Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12 2017-11-12  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-16 vietos        
 S.Poklikajeva        
 32       ->        
  [15] 11:05    S.Poklikajeva      
 17   Vytenė Puišytė      21:14  21:12 [16']      
[8] 10:20    V.Puišytė        
 16   Agota Narvilaitė    21:17  21:14 [19']        
    [29] 12:35    S.Poklikajeva    
 9   Kotryna Čyvaitė        21:11  21:11 [14']    
[1] 10:00    K.Čyvaitė        
 24   Eglė Smilginaitė    21:5  21:11 [15']        
  [16] 11:05    K.Čyvaitė      
 25   Nikolė Puchovičiūtė      21:16  21:12 [17']      
[9] 10:40    N.Puchovičiūtė        
 8   Rusnė Vitkauskaitė    ->        
      [148] 11:10    S.Borisenko  
 5   Jogailė Kelečiūtė          21:17  22:20 [18']  
[10] 10:40    J.Kelečiūtė        
 28   Ema Stašaitytė    21:8  21:4 [15']        
  [17] 11:25    M.Barauskaitė      
 21   Augustė Stankevičiūtė      21:14  12:21  21:10 [26']      
[11] 10:40    M.Barauskaitė        
 12   Minija Barauskaitė    21:12  21:6 [14']        
    [30] 12:35    S.Borisenko    
 13   Dangė Lygnugarytė        21:8  21:10 [13']    
[2] 10:00    D.Lygnugarytė        
 20   Atėnė Peleckytė    26:24  21:18 [26']        
  [18] 11:25    S.Borisenko      
 29   Taja Leonovič      21:2  21:9 [14']      
[12] 10:40    S.Borisenko        
 4   Signė Borisenko    21:5  21:8 [15']         1-a vieta
        [168] 13:15    M.Sukackaitė
 3   Monika Sukackaitė            21:8  21:15 [16']
[3] 10:00    M.Sukackaitė        
 30   Simona Jurgilaitė    21:1  21:3 [12']        
  [19] 11:25    M.Sukackaitė      
 19   Aina Ralytė      21:9  21:8 [16']      
[4] 10:00    A.Ralytė        
 14   Smiltė Mauragytė    21:11  21:12 [16']        
    [31] 12:35    M.Sukackaitė    
 11   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:9  21:7 [13']    
[13] 11:05    M.Marcinkevičiūtė        
 22   Greta Vedrickaitė    21:6  21:8 [14']        
  [20] 11:25    L.Leonavičiūtė      
 27   Akvilė Petkevičiūtė      21:15  21:18 [21']      
[14] 11:05    L.Leonavičiūtė        
 6   Liepa Leonavičiūtė    21:10  21:7 [16']        
      [149] 11:10    M.Sukackaitė  
 7   Vakarė Trakšelytė          21:10  22:20 [23']  
[5] 10:20    V.Trakšelytė        
 26   Milena Bytautaitė    21:2  21:4 [15']        
  [21] 11:50    V.Trakšelytė      
 23   Barbora Cirtautaitė      21:6  21:6 [16']      
[6] 10:20    L.Aleknavičiūtė        
 10   Liepa Aleknavičiūtė    21:3  21:3 [11']        
    [32] 12:35    V.Paulauskaitė    
 15   Saida Micevičiūtė        21:11  21:14 [19']    
[7] 10:20    V.Žilytė        
 18   Vakarė Žilytė    21:16  21:15 [23']      S.Poklikajeva   3-a vieta
  [22] 11:50    V.Paulauskaitė   [169] 13:15    V.Paulauskaitė
 31         21:9  21:9 [15']    V.Paulauskaitė   21:13  21:17 [16']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Čyvaitė    
      [150] 11:10    M.Barauskaitė  
       M.Barauskaitė   21:12  21:14 [15']   5-a vieta
        [170] 13:15    V.Trakšelytė
       L.Leonavičiūtė     21:16  19:21  21:13 [33']
      [151] 11:10    V.Trakšelytė  
       V.Trakšelytė   21:15  21:18 [25']  
           
           
         K.Čyvaitė   7-a vieta
        [171] 13:15    L.Leonavičiūtė
         L.Leonavičiūtė   21:16  21:16 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Puišytė      
    [33] 12:55    V.Puišytė    
     N.Puchovičiūtė   21:12  21:15 [18']    
      [152] 11:35    J.Kelečiūtė  
     J.Kelečiūtė     21:11  21:15 [19']  
    [34] 12:55    J.Kelečiūtė    
     D.Lygnugarytė   21:9  21:11 [21']     9-a vieta
        [172] 13:40    M.Marcinkevičiūtė
     A.Ralytė       21:19  21:17 [21']
    [35] 12:55    M.Marcinkevičiūtė    
     M.Marcinkevičiūtė   21:8  21:8 [18']    
      [153] 11:35    M.Marcinkevičiūtė  
     L.Aleknavičiūtė     21:5  21:6 [14']  
    [36] 12:55    V.Žilytė    
     V.Žilytė   21:12  21:14 [16']    
           
         V.Puišytė   11-a vieta
        [173] 13:40    V.Puišytė
         V.Žilytė   17:21  25:23  21:16 [36']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Puchovičiūtė    
      [154] 11:35    D.Lygnugarytė  
       D.Lygnugarytė   21:19  21:14 [22']   13-a vieta
        [174] 13:40    A.Ralytė
       A.Ralytė     21:19  21:12 [21']
      [155] 11:35    A.Ralytė  
       L.Aleknavičiūtė   16:21  21:15  21:8 [24']  
           
           
         N.Puchovičiūtė   15-a vieta
        [175] 13:40    N.Puchovičiūtė
    Dėl 17-32 vietos      L.Aleknavičiūtė   21:14  21:14 [17']
         
   A.Narvilaitė      
   A.Narvilaitė   ->      
    [37] 13:20    A.Narvilaitė    
   E.Smilginaitė     21:6  21:5 [13']    
  [23] 11:50    E.Smilginaitė      
   R.Vitkauskaitė   ->      
      [156] 12:00    A.Stankevičiūtė  
   E.Stašaitytė       21:8  21:14 [17']  
  [24] 11:50    A.Stankevičiūtė      
   A.Stankevičiūtė   21:16  21:10 [18']      
    [38] 13:20    A.Stankevičiūtė    
   A.Peleckytė     21:16  21:10 [19']    
  [25] 12:10    A.Peleckytė      
   T.Leonovič   24:22  21:15 [25']       17-a vieta
        [176] 14:05    A.Stankevičiūtė
   S.Jurgilaitė         ->
  [26] 12:10    S.Mauragytė      
   S.Mauragytė   21:7  21:10 [17']      
    [39] 13:20    S.Mauragytė    
   G.Vedrickaitė     23:21  21:14 [26']    
  [27] 12:10    G.Vedrickaitė      
   A.Petkevičiūtė   21:14  21:16 [18']      
      [157] 12:00    S.Micevičiūtė  
   M.Bytautaitė       ->  
  [28] 12:10    B.Cirtautaitė      
   B.Cirtautaitė   21:13  21:10 [17']      
    [40] 13:20    S.Micevičiūtė    
   S.Micevičiūtė     21:6  21:1 [11']    
   S.Micevičiūtė      
    ->    A.Narvilaitė   19-a vieta
       
         S.Mauragytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Smilginaitė    
       
       A.Peleckytė   ->   21-a vieta
       
       G.Vedrickaitė     ->
       
       B.Cirtautaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Vitkauskaitė    
     R.Vitkauskaitė   ->    
       
     E.Stašaitytė     ->  
       
     T.Leonovič   ->     25-a vieta
       
     S.Jurgilaitė       ->
       
     A.Petkevičiūtė   ->    
       
     M.Bytautaitė     ->  
     M.Bytautaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.