Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Gintautas Jaugielavičius 
 Sergej Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Jaugielavičius, S.Leonovič      
 16       ->      
  [77] 13:50    G.Jaugielavičius, S.Leonovič    
 9   Pranciškus Gečas 
 Jurgis Pauliukas 
    21:16  24:22 [19']    
[60] 13:00    J.Gudonis, A.Olšauskas      
 8   Justas Gudonis 
 Artūras Olšauskas 
  21:17  21:17 [18']      
    [93] 14:45    G.Jaugielavičius, S.Leonovič  
 5   Lucas Rousseau 
 Karolis Šemeta 
      19:21  21:11  21:15 [31']  
[61] 13:00    L.Rousseau, K.Šemeta      
 12   Aurimas Meškinis 
 Martynas Povilaitis 
  21:11  21:12 [16']      
  [78] 13:50    P.Abraitis, B.Davidonis    
 13   Julius Masaitis 
 Artūras Nareika 
    21:12  21:18 [17']    
[62] 13:00    P.Abraitis, B.Davidonis      
 4   Paulius Abraitis 
 Benas Davidonis 
  21:11  21:19 [15']       1-a vieta
      [104] 15:10    G.Jaugielavičius, S.Leonovič
 3   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
        12:21  21:11  21:14 [29']
[63] 13:00    A.Brazauskas, T.Supronas      
 14   Evaldas Giedraitis 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:17  21:17 [17']      
  [79] 13:50    A.Brazauskas, T.Supronas    
 11   Andžej Mackevič 
 Artiom Nikitin 
    20:22  21:17  21:17 [29']    
[64] 13:00    G.Miestauskas, A.Ramanauskas      
 6   Giedrius Miestauskas 
 Andrius Ramanauskas 
  21:12  21:17 [15']      
    [94] 14:45   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
      21:16  18:21  21:15 [37']  
[65] 13:25    J.Bartkus, E.Merkevičius      
 10   Marius Armonas 
 Deimantas Čekanauskas 
  21:13  17:21  21:9 [27']      
  [80] 13:50    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 15   Laisvydas Liaudanskas 
 Romualdas Ripkauskas 
    21:17  21:13 [20']    
[66] 13:25    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
  21:11  21:14 [15']    P.Abraitis, B.Davidonis   3-a vieta
      [105] 15:35    A.Brazauskas, T.Supronas
       A.Brazauskas, T.Supronas   21:11  15:21  25:23 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Gudonis, A.Olšauskas    
    [95] 14:45    L.Rousseau, K.Šemeta  
     L.Rousseau, K.Šemeta   21:16  21:18 [17']   5-a vieta
      [106] 15:35    L.Rousseau, K.Šemeta
     G.Miestauskas, A.Ramanauskas     17:21  21:8  21:8 [25']
    [96] 14:45    G.Miestauskas, A.Ramanauskas  
     J.Bartkus, E.Merkevičius   21:11  21:18 [16']  
         
         
       J.Gudonis, A.Olšauskas   7-a vieta
      [107] 15:35    J.Gudonis, A.Olšauskas
       J.Bartkus, E.Merkevičius   22:20  22:20 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečas, J.Pauliukas    
   P.Gečas, J.Pauliukas   ->    
    [97] 15:10    J.Masaitis, A.Nareika  
   A.Meškinis, M.Povilaitis     21:18  21:16 [19']  
  [81] 14:20    J.Masaitis, A.Nareika    
   J.Masaitis, A.Nareika   16:21  21:14  21:12 [27']     9-a vieta
      [108] 15:35    J.Masaitis, A.Nareika
   E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)       21:15  18:21  21:19 [28']
  [82] 14:20    A.Mackevič, A.Nikitin    
   A.Mackevič, A.Nikitin   18:21  21:14  21:14 [24']    
    [98] 15:10    A.Mackevič, A.Nikitin  
   M.Armonas, D.Čekanauskas     21:9  21:19 [18']  
  [83] 14:20    M.Armonas, D.Čekanauskas    
   L.Liaudanskas, R.Ripkauskas   21:17  21:16 [17']    
         
       P.Gečas, J.Pauliukas   11-a vieta
      [109] 15:35    P.Gečas, J.Pauliukas
       M.Armonas, D.Čekanauskas   21:15  17:21  21:16 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Meškinis, M.Povilaitis  
     A.Meškinis, M.Povilaitis   ->   13-a vieta
      [110] 15:35    E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)
     E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)     21:14  21:14 [16']
    [99] 15:10    E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)  
     L.Liaudanskas, R.Ripkauskas   21:13  21:19 [17']  
         
         
        15-a vieta
       L.Liaudanskas, R.Ripkauskas
       L.Liaudanskas, R.Ripkauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������