Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12  
 1   Domas Pakšys 
 Matas Mackevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, M.Mackevičius      
 16       ->      
  [54] 14:50    D.Pakšys, M.Mackevičius    
 9   Faustas Pocius 
 Arnas Pranevičius 
    21:6  21:7 [15']    
[41] 13:40    T.Žibūda, M.Šatkauskas      
 8   Titas Žibūda 
 Mantas Šatkauskas 
  21:10  21:4 [16']      
    [67] 15:55    D.Pakšys, M.Mackevičius  
 5   Matas Drukteinis 
 Nojus Tenikaitis 
      21:13  21:6 [15']  
[42] 13:40    M.Drukteinis, N.Tenikaitis      
 12   Nojus Budrikas 
 Rojus Ivanauskas 
  21:19  21:19 [22']      
  [55] 14:50    M.Kaminskas, P.Pocius    
 13   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
    21:16  21:19 [23']    
[43] 13:40    M.Kaminskas, P.Pocius      
 4   Martynas Kaminskas 
 Paulius Pocius 
  21:17  25:23 [24']       1-a vieta
      [143] 10:35    D.Pakšys, M.Mackevičius
 3   Mykolas Grytė 
 Mantas Jokubaitis 
        21:16  21:18 [25']
[44] 13:40    M.Grytė, M.Jokubaitis      
 14   Daniel Leonovič 
 Dovydas Ivanovas 
  21:6  21:5 [16']      
  [56] 14:50    M.Grytė, M.Jokubaitis    
 11   Dainius Krūminas 
 Mikas Macijauskas 
    21:8  21:11 [16']    
[45] 14:05    T.Puišys, J.Žukauskas      
 6   Tautvydas Puišys 
 Justas Žukauskas 
  21:15  21:12 [19']      
    [68] 15:55    M.Gedrimas, V.Šukys  
 7   Aistis Klimavičius 
 Dominik Tankevič 
      21:17  19:21  21:18 [32']  
[46] 14:05    E.Jonkus, D.Vaičiulis      
 10   Emilis Jonkus 
 Daniil Vaičiulis 
  21:19  22:24  21:11 [37']      
  [57] 15:10    M.Gedrimas, V.Šukys    
 15         21:13  21:7 [18']    
 M.Gedrimas, V.Šukys      
 2   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
  ->    M.Kaminskas, P.Pocius   3-a vieta
      [144] 10:35    M.Grytė, M.Jokubaitis
       M.Grytė, M.Jokubaitis   21:12  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Žibūda, M.Šatkauskas    
    [69] 16:20    T.Žibūda, M.Šatkauskas  
     M.Drukteinis, N.Tenikaitis   15:21  22:20  21:14 [35']   5-a vieta
      [145] 10:35    T.Žibūda, M.Šatkauskas
     T.Puišys, J.Žukauskas     18:21  21:5  21:12 [26']
    [70] 16:20    T.Puišys, J.Žukauskas  
     E.Jonkus, D.Vaičiulis   21:16  15:21  21:17 [31']  
         
         
       M.Drukteinis, N.Tenikaitis   7-a vieta
      [146] 11:00    M.Drukteinis, N.Tenikaitis
       E.Jonkus, D.Vaičiulis   23:21  26:24 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   F.Pocius, A.Pranevičius    
   F.Pocius, A.Pranevičius   ->    
    [71] 16:20    R.Dargis, E.Steponkus  
   N.Budrikas, R.Ivanauskas     21:17  21:6 [19']  
  [58] 15:10    R.Dargis, E.Steponkus    
   R.Dargis, E.Steponkus   21:9  21:11 [16']     9-a vieta
      [147] 11:00    A.Klimavičius, D.Tankevič
   D.Leonovič, D.Ivanovas       21:12  21:17 [20']
  [59] 15:10    D.Leonovič, D.Ivanovas    
   D.Krūminas, M.Macijauskas   21:10  21:13 [20']    
    [72] 16:20    A.Klimavičius, D.Tankevič  
   A.Klimavičius, D.Tankevič     21:15  21:16 [25']  
   A.Klimavičius, D.Tankevič    
    ->    
         
       F.Pocius, A.Pranevičius   11-a vieta
     
       D.Leonovič, D.Ivanovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Budrikas, R.Ivanauskas  
     N.Budrikas, R.Ivanauskas   ->   13-a vieta
     
     D.Krūminas, M.Macijauskas     ->
     D.Krūminas, M.Macijauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.