Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Giang Nguyen Thi Thu ,   Sofija Surgutskytė   Dėl 1-4 vietų    
 G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė    
 8       ->    
  [74] 13:50    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė  
 5   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:11  21:7 [16']  
[58] 13:00    S.Borisenko, A.Mozolevskaja    
 4   Signė Borisenko ,   Anastasija Mozolevskaja    11:21  21:7  21:13 [25']    1-a vieta
    [91] 14:45    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė
 3   Urtė Rakštytė ,   Kristė Anciūtė        21:14  21:8 [14']
[59] 13:00    U.Rakštytė, K.Anciūtė    
 6   Minija Barauskaitė ,   Lia Loginova    21:16  21:13 [16']    
  [75] 13:50    U.Rakštytė, K.Anciūtė  
 7         21:19  19:21  21:17 [26']  
 D.Bumbulytė, N.Špet    
 2   Diana Bumbulytė ,   Nikol Špet    ->    
     
     S.Borisenko, A.Mozolevskaja  3-a vieta
  [92] 14:45    D.Bumbulytė, N.Špet
   D.Bumbulytė, N.Špet   21:13  21:19 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   ->  5-a vieta
    [76] 13:50    M.Barauskaitė, L.Loginova
   M.Barauskaitė, L.Loginova     21:19  17:21  21:15 [28']
   M.Barauskaitė, L.Loginova  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.