Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Markas Gedrimas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Gedrimas        
 32       ->        
   M.Gedrimas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [95] 16:45   M.Gedrimas    
 9   Justas Pocius        11:5  11:6  11:7 [16']    
 J.Pocius        
 24       ->        
  [81] 15:45   D.Žilinskas      
 25         13:11  11:3  12:10 [14']      
 D.Žilinskas        
 8   Deivydas Žilinskas    ->        
      [109] 18:05   M.Gedrimas  
 5   Ignas Račas          8:11  11:7  11:7  11:7 [21']  
 I.Račas        
 28       ->        
  [82] 15:45   I.Račas      
 21         11:6  11:4  11:2 [13']      
 V.Zaicas        
 12   Vilius Zaicas    ->        
    [96] 16:45   I.Račas    
 13   Nedas Šimkus        11:9  12:10  11:4 [16']    
 N.Šimkus        
 20       ->        
  [83] 15:45   V.Šukys      
 29         11:5  11:4  12:10 [17']      
 V.Šukys        
 4   Vytautas Šukys    ->         1-a vieta
        [122] 19:05   M.Gedrimas
 3   Deividas Paškevičius            14:12  10:12  5:11  11:6  11:7 [34']
 D.Paškevičius        
 30       ->        
  [84] 15:45   D.Paškevičius      
 19   Audrius Vaitkus      15:13  11:5  11:6 [18']      
[73] 15:10   A.Vaitkus        
 14   Kipras Sakalauskas    8:11  11:7  11:3  11:8 [21']        
    [97] 17:05   D.Paškevičius    
 11   Justas Žukauskas        6:11  11:3  11:6  12:10 [21']    
 J.Žukauskas        
 22       ->        
  [85] 16:05   M.Grytė      
 27         11:8  5:11  11:8  15:13 [27']      
 M.Grytė        
 6   Mykolas Grytė    ->        
      [110] 18:05   D.Paškevičius  
 7   Edgaras Cirtautas          11:7  11:9  11:8 [18']  
 E.Cirtautas        
 26       ->        
  [86] 16:05   A.Valatka      
 23         11:8  11:2  11:5 [13']      
 A.Valatka        
 10   Augustas Valatka    ->        
    [98] 17:05   A.Valatka    
 15   Valentas Anužis        8:11  12:10  11:5  11:6 [22']    
[74] 15:10   D.Daugėla        
 18   Domas Daugėla    11:8  8:11  6:11  11:9  15:13 [25']      I.Račas   3-a vieta
  [87] 16:05   J.Maziliauskas   [123] 19:05   I.Račas
 31         11:3  11:6  11:3 [12']    A.Valatka   11:5  11:7  11:5 [13']
 J.Maziliauskas        
 2   Jonas Maziliauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Žilinskas    
      [111] 18:05   V.Šukys  
       V.Šukys   8:11  11:6  11:5  14:12 [27']   5-a vieta
        [124] 19:05   V.Šukys
       M.Grytė     9:11  11:8  11:9  11:7 [24']
      [112] 18:05   J.Maziliauskas  
       J.Maziliauskas   11:2  11:6  11:3 [13']  
           
           
         D.Žilinskas   7-a vieta
        [125] 19:25   D.Žilinskas
         M.Grytė   11:13  8:11  11:9  11:7  11:4 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     J.Pocius    
     J.Pocius   ->    
      [113] 18:25   J.Pocius  
     V.Zaicas     11:8  11:7  11:5 [16']  
    [99] 17:05   N.Šimkus    
     N.Šimkus   12:10  11:1  11:9 [16']     9-a vieta
        [126] 19:25   E.Cirtautas
     A.Vaitkus       11:6  11:2  11:7 [13']
    [100] 17:05   A.Vaitkus    
     J.Žukauskas   11:9  10:12  10:12  11:8  12:10 [33']    
      [114] 18:25   E.Cirtautas  
     E.Cirtautas     11:9  13:11  11:5 [18']  
    [101] 17:25   E.Cirtautas    
     D.Daugėla   11:8  11:4  13:11 [16']    
           
         N.Šimkus   11-a vieta
        [127] 19:25   A.Vaitkus
         A.Vaitkus   11:8  12:10  11:8 [15']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       V.Zaicas  
       V.Zaicas   ->   13-a vieta
        [128] 19:25   J.Žukauskas
       J.Žukauskas     11:8  11:6  12:10 [15']
      [115] 18:25   J.Žukauskas  
       D.Daugėla   13:11  5:11  7:11  11:8  11:8 [27']  
           
           
          15-a vieta
         D.Daugėla
    Dėl 17-32 vietos      D.Daugėla   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         K.Sakalauskas
          ->
   K.Sakalauskas      
   K.Sakalauskas   ->      
     K.Sakalauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [88] 16:05   K.Sakalauskas  
        11:9  12:10  11:9 [17']  
   .      
    ->      
     V.Anužis    
   V.Anužis     ->    
   V.Anužis      
    ->     19-a vieta
         V.Anužis
         V.Anužis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.