Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Benas Vaškevičius ,   Mantas Maulė   Dėl 1-4 vietų    
[12] 10:20   B.Vaškevičius, M.Maulė    
 8   Laimonas Vaškevičius ,   Paulius Svideravičius    11:6  8:11  11:6  11:7 [24']    
  [36] 11:40   T.Raila, A.Kordušas  
 5   Ailantas Sutkus ,   Ardas Valantiejus      15:14  9:11  12:10  11:8 [26']  
[13] 10:40   T.Raila, A.Kordušas    
 4   Tautvydas Raila ,   Andrius Kordušas    11:7  11:6  11:9 [20']    1-a vieta
    [60] 13:20   T.Raila, A.Kordušas
 3   Marijus Stankevičius ,   Tomas Tiškus        11:8  11:7  9:11  7:11  11:9 [31']
[14] 10:40   M.Šames, A.Thapliyal    
 6   Mark Šames ,   Anant Thapliyal    13:11  11:5  11:4 [23']    
  [37] 12:00   M.Šames, A.Thapliyal  
 7   Klaidas Drevinskas ,   Paulius Nevedomskis      11:7  11:9  5:11  8:11  13:11 [32']  
[15] 10:40   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 2   Evaldas Bradūnas ,   Nidas Kijauskas    11:5  11:7  11:6 [15']    
     
     B.Vaškevičius, M.Maulė  3-a vieta
  [61] 13:20   B.Vaškevičius, M.Maulė
   E.Bradūnas, N.Kijauskas   11:8  9:11  11:3  11:6 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Vaškevičius, P.Svideravičius    
  [38] 12:00   L.Vaškevičius, P.Svideravičius  
   A.Sutkus, A.Valantiejus   11:9  11:5  11:6 [21']  5-a vieta
    [62] 13:20   L.Vaškevičius, P.Svideravičius
   M.Stankevičius, T.Tiškus     12:10  6:11  11:5  11:9 [32']
  [39] 12:00   M.Stankevičius, T.Tiškus  
   K.Drevinskas, P.Nevedomskis   11:6  10:12  14:12  11:8 [28']  
       
       
     A.Sutkus, A.Valantiejus  7-a vieta
   
     K.Drevinskas, P.Nevedomskis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.