Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė - 2017, Data: 2017-05-21, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-21 2017-05-21 2017-05-21 2017-05-21  
 1   Egidijus Peleckis 
 Ieva Vidzenienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Vidzenienė      
 16       ->      
  [95] 16:35   E.Peleckis, I.Vidzenienė    
 9   Ramūnas Dovydėnas 
 Dalia Bogatko 
    11:7  11:2  11:7 [16']    
[81] 15:45   R.Dovydėnas, D.Bogatko      
 8   Vitalij Krasovskij 
 Rima Januškienė 
  12:10  4:11  5:11  11:6  12:10 [31']      
    [117] 18:30   E.Peleckis, I.Vidzenienė  
 5   Edmundas Petrošius 
 Dovilė Vasilevskytė 
      11:8  11:4  9:11  11:8 [19']  
 E.Petrošius, D.Vasilevskytė      
 12       ->      
  [96] 17:00   E.Petrošius, D.Vasilevskytė    
 13         8:11  11:3  11:7  11:2 [21']    
 A.Lesinskas, S.Bikutė      
 4   Audrius Lesinskas 
 Sandra Bikutė 
  ->       1-a vieta
      [135] 20:15   E.Peleckis, I.Vidzenienė
 3   Kristijonas Jucys 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        11:9  11:4  11:5 [11']
 K.Jucys, E.Grigeliūnienė      
 14       ->      
  [97] 17:00   K.Jucys, E.Grigeliūnienė    
 11         11:6  7:11  4:11  11:8  11:2 [21']    
 A.Masteika, Ž.Simonaitytė      
 6   Arūnas Masteika 
 Živilė Simonaitytė 
  ->      
    [118] 18:30   J.Daugėla, V.Slušnienė  
 7   Sigitas Galentas 
 Asta Kabelienė 
      4:11  13:11  11:8  15:14 [23']  
[82] 15:45   R.Masevičius, D.Jonkuvienė      
 10   Raimundas Masevičius 
 Dovilė Jonkuvienė 
  11:5  11:7  11:6 [23']      
  [98] 17:00   J.Daugėla, V.Slušnienė    
 15         9:11  7:11  11:7  11:9  11:6 [29']    
 J.Daugėla, V.Slušnienė      
 2   Jonas Daugėla 
 Violeta Slušnienė 
  ->    E.Petrošius, D.Vasilevskytė   3-a vieta
      [136] 20:15   E.Petrošius, D.Vasilevskytė
       K.Jucys, E.Grigeliūnienė   11:4  11:9  11:6 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dovydėnas, D.Bogatko    
    [119] 18:30   A.Lesinskas, S.Bikutė  
     A.Lesinskas, S.Bikutė   11:8  11:7  11:5 [21']   5-a vieta
      [137] 20:15   A.Masteika, Ž.Simonaitytė
     A.Masteika, Ž.Simonaitytė     11:4  11:4  14:12 [20']
    [120] 19:00   A.Masteika, Ž.Simonaitytė  
     R.Masevičius, D.Jonkuvienė   13:15  9:11  11:8  11:4  11:8 [61']  
         
         
       R.Dovydėnas, D.Bogatko   7-a vieta
      [138] 20:15   R.Masevičius, D.Jonkuvienė
       R.Masevičius, D.Jonkuvienė   11:6  11:4  11:8 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Krasovskij, R.Januškienė    
   V.Krasovskij, R.Januškienė   ->    
     V.Krasovskij, R.Januškienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [99] 17:05   V.Krasovskij, R.Januškienė
        11:6  11:3  14:12 [20']
   .    
    ->    
     S.Galentas, A.Kabelienė  
   S.Galentas, A.Kabelienė     ->  
   S.Galentas, A.Kabelienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.