Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Puchova, J.Žibūdienė    
 8       ->    
  [44] 12:20   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5   Birutė Baranauskaitė ,   Laima Chomskytė      10:12  5:11  11:9  13:11  11:7 [35']  
[20] 11:00   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 4   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    11:2  11:6  11:9 [22']    1-a vieta
    [66] 13:40   J.Puchova, J.Žibūdienė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Jurgita Bilienė        11:7  11:7  14:12 [12']
[21] 11:00   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    13:11  11:7  11:7 [22']    
  [45] 12:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
 7   Žydrė Dočkienė ,   Monika Žiūkaitė      15:14  11:4  9:11  8:11  11:7 [36']  
[22] 11:00   J.Vadeikienė, A.Kasparavičienė    
 2   Judita Vadeikienė ,   Aldona Kasparavičienė    9:11  11:3  9:11  11:5  11:8 [29']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [67] 13:40   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   J.Vadeikienė, A.Kasparavičienė   11:5  8:11  12:14  11:6  11:7 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   ->  5-a vieta
    [68] 13:40   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
   A.Bačkaitienė, J.Bilienė     12:10  11:3  10:12  11:5 [17']
  [46] 12:20   Ž.Dočkienė, M.Žiūkaitė  
   Ž.Dočkienė, M.Žiūkaitė   11:9  11:5  5:11  9:11  11:9 [32']  
       
       
     7-a vieta
     A.Bačkaitienė, J.Bilienė
     A.Bačkaitienė, J.Bilienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.