Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [20] 10:50    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
    21:14  21:9 [14']    
[7] 10:00    A.Brazauskas, V.Suško      
 8   Audrius Brazauskas 
 Viktorija Suško 
  21:14  21:18 [20']      
    [34] 11:40    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Deimantas Čekanauskas 
 Lorena Valantiejienė 
      21:14  21:8 [14']  
[8] 10:00    D.Čekanauskas, L.Valantiejienė      
 12   Justas Gudonis 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  21:23  21:19 [29']      
  [21] 10:50    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė    
 13   Saulius Eibukas 
 Birutė Baranauskaitė 
    21:18  19:21  21:15 [28']    
[9] 10:25    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė      
 4   Dainius Čeplinskas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:19  13:21  21:15 [27']       1-a vieta
      [47] 12:10    S.Leonovič, T.Urbonienė
 3   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
        21:14  21:15 [18']
[10] 10:25    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 14   Julius Masaitis 
 Indrė Semaškienė 
  21:11  21:14 [15']      
  [22] 10:50    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 11   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
    21:5  21:19 [15']    
[11] 10:25    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė      
 6   Artūras Olšauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
  22:20  21:10 [18']      
    [35] 11:40    K.Šemeta, U.Gečaitė  
 7   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
      21:17  21:13 [16']  
[12] 10:25    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 10   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
  14:21  21:19  21:12 [24']      
  [23] 10:50    K.Šemeta, U.Gečaitė    
 15   Aliaksandr Karpovich 
 Darja Poimanova 
    21:18  21:6 [15']    
[13] 10:25    K.Šemeta, U.Gečaitė      
 2   Karolis Šemeta 
 Urtė Gečaitė 
  21:3  21:8 [12']    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [48] 12:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:19  21:11 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brazauskas, V.Suško    
    [36] 11:40    A.Brazauskas, V.Suško  
     D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   21:13  21:13 [14']   5-a vieta
      [49] 12:35    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė
     A.Olšauskas, V.Čekanauskienė     19:21  21:12  21:15 [29']
    [37] 11:40    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė  
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   14:21  21:15  21:17 [27']  
         
         
       D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [50] 12:35    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:19  21:18 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bartkus, J.Puchova    
   J.Bartkus, J.Puchova   ->    
    [38] 11:40    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė  
   J.Gudonis, J.Kažanauskaitė     16:21  22:20  21:13 [28']  
  [24] 10:50    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė    
   S.Eibukas, B.Baranauskaitė   21:17  21:16 [18']     9-a vieta
      [51] 12:35    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė
   J.Masaitis, I.Semaškienė       21:18  21:14 [16']
  [25] 11:15    A.Nareika, K.Nareikienė    
   A.Nareika, K.Nareikienė   21:16  21:7 [16']    
    [39] 11:40    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė  
   G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė     22:20  21:19 [19']  
  [26] 11:15    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė    
   A.Karpovich, D.Poimanova   21:9  21:12 [14']    
         
       J.Bartkus, J.Puchova   11-a vieta
      [52] 12:35    A.Nareika, K.Nareikienė
       A.Nareika, K.Nareikienė   21:18  18:21  21:14 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė  
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė   ->   13-a vieta
      [53] 12:35    A.Karpovich, D.Poimanova
     J.Masaitis, I.Semaškienė     21:19  13:21  21:14 [27']
    [40] 11:40    A.Karpovich, D.Poimanova  
     A.Karpovich, D.Poimanova   16:21  21:10  21:13 [24']  
         
         
        15-a vieta
       J.Masaitis, I.Semaškienė
       J.Masaitis, I.Semaškienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.