Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Evelina Karlikauskytė ,   Aistė Valantinaitė   Dėl 1-4 vietų    
 E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė    
 8       ->    
  [54] 13:45   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė  
 5   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė      11:3  11:5  11:8 [18']  
[41] 12:50   A.Ralytė, V.Žilytė    
 4   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė    11:3  11:8  11:8 [19']    1-a vieta
    [65] 14:35   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė
 3   Kotryna Čyvaitė ,   Liepa Leonavičiūtė        11:7  11:7  11:8 [17']
[42] 12:50   K.Čyvaitė, L.Leonavičiūtė    
 6   Goda Stašinskaitė ,   Smiltė Mauragytė    11:4  10:12  11:5  11:3 [27']    
  [55] 13:45   K.Čyvaitė, L.Leonavičiūtė  
 7   Fausta Gedminaitė ,   Elzė Valčiukaitė      11:5  13:11  11:8 [20']  
[43] 12:50   F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė    
 2   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė    11:7  12:10  11:7 [18']    
     
     A.Ralytė, V.Žilytė  3-a vieta
  [66] 14:35   F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė
   F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė   12:10  11:7  7:11  13:11 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   ->  5-a vieta
    [67] 14:35   G.Stašinskaitė, S.Mauragytė
   G.Stašinskaitė, S.Mauragytė     9:11  11:7  7:11  11:9  12:10 [37']
  [56] 13:45   G.Stašinskaitė, S.Mauragytė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   5:11  11:13  11:8  11:8  11:5 [30']  
       
       
     7-a vieta
     S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė
     S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.