11:7  10:12  11:9  13:11 [22']
   L.Fiodorovas, T.Rakauskaitė        
  [117] 15:50    A.Ramanauskas, J.Puchova      
   A.Ramanauskas, J.Puchova   11:5  11:2  11:3 [10']      
    [133] 16:35    A.Ramanauskas, J.Puchova    
   A.Nareika, A.Skeberdytė     11:5  11:6  11:4 [10']    
  [118] 15:50    V.Markevičius, I.Semaškienė      
   V.Markevičius, I.Semaškienė   11:8  6:11  11:3  10:12  13:11 [25']      
      [149] 17:20    A.Ramanauskas, J.Puchova  
   K.Jucys, V.Trakhimik       11:6  11:4  12:10 [12']  
  [119] 16:10    K.Jucys, V.Trakhimik      
   D.Čekanauskas, A.Skudutytė   13:11  11:9  7:11  11:4 [15']      
    [134] 16:35    K.Jucys, V.Trakhimik    
   A.Mingaliov, E.Galentaitė     11:9  11:9  11:8 [12']    
  [120] 16:10    A.Mingaliov, E.Galentaitė      
   V.Marcinkevičius, A.Pakšytė   11:7  11:9  13:11 [15']       17-a vieta
        [165] 18:10    M.Dagilis, K.Tamošaitienė
   K.Ashurkevich, D.Poimanova         11:5  11:8  11:4 [10']
  [121] 16:10    K.Ashurkevich, D.Poimanova      
   A.Kamantauskas, T.Urbonienė   11:8  11:7  11:5 [13']      
    [135] 17:00    K.Ashurkevich, D.Poimanova    
   L.Žibūda, U.Gečaitė     11:5  11:5  12:10 [11']    
  [122] 16:10    L.Žibūda, U.Gečaitė      
   M.Povilaitis, A.Krušataitė   11:8  11:6  8:11  11:9 [18']      
      [150] 17:20    M.Dagilis, K.Tamošaitienė  
   F.Juchnevičius, I.Petkutė       11:4  15:14  11:9 [14']  
  [123] 16:10    F.Juchnevičius, I.Petkutė      
   J.Bartkus, D.Zhong   11:5  11:6  12:10 [13']      
    [136] 17:00    M.Dagilis, K.Tamošaitienė    
   V.Jonikas, A.Brikaitė     11:3  8:11  11:5  8:11  12:10 [21']    
  [124] 16:10    M.Dagilis, K.Tamošaitienė      
   M.Dagilis, K.Tamošaitienė   11:9  8:11  11:7  2:11  11:9 [21']    K.Jucys, V.Trakhimik   19-a vieta
        [166] 18:10    K.Jucys, V.Trakhimik
         K.Ashurkevich, D.Poimanova   11:6  11:7  11:8 [12']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Markevičius, I.Semaškienė    
      [151] 17:20    A.Mingaliov, E.Galentaitė  
       A.Mingaliov, E.Galentaitė   13:11  11:7  11:6 [15']   21-a vieta
        [167] 18:10    F.Juchnevičius, I.Petkutė
       L.Žibūda, U.Gečaitė     11:3  11:9  11:2 [11']
      [152] 17:45    F.Juchnevičius, I.Petkutė  
       F.Juchnevičius, I.Petkutė   11:5  11:8  11:3 [11']  
           
           
         V.Markevičius, I.Semaškienė   23-a vieta
        [168] 18:10    L.Žibūda, U.Gečaitė
         L.Žibūda, U.Gečaitė   9:11  11:2  11:2  8:11  11:4 [22']
      Dėl 25-32 vietos      
     L.Fiodorovas, T.Rakauskaitė      
    [137] 17:00    L.Fiodorovas, T.Rakauskaitė    
     A.Nareika, A.Skeberdytė   11:7  11:7  9:11  9:11  11:9 [26']    
      [153] 17:45    D.Čekanauskas, A.Skudutytė  
     D.Čekanauskas, A.Skudutytė     11:9  11:5  11:7 [13']  
    [138] 17:00    D.Čekanauskas, A.Skudutytė    
     V.Marcinkevičius, A.Pakšytė   11:8  9:11  12:10  11:7 [17']     25-a vieta
        [169] 18:35    V.Jonikas, A.Brikaitė
     A.Kamantauskas, T.Urbonienė       11:3  11:13  11:7  11:4 [16']
    [139] 17:00    M.Povilaitis, A.Krušataitė    
     M.Povilaitis, A.Krušataitė   12:10  11:7  11:9 [14']    
      [154] 17:45    V.Jonikas, A.Brikaitė  
     J.Bartkus, D.Zhong     11:8  11:6  13:11 [14']  
    [140] 17:00    V.Jonikas, A.Brikaitė    
     V.Jonikas, A.Brikaitė   9:11  9:11  11:3  11:6  11:9 [24']    
           
         L.Fiodorovas, T.Rakauskaitė   27-a vieta
        [170] 18:35    L.Fiodorovas, T.Rakauskaitė
         M.Povilaitis, A.Krušataitė   11:5  9:11  11:5  6:11  11:6 [20']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       A.Nareika, A.Skeberdytė    
      [155] 17:45    V.Marcinkevičius, A.Pakšytė  
       V.Marcinkevičius, A.Pakšytė   13:11  14:12  11:7 [15']   29-a vieta
        [171] 18:35    V.Marcinkevičius, A.Pakšytė
       A.Kamantauskas, T.Urbonienė     11:6  11:9  8:11  11:2 [18']
      [156] 17:45    J.Bartkus, D.Zhong  
       J.Bartkus, D.Zhong   11:9  12:10  9:11  11:6 [20']  
           
           
         A.Nareika, A.Skeberdytė   31-a vieta
        [172] 18:35    A.Kamantauskas, T.Urbonienė
         A.Kamantauskas, T.Urbonienė   11:9  13:11  11:4 [13']
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.