Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2017-11-11, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-11 2017-11-11 2017-11-12 2017-11-12  
 1   Vytautas Šukys 
 Signė Borisenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Šukys, S.Borisenko      
 16       ->      
  [84] 17:50    V.Šukys, S.Borisenko    
 9   Arnas Pranevičius 
 Milena Bytautaitė 
    21:9  21:7 [15']    
[79] 17:05    N.Budrikas, T.Leonovič      
 8   Nojus Budrikas 
 Taja Leonovič 
  21:7  21:7 [16']      
    [127] 09:00    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė  
 5   Titas Žibūda 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
      21:18  17:21  22:20 [34']  
[80] 17:25    T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė      
 12   Rojus Ivanauskas 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  21:7  21:14 [16']      
  [85] 17:50    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė    
 13   Dominik Tankevič 
 Greta Vedrickaitė 
    21:14  21:17 [20']    
[81] 17:25    M.Mackevičius, V.Paulauskaitė      
 4   Matas Mackevičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:3  21:10 [16']       1-a vieta
      [133] 09:30    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:17  21:16 [22']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [86] 17:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Faustas Pocius 
 Barbora Cirtautaitė 
    21:13  21:14 [21']    
[82] 17:25    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė      
 6   Mantas Jokubaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
  21:5  21:3 [13']      
    [128] 09:00    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Paulius Pocius 
 Kotryna Čyvaitė 
      21:13  21:13 [18']  
[83] 17:25    P.Pocius, K.Čyvaitė      
 10   Mantas Šatkauskas 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:17  24:22 [23']      
  [87] 17:50    M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 15         21:5  21:6 [14']    
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė      
 2   Markas Gedrimas 
 Monika Sukackaitė 
  ->    V.Šukys, S.Borisenko   3-a vieta
      [134] 09:30    M.Gedrimas, M.Sukackaitė
       M.Gedrimas, M.Sukackaitė   21:14  21:19 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, T.Leonovič    
    [129] 09:00    T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė  
     T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:12 [16']   5-a vieta
      [135] 09:30    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė
     M.Jokubaitis, V.Trakšelytė     21:17  21:8 [20']
    [130] 09:00    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė  
     P.Pocius, K.Čyvaitė   21:9  21:9 [18']  
         
         
       N.Budrikas, T.Leonovič   7-a vieta
      [136] 09:30    N.Budrikas, T.Leonovič
       P.Pocius, K.Čyvaitė   21:10  23:21 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pranevičius, M.Bytautaitė    
   A.Pranevičius, M.Bytautaitė   ->    
    [131] 09:20    D.Tankevič, G.Vedrickaitė  
   R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė     16:21  21:12  21:12 [32']  
  [88] 18:20    D.Tankevič, G.Vedrickaitė    
   D.Tankevič, G.Vedrickaitė   21:17  21:6 [16']     9-a vieta
      [137] 09:55    M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė
        21:14  21:17 [20']
   F.Pocius, B.Cirtautaitė    
   F.Pocius, B.Cirtautaitė   ->    
    [132] 09:20    M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė  
   M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė     21:10  21:8 [15']  
   M.Šatkauskas, N.Puchovičiūtė    
    ->    
         
       A.Pranevičius, M.Bytautaitė   11-a vieta
     
       F.Pocius, B.Cirtautaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė  
     R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė   ->   13-a vieta
       R.Ivanauskas, A.Petkevičiūtė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.