Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira 2017 taurė, Data: 2017-11-04, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04 2017-11-04  
 1   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[85] 14:40   R.Bilius, J.Bilienė      
 16   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  13:11  11:5  11:6 [20']      
  [99] 15:20   R.Bilius, J.Bilienė    
 9   Jovitas Gatelis 
 Laima Chomskytė 
    11:7  11:8  11:8 [19']    
[86] 14:40   T.Supronas, J.Žibūdienė      
 8   Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
  11:13  8:11  11:5  11:8  11:8 [33']      
    [125] 16:40   R.Bilius, J.Bilienė  
 5   Česlovas Ramanauskas 
 Regina Narijauskaitė 
      9:11  4:11  12:10  11:7  11:5 [29']  
[87] 14:40   M.Trybas, S.Čalkina      
 12   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  11:7  11:5  11:6 [17']      
  [100] 15:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 13   Arūnas Liočas 
 Aldona Kasparavičienė 
    13:11  11:2  11:2 [19']    
[88] 14:40   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 4   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  11:6  11:7  11:8 [18']       1-a vieta
      [138] 17:40   R.Bilius, J.Bilienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        7:11  14:12  11:7  9:11  12:10 [30']
[89] 14:40   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  11:6  11:6  11:2 [16']      
  [101] 15:20   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11   Darius Kubilius 
 Sonata Zinkevičienė 
    11:4  11:6  11:9 [18']    
[90] 15:00   D.Kubilius, S.Zinkevičienė      
 6   Remigijus Šimonis 
 Lorena Valantiejienė 
  11:9  11:9  14:12 [21']      
    [126] 17:00   M.Maulė, D.Švelnytė  
 7   Mantas Maulė 
 Danielė Švelnytė 
      11:9  11:3  11:4 [15']  
[91] 15:00   M.Maulė, D.Švelnytė      
 10   Mantas Zinkevičius 
 Jolanta Treinytė 
  11:5  11:8  11:4 [16']      
  [102] 15:40   M.Maulė, D.Švelnytė    
 15   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
    11:6  11:9  11:5 [27']    
[92] 15:00   S.Stravinskas, J.Puchova      
 2   Salvijus Stravinskas 
 Jelena Puchova 
  11:5  9:11  11:8  11:6 [24']    T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [139] 17:40   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   13:11  11:2  14:12 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Supronas, J.Žibūdienė    
    [127] 17:00   T.Supronas, J.Žibūdienė  
     M.Trybas, S.Čalkina   9:11  12:10  13:11  4:11  11:8 [32']   5-a vieta
      [140] 17:40   T.Supronas, J.Žibūdienė
     D.Kubilius, S.Zinkevičienė     11:4  12:11  6:11  11:9 [28']
    [128] 17:00   S.Stravinskas, J.Puchova  
     S.Stravinskas, J.Puchova   13:11  11:9  11:9 [22']  
         
         
       M.Trybas, S.Čalkina   7-a vieta
     
       D.Kubilius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
  [103] 15:40   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   J.Gatelis, L.Chomskytė   11:4  7:11  11:8  11:9 [29']    
    [129] 17:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
   Č.Ramanauskas, R.Narijauskaitė     6:11  11:5  11:4  11:6 [25']  
  [104] 15:40   A.Liočas, A.Kasparavičienė    
   A.Liočas, A.Kasparavičienė   11:8  12:14  4:11  11:9  11:6 [28']     9-a vieta
      [141] 17:40   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
   E.Peleckis, I.Peleckienė       7:11  13:11  11:7  11:7 [27']
  [105] 15:40   R.Šimonis, L.Valantiejienė    
   R.Šimonis, L.Valantiejienė   11:6  11:9  11:7 [19']    
    [130] 17:00   R.Šimonis, L.Valantiejienė  
   M.Zinkevičius, J.Treinytė     11:8  11:13  11:7  7:11  14:12 [32']  
  [106] 15:40   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   11:8  9:11  11:4  11:3 [21']    
         
       A.Liočas, A.Kasparavičienė   11-a vieta
     
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Gatelis, L.Chomskytė    
     
     Č.Ramanauskas, R.Narijauskaitė   ->   13-a vieta
     
     E.Peleckis, I.Peleckienė     ->
     
     M.Zinkevičius, J.Treinytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.