Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior, Data: 2017-06-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-06-17 2017-06-17 2017-06-17 2017-06-17  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė      
 16       ->      
  [21] 10:50    M.Grytė    
 9   Benas Markevičius      11:5  11:3  11:3 [11']    
[4] 10:00    J.Mažeika      
 8   Juozas Mažeika    11:8  11:6  11:8 [12']      
    [40] 11:40    M.Grytė  
 5   Dominik Tankevič        11:3  11:4  14:12 [14']  
 D.Tankevič      
 12       ->      
  [22] 10:50    K.Sakalauskas    
 13         11:6  6:11  11:8  11:5 [19']    
 K.Sakalauskas      
 4   Kipras Sakalauskas    ->       1-a vieta
      [56] 12:30    M.Grytė
 3   Tautvydas Puišys          11:5  9:11  11:4  11:8 [17']
 T.Puišys      
 14       ->      
  [23] 10:50    T.Puišys    
 11         12:10  11:8  11:8 [16']    
 A.Mažeika      
 6   Adomas Mažeika    ->      
    [41] 12:05    N.Tenikaitis  
 7   Daniel Leonovič        11:7  6:11  11:6  11:6 [17']  
[5] 10:00    G.Šimelionis      
 10   Gabrielius Šimelionis    11:3  13:11  11:7 [13']      
  [24] 10:50    N.Tenikaitis    
 15         11:2  11:0  11:2 [8']    
 N.Tenikaitis      
 2   Nojus Tenikaitis    ->    K.Sakalauskas   3-a vieta
      [57] 12:55    K.Sakalauskas
       T.Puišys   12:10  11:2  11:7 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Mažeika    
    [42] 12:05    D.Tankevič  
     D.Tankevič   11:4  11:8  11:1 [12']   5-a vieta
      [58] 12:55    D.Tankevič
     A.Mažeika     11:4  11:2  11:4 [10']
    [43] 12:05    A.Mažeika  
     G.Šimelionis   10:12  11:5  9:11  11:9  11:9 [20']  
         
         
       J.Mažeika   7-a vieta
      [59] 12:55    J.Mažeika
       G.Šimelionis   11:5  11:8  11:8 [12']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Markevičius    
   B.Markevičius   ->    
     B.Markevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [60] 12:55    B.Markevičius
        11:8  11:2  11:6 [13']
   .    
    ->    
     D.Leonovič  
   D.Leonovič     ->  
   D.Leonovič    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.