Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Evelina Karlikauskytė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Karlikauskytė      
 16       ->      
  [89] 16:25   E.Karlikauskytė    
 9   Saida Micevičiūtė      11:3  11:5  11:5 [13']    
[75] 15:10   D.Lygnugarytė      
 8   Dangė Lygnugarytė    11:7  11:5  11:7 [18']      
    [102] 17:25   A.Valantinaitė  
 5   Liepa Aleknavičiūtė        10:12  11:9  11:13  12:10  11:8 [33']  
[76] 15:10   L.Aleknavičiūtė      
 12   Goda Stašinskaitė    11:2  11:6  11:6 [16']      
  [90] 16:25   A.Valantinaitė    
 13   Fausta Gedminaitė      11:1  11:5  11:3 [13']    
[77] 15:30   A.Valantinaitė      
 4   Aistė Valantinaitė    6:11  11:9  11:1  11:1 [19']       1-a vieta
      [116] 18:25   A.Valantinaitė
 3   Rusnė Vitkauskaitė          11:8  14:12  9:11  9:11  11:1 [31']
[78] 15:30   R.Vitkauskaitė      
 14   Elzė Valčiukaitė    12:10  5:11  11:4  10:12  11:6 [28']      
  [91] 16:25   V.Žilytė    
 11   Vakarė Žilytė      15:13  11:5  11:8 [21']    
[79] 15:30   V.Žilytė      
 6   Kotryna Čyvaitė    10:12  11:7  11:8  11:8 [20']      
    [103] 17:25   L.Leonavičiūtė  
 7   Smiltė Mauragytė        11:3  11:7  11:6 [15']  
[80] 15:30   S.Mauragytė      
 10   Aina Ralytė    11:6  14:15  11:8  11:7 [25']      
  [92] 16:25   L.Leonavičiūtė    
 15         11:5  11:5  11:4 [15']    
 L.Leonavičiūtė      
 2   Liepa Leonavičiūtė    ->    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [117] 18:45   E.Karlikauskytė
       V.Žilytė   11:5  11:7  11:6 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Lygnugarytė    
    [104] 17:25   D.Lygnugarytė  
     L.Aleknavičiūtė   11:3  12:10  11:7 [17']   5-a vieta
      [118] 18:45   D.Lygnugarytė
     R.Vitkauskaitė     4:11  12:10  15:14  10:12  11:8 [31']
    [105] 17:45   S.Mauragytė  
     S.Mauragytė   11:6  12:14  11:6  11:7 [26']  
         
         
       L.Aleknavičiūtė   7-a vieta
      [119] 18:45   R.Vitkauskaitė
       R.Vitkauskaitė   6:11  11:6  5:11  11:5  11:8 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė   ->    
    [106] 17:45   F.Gedminaitė  
   G.Stašinskaitė     11:8  10:12  11:7  11:3 [18']  
  [93] 16:45   F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė   11:8  11:7  9:11  11:6 [20']     9-a vieta
      [120] 18:45   F.Gedminaitė
   E.Valčiukaitė       6:11  11:6  11:6  13:11 [20']
  [94] 16:45   K.Čyvaitė    
   K.Čyvaitė   9:11  11:6  8:11  11:6  14:12 [23']    
    [107] 17:45   K.Čyvaitė  
   A.Ralytė     11:6  11:6  11:9 [16']  
   A.Ralytė    
    ->    
         
       S.Micevičiūtė   11-a vieta
      [121] 19:05   A.Ralytė
       A.Ralytė   11:9  11:7  11:9 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Stašinskaitė  
     G.Stašinskaitė   ->   13-a vieta
      [108] 17:45   G.Stašinskaitė
     E.Valčiukaitė     11:8  11:13  11:6  7:11  11:9 [31']
     E.Valčiukaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.