Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12  
 1   Viltė Paulauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [60] 15:10    V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva    
 9   Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
    21:8  21:6 [15']    
[47] 14:05    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė      
 8   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  21:7  21:17 [21']      
    [73] 16:40    V.Paulauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
      21:10  21:9 [17']  
[48] 14:05    T.Leonovič, G.Vedrickaitė      
 12   Taja Leonovič 
 Greta Vedrickaitė 
  ->      
  [61] 15:35    V.Trakšelytė, A.Peleckytė    
 13   Milena Bytautaitė 
 Barbora Cirtautaitė 
    21:8  21:12 [18']    
[49] 14:25    V.Trakšelytė, A.Peleckytė      
 4   Vakarė Trakšelytė 
 Atėnė Peleckytė 
  21:4  21:7 [16']       1-a vieta
      [138] 10:10    S.Borisenko, M.Sukackaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:17  21:13 [22']
[50] 14:25    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14   Simona Jurgilaitė 
 Ema Stašaitytė 
  21:6  21:2 [14']      
  [62] 15:35    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 11   Smiltė Mauragytė 
 Eglė Smilginaitė 
    21:9  21:13 [17']    
[51] 14:25    D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė      
 6   Dangė Lygnugarytė 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:9  21:8 [17']      
    [74] 16:40    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
 7   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
      21:13  21:8 [18']  
[52] 14:25    M.Barauskaitė, V.Puišytė      
 10   Minija Barauskaitė 
 Vytenė Puišytė 
  21:5  21:10 [16']      
  [63] 15:35    S.Borisenko, M.Sukackaitė    
 15   Nikolė Puchovičiūtė 
 Akvilė Petkevičiūtė 
    21:9  21:10 [16']    
[53] 14:50    S.Borisenko, M.Sukackaitė      
 2   Signė Borisenko 
 Monika Sukackaitė 
  21:6  21:4 [14']    V.Trakšelytė, A.Peleckytė   3-a vieta
      [139] 10:10    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
       J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   21:13  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
    [75] 16:40    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  
     T.Leonovič, G.Vedrickaitė   21:5  21:8 [16']   5-a vieta
      [140] 10:10    M.Barauskaitė, V.Puišytė
     D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė     21:23  22:20  21:9 [29']
    [76] 16:40    M.Barauskaitė, V.Puišytė  
     M.Barauskaitė, V.Puišytė   21:19  21:17 [21']  
         
         
       T.Leonovič, G.Vedrickaitė   7-a vieta
      [141] 10:10    D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė
       D.Lygnugarytė, K.Čyvaitė   21:14  21:8 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ralytė, V.Žilytė    
   A.Ralytė, V.Žilytė   ->    
    [77] 17:05    A.Ralytė, V.Žilytė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė     21:6  21:4 [14']  
  [64] 15:35    M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė    
   M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė   ->     9-a vieta
      [142] 10:35    A.Ralytė, V.Žilytė
   S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė       21:16  16:21  21:12 [28']
  [65] 15:55    S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė    
   S.Mauragytė, E.Smilginaitė   21:18  21:19 [22']    
    [78] 17:05    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė  
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė     21:10  21:9 [15']  
  [66] 15:55    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė    
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė   21:15  12:21  21:19 [34']    
         
       M.Bytautaitė, B.Cirtautaitė   11-a vieta
     
       S.Jurgilaitė, E.Stašaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->   13-a vieta
     
     S.Mauragytė, E.Smilginaitė     ->
     
     L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.