Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [20] 10:50    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
    21:14  21:9 [14']    
[7] 10:00    A.Brazauskas, V.Suško      
 8   Audrius Brazauskas 
 Viktorija Suško 
  21:14  21:18 [20']      
    [34] 11:40    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Deimantas Čekanauskas 
 Lorena Valantiejienė 
      21:14  21:8 [14']  
[8] 10:00    D.Čekanauskas, L.Valantiejienė      
 12   Justas Gudonis 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  21:23  21:19 [29']      
  [21] 10:50    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė    
 13   Saulius Eibukas 
 Birutė Baranauskaitė 
    21:18  19:21  21:15 [28']    
[9] 10:25    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė      
 4   Dainius Čeplinskas 
 Toma Rakauskaitė 
  21:19  13:21  21:15 [27']       1-a vieta
      [47] 12:10    S.Leonovič, T.Urbonienė
 3   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
        21:14  21:15 [18']
[10] 10:25    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 14   Julius Masaitis 
 Indrė Semaškienė 
  21:11  21:14 [15']      
  [22] 10:50    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 11   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
    21:5  21:19 [15']    
[11] 10:25    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė      
 6   Artūras Olšauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
  22:20  21:10 [18']      
    [35] 11:40    K.Šemeta, U.Gečaitė  
 7   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
      21:17  21:13 [16']  
[12] 10:25    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 10   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
  14:21  21:19  21:12 [24']      
  [23] 10:50    K.Šemeta, U.Gečaitė    
 15   Aliaksandr Karpovich 
 Darja Poimanova 
    21:18  21:6 [15']    
[13] 10:25    K.Šemeta, U.Gečaitė      
 2   Karolis Šemeta 
 Urtė Gečaitė 
  21:3  21:8 [12']    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [48] 12:10    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:19  21:11 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brazauskas, V.Suško    
    [36] 11:40    A.Brazauskas, V.Suško  
     D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   21:13  21:13 [14']   5-a vieta
      [49] 12:35    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė
     A.Olšauskas, V.Čekanauskienė     19:21  21:12  21:15 [29']
    [37] 11:40    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė  
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   14:21  21:15  21:17 [27']  
         
         
       D.Čekanauskas, L.Valantiejienė   7-a vieta
      [50] 12:35    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:19  21:18 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bartkus, J.Puchova    
   J.Bartkus, J.Puchova   ->    
    [38] 11:40    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė  
   J.Gudonis, J.Kažanauskaitė     16:21  22:20  21:13 [28']  
  [24] 10:50    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė    
   S.Eibukas, B.Baranauskaitė   21:17  21:16 [18']     9-a vieta
      [51] 12:35    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė
   J.Masaitis, I.Semaškienė       21:18  21:14 [16']
  [25] 11:15    A.Nareika, K.Nareikienė    
   A.Nareika, K.Nareikienė   21:16  21:7 [16']    
    [39] 11:40    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė  
   G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė     22:20  21:19 [19']  
  [26] 11:15    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė    
   A.Karpovich, D.Poimanova   21:9  21:12 [14']    
         
       J.Bartkus, J.Puchova   11-a vieta
      [52] 12:35    A.Nareika, K.Nareikienė
       A.Nareika, K.Nareikienė   21:18  18:21  21:14 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė  
     S.Eibukas, B.Baranauskaitė   ->   13-a vieta
      [53] 12:35    A.Karpovich, D.Poimanova
     J.Masaitis, I.Semaškienė     21:19  13:21  21:14 [27']
    [40] 11:40    A.Karpovich, D.Poimanova  
     A.Karpovich, D.Poimanova   16:21  21:10  21:13 [24']  
         
         
        15-a vieta
       J.Masaitis, I.Semaškienė
       J.Masaitis, I.Semaškienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.