Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badmintono turnyras, Data: 2017-02-18, Vieta: VDU, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-02-18 2017-02-18 2017-02-18 2017-02-18  
 1   Birutė Rasiulytė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Rasiulytė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [106] 16:25   A.Brikaitė, R.Gečaitė    
 9   Aušra Brikaitė 
 Rugilė Gečaitė 
    11:5  11:6  11:7 [22']    
[91] 15:35   A.Brikaitė, R.Gečaitė      
 8   Zita Valancevičienė 
 Vida Žvinienė 
  11:9  11:4  11:3 [24']      
    [126] 17:40   A.Brikaitė, R.Gečaitė  
 5   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
      11:7  11:9  11:4 [20']  
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [107] 16:25   A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė    
 13         11:3  12:10  11:3 [20']    
 A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė      
 4   Asta Bačkaitienė 
 Gerda Trakymaitė 
  ->       1-a vieta
      [145] 19:20   A.Brikaitė, R.Gečaitė
 3   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
        11:9  11:5  11:7 [21']
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [108] 16:50   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 11   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    11:8  11:6  11:7 [18']    
[88] 15:10   J.Puchova, J.Žibūdienė      
 6   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  11:1  11:6  11:6 [22']      
    [127] 18:05   G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė  
 7   Jolanta Treinytė 
 Lorena Valantiejienė 
      9:11  11:4  11:9  15:14 [26']  
[89] 15:10   B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė      
 10   Birutė Baranauskaitė 
 Aistė Jankauskaitė 
  11:6  12:10  11:2 [25']      
  [109] 16:50   G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė    
 15         11:6  11:6  11:6 [18']    
 G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė      
 2   Giedrė Dapkuvienė 
 Regina Narijauskaitė 
  ->    A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė   3-a vieta
      [146] 19:20   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
       L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   9:11  11:5  11:9  11:4 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Rasiulytė, T.Urbonienė    
    [128] 18:05   B.Rasiulytė, T.Urbonienė  
     N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   11:4  13:11  6:11  12:10 [26']   5-a vieta
     
     J.Puchova, J.Žibūdienė     ->
    [129] 18:05   J.Puchova, J.Žibūdienė  
     B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė   8:11  11:9  6:11  11:7  11:4 [34']  
         
         
       N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Z.Valancevičienė, V.Žvinienė    
   Z.Valancevičienė, V.Žvinienė   ->    
     Z.Valancevičienė, V.Žvinienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->    
    [110] 16:50   J.Treinytė, L.Valantiejienė  
   J.Treinytė, L.Valantiejienė     11:8  11:6  11:0 [19']  
   J.Treinytė, L.Valantiejienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.