Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12  
 1   Viltė Paulauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [60] 15:10    V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva    
 9   Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
    21:8  21:6 [15']    
[47] 14:05    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė      
 8   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  21:7  21:17 [21']      
    [73] 16:40    V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
      21:10  21:9 [17']  
[48] 14:05    T.Leonovič, G.Vedrickaitė      
 12   Taja Leonovič 
 Greta Vedrickaitė 
  ->      
  [61] 15:35    V.Trakšelytė, A.Peleckytė    
 13   Milena Bytautaitė 
 Barbora Cirtautaitė 
    21:8  21:12 [18']    
[49] 14:25    V.Trakšelytė, A.Peleckytė      
 4   Vakarė Trakšelytė 
 Atėnė Peleckytė 
  21:4  21:7 [16']       1-a vieta
      [138] 10:10    S.Borisenko, M.Sukackaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:17  21:13 [22']
[50] 14:25    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14   Simona Jurgilaitė 
 Ema Stašaitytė 
  21:6  21:2 [14']      
  [62] 15:35    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 11   Smiltė Mauragytė 
 Eglė Smilginaitė 
    21:9  21:13 [17']    
[51] 14:25    D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė      
 6   Dangė Lygnugarytė 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:9  21:8 [17']      
    [74] 16:40    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
 7   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
      21:13  21:8 [18']  
[52] 14:25    M.Barauskaitė, V.Puišytė      
 10   Minija Barauskaitė 
 Vytenė Puišytė 
  21:5  21:10 [16']      
  [63] 15:35    S.Borisenko, M.Sukackaitė    
 15   Nikolė Puchovičiūtė 
 Akvilė Petkevičiūtė 
    21:9  21:10 [16']    
[53] 14:50    S.Borisenko, M.Sukackaitė      
 2   Signė Borisenko 
 Monika Sukackaitė 
  21:6  21:4 [14']    V.Trakšelytė, A.Peleckytė   3-a vieta
      [139] 10:10    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
       J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   21:13  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
    [75] 16:40    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  
     T.Leonovič, G.Vedrickaitė   21:5  21:8 [16']   5-a vieta
      [140] 10:10    M.Barauskaitė, V.Puišytė
     D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė     21:23  22:20  21:9 [29']
    [76] 16:40    M.Barauskaitė, V.Puišytė  
     M.Barauskaitė, V.Puišytė   21:19  21:17 [21']  
         
         
       T.Leonovič, G.Vedrickaitė   7-a vieta
      [141] 10:10    D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė
       D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė   21:14  21:8 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ralytė, V.Žilytė    
   A.Ralytė, V.Žilytė   ->    
    [77] 17:05    A.Ralytė, V.Žilytė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė     21:6  21:4 [14']  
  [64] 15:35    M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė    
   M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė   ->     9-a vieta
      [142] 10:35    A.Ralytė, V.Žilytė
   S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė       21:16  16:21  21:12 [28']
  [65] 15:55    S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė    
   S.Mauragytė, E.Smilginaitė   21:18  21:19 [22']    
    [78] 17:05    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė  
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė     21:10  21:9 [15']  
  [66] 15:55    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė    
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė   21:15  12:21  21:19 [34']    
         
       M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė   11-a vieta
     
       S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->   13-a vieta
     
     S.Mauragytė, E.Smilginaitė     ->
     
     L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.