Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės, Data: 2017-09-30, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
21
18
21
8
 28'
21
6
21
17
 25'
84/49
35
2
1
2 Svetlana Čalkina 
 Rūta Žigienė 
18
21
8
21
 28'
19
21
19
21
 28'
64/84
-20
0
3
3 Evelina Misiūnaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
6
21
17
21
 25'
21
19
21
19
 28'
65/80
-15
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Laima Chomskytė 
17
21
21
19
23
25
 43'
21
16
21
12
 23'
103/93
10
1
2
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
21
17
19
21
25
23
 43'
23
21
14
21
21
15
 42'
123/118
5
2
1
3 Skaistė Kliaubienė 
 Dovilė Vasilevskytė 
16
21
12
21
 23'
21
23
21
14
15
21
 42'
85/100
-15
0
3



2017-09-30  
   1-a vieta
 1    Žydrė Dočkienė,  Jolanta Treinytė  
[92] 16:25   Ž.Dočkienė, J.Treinytė
 4    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:17  21:12 [31']
   



2017-09-30  
   3-a vieta
 2    Rūta Bubulienė,  Laima Chomskytė  
[93] 16:25   E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė
 5    Evelina Misiūnaitė,  Živilė Nečejauskaitė   22:20  21:14 [29']
   



2017-09-30  
   5-a vieta
 3    Svetlana Čalkina,  Rūta Žigienė  
[94] 16:25   S.Čalkina, R.Žigienė
 6    Skaistė Kliaubienė,  Dovilė Vasilevskytė   21:8  21:16 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.