Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės, Data: 2017-09-30, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30  
 1   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Jūras, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [12] 10:20   P.Jūras, L.Chomskytė    
 9   Kristijonas Jucys 
 Dovilė Vasilevskytė 
    21:18  16:21  21:16 [35']    
[1] 10:00   V.Krasovskij, S.Kliaubienė      
 8   Vitalij Krasovskij 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:14  11:21  21:14 [31']      
    [23] 11:10   P.Jūras, L.Chomskytė  
 5   Česlovas Ramanauskas 
 Jolanta Sereckienė 
      21:10  21:17 [25']  
[2] 10:00   Č.Ramanauskas, J.Sereckienė      
 12   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  21:16  21:12 [27']      
  [13] 10:45   Č.Ramanauskas, J.Sereckienė    
 13   Ramūnas Paškevičius 
 Rūta Žigienė 
    21:13  21:17 [25']    
[3] 10:00   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 4   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:12  21:17 [24']       1-a vieta
      [36] 12:05   P.Jūras, L.Chomskytė
 3   Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
        21:17  21:16 [25']
[4] 10:00   M.Zinkevičius, S.Čalkina      
 14   Donatas Juršys 
 Rūta Bubulienė 
  21:14  21:2 [17']      
  [14] 10:45   M.Zinkevičius, S.Čalkina    
 11   Igoris Liukevičius 
 Evelina Misiūnaitė 
    21:18  21:18 [22']    
[5] 10:00   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
 6   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  21:16  13:21  21:18 [33']      
    [24] 11:10   Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė  
 7   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
      21:16  17:21  21:15 [33']  
[6] 10:00   J.Seniūnas, J.Kareckienė      
 10   Gabrielius Vaičiulis 
 Renata Platakytė 
  21:14  21:13 [24']      
  [15] 10:45   Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė    
 15         21:16  21:13 [28']    
 Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė      
 2   Žilvinas Tamošiūnas 
 Jolanta Treinytė 
  ->    Č.Ramanauskas, J.Sereckienė   3-a vieta
      [37] 12:30   M.Zinkevičius, S.Čalkina
       M.Zinkevičius, S.Čalkina   21:9  21:9 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Krasovskij, S.Kliaubienė    
    [25] 11:40   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:14  21:9 [26']   5-a vieta
      [38] 12:30   J.Seniūnas, J.Kareckienė
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė     21:11  21:14 [24']
    [26] 11:40   J.Seniūnas, J.Kareckienė  
     J.Seniūnas, J.Kareckienė   23:21  11:21  21:17 [37']  
         
         
       V.Krasovskij, S.Kliaubienė   7-a vieta
      [39] 12:30   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   21:19  22:24  22:20 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Jucys, D.Vasilevskytė    
   K.Jucys, D.Vasilevskytė   ->    
    [27] 11:40   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     21:14  21:17 [20']  
  [16] 10:45   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
   R.Paškevičius, R.Žigienė   21:14  21:16 [23']     9-a vieta
      [40] 12:30   I.Liukevičius, E.Misiūnaitė
   D.Juršys, R.Bubulienė       21:18  10:21  21:16 [34']
  [17] 10:45   I.Liukevičius, E.Misiūnaitė    
   I.Liukevičius, E.Misiūnaitė   21:17  21:15 [24']    
    [28] 11:40   I.Liukevičius, E.Misiūnaitė  
   G.Vaičiulis, R.Platakytė     21:16  21:13 [23']  
   G.Vaičiulis, R.Platakytė    
    ->    
         
       K.Jucys, D.Vasilevskytė   11-a vieta
      [41] 12:30   G.Vaičiulis, R.Platakytė
       G.Vaičiulis, R.Platakytė   21:10  21:18 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Paškevičius, R.Žigienė  
     R.Paškevičius, R.Žigienė   ->   13-a vieta
      [29] 11:40   R.Paškevičius, R.Žigienė
     D.Juršys, R.Bubulienė     21:18  13:21  21:13 [33']
     D.Juršys, R.Bubulienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.