Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė - 2017, Data: 2017-05-21, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-21 2017-05-21 2017-05-21 2017-05-21  
 1   Rimas Lavrukaitis 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lavrukaitis, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [100] 17:30   A.Umantas, D.Vizgirdienė    
 9   Aurelijus Umantas 
 Diana Vizgirdienė 
    11:8  5:11  11:8  11:8 [24']    
[83] 15:45   A.Umantas, D.Vizgirdienė      
 8   Darius Kubilius 
 Birutė Baranauskaitė 
  11:8  11:7  6:11  11:6 [22']      
    [121] 19:00   Š.Poderys, U.Gečaitė  
 5   Arūnas Vizgirda 
 Irena Peleckienė 
      9:11  11:4  11:5  11:9 [20']  
[84] 15:45   M.Augustaitis, I.Bankauskienė      
 12   Marius Augustaitis 
 Inga Bankauskienė 
  11:6  11:6  11:8 [24']      
  [101] 17:30   Š.Poderys, U.Gečaitė    
 13         11:9  11:8  11:13  11:6 [22']    
 Š.Poderys, U.Gečaitė      
 4   Šarūnas Poderys 
 Urtė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
      [139] 20:15   Š.Poderys, U.Gečaitė
 3   Artūras Jachontovas 
 Jurgita Vaškelytė 
        11:9  9:11  11:2  11:5 [22']
 A.Jachontovas, J.Vaškelytė      
 14       ->      
  [102] 17:30   V.Martinkus, G.Plečkaitytė    
 11   Vidmantas Jonikas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    11:9  9:11  11:8  11:4 [20']    
[85] 15:45   V.Martinkus, G.Plečkaitytė      
 6   Vidas Martinkus 
 Gintarė Plečkaitytė 
  11:4  11:6  11:3 [14']      
    [122] 19:00   V.Martinkus, G.Plečkaitytė  
 7   Aidas Poderys 
 Erika Valuckienė 
      5:11  11:7  11:7  14:12 [31']  
[86] 16:10   A.Poderys, E.Valuckienė      
 10   Saulius Eibukas 
 Aldona Pikčilingienė 
  11:7  11:9  11:8 [79']      
  [103] 17:30   J.Gatelis, M.Murovova    
 15         11:9  11:7  8:11  11:5 [23']    
 J.Gatelis, M.Murovova      
 2   Jovitas Gatelis 
 Marina Murovova 
  ->    A.Umantas, D.Vizgirdienė   3-a vieta
      [140] 20:40   J.Gatelis, M.Murovova
       J.Gatelis, M.Murovova   8:11  11:7  5:11  11:7  11:6 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Lavrukaitis, R.Petrošienė    
    [123] 19:00   R.Lavrukaitis, R.Petrošienė  
     M.Augustaitis, I.Bankauskienė   6:11  11:6  12:10  11:5   5-a vieta
      [141] 20:40   R.Lavrukaitis, R.Petrošienė
     A.Jachontovas, J.Vaškelytė     8:11  11:5  11:8  9:11  11:7 [28']
    [124] 19:00   A.Poderys, E.Valuckienė  
     A.Poderys, E.Valuckienė   11:8  12:10  7:11  11:7 [27']  
         
         
       M.Augustaitis, I.Bankauskienė   7-a vieta
      [142] 20:40   A.Jachontovas, J.Vaškelytė
       A.Jachontovas, J.Vaškelytė   8:11  11:4  11:9  7:11  11:4 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, B.Baranauskaitė    
   D.Kubilius, B.Baranauskaitė   ->    
    [104] 17:30   D.Kubilius, B.Baranauskaitė  
   A.Vizgirda, I.Peleckienė     11:3  11:1  11:8 [14']  
   A.Vizgirda, I.Peleckienė    
    ->     9-a vieta
      [125] 19:25   D.Kubilius, B.Baranauskaitė
        9:11  11:7  11:7  11:7 [22']
   V.Jonikas, J.Živatkauskaitė    
   V.Jonikas, J.Živatkauskaitė   ->    
    [105] 17:50   V.Jonikas, J.Živatkauskaitė  
   S.Eibukas, A.Pikčilingienė     3:11  9:11  12:10  11:7  11:7 [73']  
   S.Eibukas, A.Pikčilingienė    
    ->    
         
       A.Vizgirda, I.Peleckienė   11-a vieta
      [126] 19:25   A.Vizgirda, I.Peleckienė
       S.Eibukas, A.Pikčilingienė   11:9  11:7  11:6 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.