Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė - 2017, Data: 2017-05-21, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aldona Pikčilingienė 
 Diana Vizgirdienė 
11
8
14
12
12
14
6
11
10
12
 31'
2
11
3
11
7
11
 15'
11
7
11
4
11
5
 16'
13
15
14
12
8
11
10
12
 91'
6
11
11
6
7
11
8
11
 34'
175/195
-20
1
5
2 Inga Bankauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
8
11
12
14
14
12
11
6
12
10
 31'
11
9
5
11
6
11
6
11
 23'
6
11
11
8
11
7
11
6
 23'
11
8
11
6
11
7
 19'
11
9
9
11
11
5
14
12
 68'
202/185
17
4
2
3 Urtė Gečaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
11
2
11
3
11
7
 15'
9
11
11
5
11
6
11
6
 23'
11
5
14
15
11
7
9
11
11
2
 33'
11
5
11
9
11
2
 17'
11
4
11
6
11
6
 14'
197/112
85
5
1
4 Marina Murovova 
 Jurgita Vaškelytė 
7
11
4
11
5
11
 16'
11
6
8
11
7
11
6
11
 23'
5
11
15
14
7
11
11
9
2
11
 33'
7
11
9
11
11
5
11
9
11
8
 26'
8
11
12
10
5
11
9
11
 24'
171/215
-44
1
6
5 Birutė Baranauskaitė 
 Irena Peleckienė 
15
13
12
14
11
8
12
10
 91'
8
11
6
11
7
11
 19'
5
11
9
11
2
11
 17'
11
7
11
9
5
11
9
11
8
11
 26'
7
11
11
4
10
12
11
8
11
5
 67'
181/200
-19
2
3
6 Erika Valuckienė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
11
6
6
11
11
7
11
8
 34'
9
11
11
9
5
11
12
14
 68'
4
11
6
11
6
11
 14'
11
8
10
12
11
5
11
9
 24'
11
7
4
11
12
10
8
11
5
11
 67'
175/194
-19
2
4

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.