Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-16 vietos        
 A.Umantas        
 32       ->        
  [129] 16:55    A.Umantas      
 17   Andžej Mackevič (jr)      17:21  21:10  21:9 [28']      
[115] 16:00    P.Umantas        
 16   Paulius Umantas    21:23  21:15  21:13 [31']        
    [146] 17:45    P.Abraitis    
 9   Paulius Abraitis        21:19  21:13 [23']    
 P.Abraitis        
 24       ->        
  [130] 16:55   P.Abraitis      
 25         21:9  22:20 [41']      
 A.Nikitin        
 8   Artiom Nikitin    ->        
      [163] 18:40   P.Abraitis  
 5   Rimas Lavrukaitis          21:0  
 R.Lavrukaitis        
 28       ->        
  [131] 16:55    R.Lavrukaitis      
 21         21:18  21:13 [19']      
 D.Čeplinskas        
 12   Dainius Čeplinskas    ->        
    [147] 17:45    R.Lavrukaitis    
 13   Marius Armonas        21:17  14:21  21:15 [29']    
 M.Armonas        
 20       ->        
  [132] 16:55    A.Valantiejus      
 29         24:22  21:15 [20']      
 A.Valantiejus        
 4   Andrius Valantiejus    ->         1-a vieta
        [179] 19:30    P.Abraitis
 3   Benas Davidonis            21:19  21:19 [20']
 B.Davidonis        
 30       ->        
  [133] 16:55    B.Davidonis      
 19   Lucas Rousseau      21:16  25:23 [21']      
[116] 16:00    L.Rousseau        
 14   Egidijus Merkevičius    21:6  21:15 [13']        
    [148] 17:45    A.Karpovich    
 11   Martynas Povilaitis        16:21  22:20  21:10 [30']    
 M.Povilaitis        
 22       ->        
  [134] 16:55    A.Karpovich      
 27         21:16  21:16 [23']      
 A.Karpovich        
 6   Aliaksandr Karpovich    ->        
      [164] 18:40    T.Supronas  
 7   Jonas Ožalas          21:15  21:11 [17']  
 J.Ožalas        
 26       ->        
  [135] 16:55    J.Ožalas      
 23         21:11  21:17 [16']      
 A.Meškinis        
 10   Aurimas Meškinis    ->        
    [149] 17:45    T.Supronas    
 15   Mindaugas Danys        21:9  21:17 [19']    
[117] 16:00    M.Danys        
 18   Arūnas Daugaravičius    21:13  21:12 [19']      R.Lavrukaitis   3-a vieta
  [136] 16:55    T.Supronas   [180] 19:30   A.Karpovich
 31         21:11  21:14 [15']    A.Karpovich   21:0
 T.Supronas        
 2   Tadas Supronas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Umantas    
      [165] 18:40    A.Umantas  
       A.Valantiejus   21:14  21:16 [23']   5-a vieta
        [181] 19:30    J.Ožalas
       B.Davidonis     19:21  30:28  22:20 [47']
      [166] 18:40   J.Ožalas  
       J.Ožalas   21:0  
           
           
         A.Valantiejus   7-a vieta
        [182] 19:30   A.Valantiejus
         B.Davidonis   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Umantas      
    [150] 17:45    P.Umantas    
     A.Nikitin   21:18  21:19 [19']    
      [167] 18:40    D.Čeplinskas  
     D.Čeplinskas     21:14  19:21  21:14 [35']  
    [151] 17:45    D.Čeplinskas    
     M.Armonas   21:16  21:19 [24']     9-a vieta
        [183] 19:30    L.Rousseau
     L.Rousseau       21:10  21:10 [15']
    [152] 17:45    L.Rousseau    
     M.Povilaitis   21:5  21:13 [17']    
      [168] 18:40    L.Rousseau  
     A.Meškinis     21:17  21:7 [16']  
    [153] 18:10    M.Danys    
     M.Danys   21:13  14:21  21:18 [27']    
           
         P.Umantas   11-a vieta
        [184] 19:30    M.Danys
         M.Danys   21:15  21:14 [16']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nikitin    
      [169] 19:05    A.Nikitin  
       M.Armonas   21:12  19:21  21:17 [32']   13-a vieta
        [185] 19:55    A.Meškinis
       M.Povilaitis     16:21  21:6  21:15 [24']
      [170] 19:05    A.Meškinis  
       A.Meškinis   21:15  21:13 [16']  
           
           
         M.Armonas   15-a vieta
        [186] 19:55    M.Armonas
    Dėl 17-32 vietos      M.Povilaitis   21:12  21:9 [17']
         
   A.Mackevič (jr)      
   A.Mackevič (jr)   ->      
     A.Mackevič (jr)    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Mackevič (jr)  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [154] 18:10    E.Merkevičius
          21:19  21:9 [17']
   E.Merkevičius      
   E.Merkevičius   ->      
     E.Merkevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [137] 17:20    E.Merkevičius  
        21:10  21:11 [14']  
   .      
    ->      
     A.Daugaravičius    
   A.Daugaravičius     ->    
   A.Daugaravičius      
    ->     19-a vieta
         A.Daugaravičius
         A.Daugaravičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.