Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior, Data: 2017-03-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-03-18 2017-03-18 2017-03-18  
 1   Ričard Kim ,   Snežana Poklikajeva   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00    R.Kim, S.Poklikajeva    
 8   Nojus Budrikas ,   Radvilė Kelečiūtė    11:1  11:2  11:2 [8']    
  [9] 10:15    R.Kim, S.Poklikajeva  
 5   Simas Kanapeckas ,   Emilija Ogurkis      12:10  11:4  11:8 [12']  
[2] 10:00    V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė    
 4   Vilius Bagdanavičius ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    11:6  11:8  11:8 [11']    1-a vieta
    [20] 10:45    R.Kim, S.Poklikajeva
 3   Rapolas Grigaliūnas ,   Kristė Anciūtė        11:9  11:6  11:6 [16']
[3] 10:00    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė    
 6   Titas Žibūda ,   Vytenė Puišytė    11:7  11:5  11:7 [11']    
  [10] 10:15    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Justinas Tomkevičius ,   Teodora Marcinkevičiūtė      11:9  11:6  11:8 [13']  
[4] 10:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 2   Domas Pakšys ,   Jogailė Kelečiūtė    11:1  11:6  11:1 [10']    
     
     V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė  3-a vieta
  [21] 10:45    V.Bagdanavičius, M.Marcinkevičiūtė
   R.Grigaliūnas, K.Anciūtė   11:9  6:11  11:8  13:15  11:5 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Budrikas, R.Kelečiūtė    
  [11] 10:15    S.Kanapeckas, E.Ogurkis  
   S.Kanapeckas, E.Ogurkis   11:5  11:3  11:2 [11']  5-a vieta
    [22] 10:45    S.Kanapeckas, E.Ogurkis
   T.Žibūda, V.Puišytė     12:10  11:1  11:5 [14']
  [12] 10:15    T.Žibūda, V.Puišytė  
   J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė   11:6  11:5  7:11  11:6 [18']  
       
       
     N.Budrikas, R.Kelečiūtė  7-a vieta
    [23] 10:45    J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė
     J.Tomkevičius, T.Marcinkevičiūtė   8:11  11:5  7:11  11:4  11:7 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.