Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės, Data: 2017-09-30, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Žydrė Dočkienė 
 Jolanta Treinytė 
21
18
21
8
 28'
21
6
21
17
 25'
84/49
35
2
1
2 Svetlana Čalkina 
 Rūta Žigienė 
18
21
8
21
 28'
19
21
19
21
 28'
64/84
-20
0
3
3 Evelina Misiūnaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
6
21
17
21
 25'
21
19
21
19
 28'
65/80
-15
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rūta Bubulienė 
 Laima Chomskytė 
17
21
21
19
23
25
 43'
21
16
21
12
 23'
103/93
10
1
2
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
21
17
19
21
25
23
 43'
23
21
14
21
21
15
 42'
123/118
5
2
1
3 Skaistė Kliaubienė 
 Dovilė Vasilevskytė 
16
21
12
21
 23'
21
23
21
14
15
21
 42'
85/100
-15
0
3



2017-09-30  
   1-a vieta
 1    Žydrė Dočkienė,  Jolanta Treinytė  
[92] 16:25   Ž.Dočkienė, J.Treinytė
 4    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:17  21:12 [31']
   



2017-09-30  
   3-a vieta
 2    Rūta Bubulienė,  Laima Chomskytė  
[93] 16:25   E.Misiūnaitė, Ž.Nečejauskaitė
 5    Evelina Misiūnaitė,  Živilė Nečejauskaitė   22:20  21:14 [29']
   



2017-09-30  
   5-a vieta
 3    Svetlana Čalkina,  Rūta Žigienė  
[94] 16:25   S.Čalkina, R.Žigienė
 6    Skaistė Kliaubienė,  Dovilė Vasilevskytė   21:8  21:16 [25']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.