Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior, Data: 2017-03-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18  
 1   Ričard Kim ,   Snežana Poklikajeva   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00    R.Kim, S.Poklikajeva    
 8   Nojus Budrikas ,   Radvilė Kelečiūtė    11:1  11:2  11:2 [8']    
  [9] 10:15    R.Kim, S.Poklikajeva  
 5   Simas Kanapeckas ,   Emilija Ogurkis      12:10  11:4  11:8 [12']  
[2] 10:00    V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė    
 4   Vilius Bagdanavičius ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    11:6  11:8  11:8 [11']    1-a vieta
    [20] 10:45    R.Kim, S.Poklikajeva
 3   Rapolas Grigaliūnas ,   Kristė Anciūtė        11:9  11:6  11:6 [16']
[3] 10:00    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė    
 6   Titas Žibūda ,   Vytenė Puišytė    11:7  11:5  11:7 [11']    
  [10] 10:15    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Justinas Tomkevičius ,   Teodora Marcinkevičiūtė      11:9  11:6  11:8 [13']  
[4] 10:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 2   Domas Pakšys ,   Jogailė Kelečiūtė    11:1  11:6  11:1 [10']    
     
     V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė  3-a vieta
  [21] 10:45    V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė
   R.Grigaliūnas, K.Anciūtė   11:9  6:11  11:8  13:15  11:5 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Budrikas, R.Kelečiūtė    
  [11] 10:15    S.Kanapeckas, E.Ogurkis  
   S.Kanapeckas, E.Ogurkis   11:5  11:3  11:2 [11']  5-a vieta
    [22] 10:45    S.Kanapeckas, E.Ogurkis
   T.Žibūda, V.Puišytė     12:10  11:1  11:5 [14']
  [12] 10:15    T.Žibūda, V.Puišytė  
   J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė   11:6  11:5  7:11  11:6 [18']  
       
       
     N.Budrikas, R.Kelečiūtė  7-a vieta
    [23] 10:45    J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė
     J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė   8:11  11:5  7:11  11:4  11:7 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.