Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badmintono turnyras, Data: 2017-02-18, Vieta: VDU, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-02-18 2017-02-18 2017-02-18 2017-02-18  
 1   Birutė Rasiulytė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Rasiulytė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [106] 16:25   A.Brikaitė, R.Gečaitė    
 9   Aušra Brikaitė 
 Rugilė Gečaitė 
    11:5  11:6  11:7 [22']    
[91] 15:35   A.Brikaitė, R.Gečaitė      
 8   Zita Valancevičienė 
 Vida Žvinienė 
  11:9  11:4  11:3 [24']      
    [126] 17:40   A.Brikaitė, R.Gečaitė  
 5   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
      11:7  11:9  11:4 [20']  
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [107] 16:25   A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė    
 13         11:3  12:10  11:3 [20']    
 A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė      
 4   Asta Bačkaitienė 
 Gerda Trakymaitė 
  ->       1-a vieta
      [145] 19:20   A.Brikaitė, R.Gečaitė
 3   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
        11:9  11:5  11:7 [21']
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [108] 16:50   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 11   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    11:8  11:6  11:7 [18']    
[88] 15:10   J.Puchova, J.Žibūdienė      
 6   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  11:1  11:6  11:6 [22']      
    [127] 18:05   G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė  
 7   Jolanta Treinytė 
 Lorena Valantiejienė 
      9:11  11:4  11:9  15:14 [26']  
[89] 15:10   B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė      
 10   Birutė Baranauskaitė 
 Aistė Jankauskaitė 
  11:6  12:10  11:2 [25']      
  [109] 16:50   G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė    
 15         11:6  11:6  11:6 [18']    
 G.Dapkuvienė, R.Narijauskaitė      
 2   Giedrė Dapkuvienė 
 Regina Narijauskaitė 
  ->    A.Bačkaitienė, G.Trakymaitė   3-a vieta
      [146] 19:20   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
       L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   9:11  11:5  11:9  11:4 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Rasiulytė, T.Urbonienė    
    [128] 18:05   B.Rasiulytė, T.Urbonienė  
     N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   11:4  13:11  6:11  12:10 [26']   5-a vieta
     
     J.Puchova, J.Žibūdienė     ->
    [129] 18:05   J.Puchova, J.Žibūdienė  
     B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė   8:11  11:9  6:11  11:7  11:4 [34']  
         
         
       N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       B.Baranauskaitė, A.Jankauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Z.Valancevičienė, V.Žvinienė    
   Z.Valancevičienė, V.Žvinienė   ->    
     Z.Valancevičienė, V.Žvinienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->    
    [110] 16:50   J.Treinytė, L.Valantiejienė  
   J.Treinytė, L.Valantiejienė     11:8  11:6  11:0 [19']  
   J.Treinytė, L.Valantiejienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.